وقت بازی

مزایای آموزشی از بازی های کارت • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

مزایای آموزشی از بازی های کارت

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

پخش بازی های کارت می تواند یک تجربه آموزشی منحصر به فرد برای کودکان. اثرات مثبت بازی های مثل است که می تواند زیاد باشد. علاوه بر این به نفع سرگرمی آشکار است دیگر مزایای زیادی که والدین و مربیان باید در نظر وجود دارد.

در این مقاله من به برخی از این مزایا استفاده از بازی های کارت محبوب مانند تاکی (یا سوپر تاکی) و فلوت دارای صدای زیر را توضیح دهد.

از آنجا که پدر و مادر سنین پایین می تواند توجه کنید که چگونه فرزندان خود جذب به رنگ روشن، اشکال، تصاویر رنگارنگ و طرح های جالب که اکثر کارت های بازی داشته باشد. این شیفتگی می توانید علاقه به این بازی رشد می کنند، علاقه است که می تواند به یک مایل به استفاده از آن کارت های در راه های مختلفی رشد می کنند. هنگامی که کودکان در رسیدن به یک سن خاص آن را توصیه به کارت های بازی با آنها، برای نشان دادن و به آنها قوانین و استفاده مناسب از کارت نشان می دهد.

در اینجا برخی از مزایای که مربیان به عنوان مهم ترین در بازی با ورق در نظر دارند برای بچه ها:

۱- محققان بر این باورند که Entertainment- اوقات فراغت در عنوان بازی هیئت مدیره و یا کارت بازی ها به شکل مناسب ترین سرگرمی برای بچه ها در تمام سنین است. همه ما در مورد اثرات منفی بازی های رایانه ای و دیگر فعالیت های تفریح ​​و سرگرمی مدرن خواندن، آموزش کودکان خود را به صرف اوقات فراغت خود را در هیئت مدیره بازی و کارت بازی مانند تاکی، سوپر تاکی، فلوت دارای صدای زیر، Piccolino یا بازی حافظه کلاسیک است که می تواند در بازی های به دست آورد خرید در بهترین راه برای غنی سازی زندگی روزمره خود را با فعالیت های سرگرم کننده بدون است به نوبه خود به بیات، و گاهی اوقات خشونت، فعالیت به عنوان بازی در فیلم یا بازی های رایانه ای.

۲- آموزش و پرورش بیشتر هیئت مدیره و کارت بازی ها یک راه عالی برای تدریس ریاضی یا زبان بچه های خود را بدون فشار سخت مدرسه. بچه ها عشق را به بازی در بازی های کتاب مقدس و یا شکل دیگری از کارت و متوجه خواهد شد که جوهر اضافه شده از بازی مزایای آموزشی این است که آنها از بازی دریافت خواهید کرد.

آزمایشها نشان دادند که بچه ها که در بازی با ورق به عنوان فعالیت اصلی خود را ایفا کرده تفریح ​​و سرگرمی نمرات بهتر در مدرسه که کسانی که این زمان را صرف بازی بازی های ویدئویی.

۳- اجتماعی و خانواده فعالیت- بازی بازی کارت خانواده پیشنهادات لذت فوری برای کودکان و بزرگسالان تا نوع مفید ترین بازی یک بازی که در آن تمام خانواده با هم بازی کرده است. از مزایای چنین بازی آشکار است. علاوه بر این که یک کشف لذت بخش برای بچه ها، آن را نیز به آنها احساس امنیت و سلامت است که همراه با یک فعالیت خانوادگی خوب به من بدهید. زمان تفریحی کیفیت که شامل بازی کارت برای کودکان است به شدت توسط روانشناسان و مربیان توصیه می شود.

چگونه می توانم شما شروع به تدریس بچه های خود را برای لذت بردن از کارت و هیئت مدیره بازی. شما باید یک بازی فروشگاه جدی مراجعه کرده و شروع با خواندن شرح هر یک از بازی و محدوده سنی است که این بازی را متناسب با. اگر شما به دنبال برای مهارت های خاص است که شما می خواهید برای بهبود مشاوره از یک مربی و یا یک متخصص بپرسید. برای مثال، یک بازی مانند سوپر تاکی بسیار عالی برای بچه ها که در سن شش سالگی و تا می باشد. بازی های دیگر مانند رنگ چهار جانبه خواستار هیچ مهارت های خواندن پس از آن مناسب برای بچه ها جوان تر که نمی تواند بخواند است.

اگر بازی های خود را راست، از مزایای انتخاب کنید و اثر مثبت آن را در بچه های خود را ممکن است شما را متعجب.