وقت بازی

مزایای استفاده از خرید در برنامه برای توسعه دهندگان • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مزایای استفاده از خرید در برنامه برای توسعه دهندگان

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

آیا تا به حال در "10" لیست در فروشگاه برنامه اپل نگاه کرد و متوجه شد که بیش از نیمی از برنامه های درآمد بیشتر پول رایگان برای دانلود است؟ ؟ چگونه می توان این امکان وجود داشته باشد

چند سال پیش، در فروشگاه App معرفی یک ویژگی جدید که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به اتهام مشتریان از به طور مستقیم در برنامه های کاربردی خود را – با اتصال مشتری البته. این ویژگی گرفت در حالی که به گرفتن بر روی، اما در حال حاضر یکی از استراتژی های سود بالا برای بسیاری از توسعه دهندگان، و در اینجا دو استراتژی که برای توسعه دهندگان بسیار موثر ثابت شده است:

محاکمات رایگان

فروشگاه App نه به طور مستقیم اجازه می دهد دادگاه رایگان بازی / برنامه دانلود شود. اما با در برنامه خریدهای، توسعه دهندگان قادر به طور موثر ارائه به کاربران نسخه ی نمایشی و محاکمه از برنامه های خود بدون هیچ هزینه. در سال ۲۰۱۱، در فروشگاه App شاهد افزایش بزرگ در این استراتژی است. یک توسعه دهنده بازی می توانید دانلود رایگان نسخه کامل بازی خود را با ۱/۱۰ از سطح قفل ارائه دهد. اگر کاربر بازی لذت می برد، آنها می توانند تمام سطوح دیگر خرید – سمت راست از داخل برنامه – برای قیمت اصلی بازی

این امر مزایای متعددی برای توسعه. برجسته ترین این آثار، آن اجازه می دهد تا آنها را دریافت بازی خود را در دست کاربران بسیار بیشتر از غیر این صورت ممکن. از آنجا که کاربران می توانید برنامه های به صورت رایگان دانلود کنید، آنها بیشتر تمایل به آن را امتحان کنید، و امیدوارم، ارتقاء بعد می باشد.

در "Freemium است" مدل

یکی دیگر از استراتژی محبوب برای خرید در نرم افزار مدل "لگام" که در آن نرم افزار رایگان برای همه است، اما کسانی که با استفاده از برنامه به طور منظم می توانید برای ویژگی های بیشتر ارتقا دهید. این به طور گسترده ای توسط توسعه دهندگان از آب و برق، مانند سردبیران عکس، که در آن بسیاری از اثرات آزاد هستند، اما فیلتر های اضافی برای $ ۰٫۹۹ در دسترس هستند استفاده می شود. باز هم، این اجازه می دهد تا بسیاری از کاربران از این برنامه بهره مند، در حالی که هنوز درآمد درآمد از کسانی که از آن استفاده کنید به اندازه کافی به حاضر به پرداخت.

این "نرخ ارز" مدل

در نهایت، ما در شاید مهمترین و موثر در برنامه استراتژی خرید همه است. این یکی در درجه اول توسط توسعه دهندگان بازی های اجتماعی و مبتنی بر استراتژی استفاده می شود. بسیار شبیه به استراتژی های بالا، بازی رایگان برای دانلود و بازی توسط هر کاربر است، اما بازی های ارائه چیزی مانند Smurf استفاده توت (روستای Smurf استفاده) یا لوبیا سحر و جادو (سازمان ملل تجارت) که اساسا "ارز" در داخل بازی. بیشترین بازی های ارائه به کاربران راه برای کسب درآمد ارز آزاد است، اما برای کاربرانی که می خواهند به پیشرفت سریع تر و یا دستیابی به بیشتر، در برنامه خریدهای از این آیتم ها را به تجربه بازی-بازی را بالا ببرد.

برای توسعه دهندگان، افزایش در برنامه خریدهای فرصت های بیشتری را ایجاد کرده است به درآمد قابل توجهی از کار خود، ایجاد عمق و کیفیت بیشتری را در فروشگاه App.