وقت بازی

 غذاهایی که باعث پیشرفت التهاب • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

 غذاهایی که باعث پیشرفت التهاب

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

"شدید تر درد یا بیماری، شدید تر خواهد بود که تغییرات لازم است. این ممکن است شکستن عادت های بد، و یا کسب برخی از امکانات جدید و بهتر باشد." -Peter مک ویلیامز

شما درمانده در مبارزه خود را در برابر التهاب نیست! رژیم غذایی خود را نقش عمده ای در فعال یا سرکوب یک پروتئین به نام سیتوکین است که باعث التهاب ایفا می کند. لازم به تاکید بیشتر نیست – بیشترازاین سفارش نمی کنم. برای که و دلایل دیگر که به زودی بحث خواهد شد، من می خواهم شما شروع به فکر کردن در شرایط: "چیزی است که من و # ۳۹؛ متر بلع ساخت من سالم و یا مریض؟" کمی اگر هر یک زمین بیطرف است. این است که اگر همه چیز را که شما را فرو برد در حال ارسال سیگنال به سیستم ایمنی بدن شما را به هر دو باعث التهاب بیشتر یا کمتر.

در زیر گروه از مواد غذایی است که شما باید کنار بگذارید، زیرا یک سیگنال ارسال به بدن خود را به تولید سایتوکاین های التهابی است. آنها همچنین در راه های متعدد آلوده زمین های داخلی بدن و ترویج التهاب به بدن شما سمی هستند.

بیشتر گوشت، به جز ماهی های روغنی

ما اغلب از عبارت "همه چیز در حد اعتدال" بشنود. گوشت، به خصوص گوشت قرمز، یک استثنا برای این قاعده است. حتی آنچه ترین یک مقدار "متوسط" گوشت قرمز در نظر می توانید تعداد غیر قابل تحمل از سیتوکین تولید و آن را بر علائم ایمنی است.

برای برخی، «جنون کم کربوهیدرات" بدان معنی است که افزایش در مصرف گوشت. اگر غذا خوردن راه های کم کربوهیدرات بدان معنی است که شما در حال خوردن مقدار زیادی از گوشت، از شما ساخت سیستم ایمنی شما را بدتر. پروتئین از گوشت را افزایش می دهد سطح سموم اسید اوریک و اوره در خون است. پمپ های بدن مقادیر بیش از حد از آب به کلیه ها برای کمک به خیط و پیت کردن این سموم. در نتیجه یک رژیم غذایی با پروتئین بالا مبتنی بر حیوانات آب "کاهش وزن" بسیار سریع است. حرکت نزولی این "کاهش وزن" است که آن را در بدن منجر به از دست دادن مواد معدنی ضروری است. کمبود مواد معدنی باعث بیماریهای خودایمنی باشد. انتخابی پروتئین بهتر از پروتئین گیاهی مبتنی بر. این پروتئین بهبود احتباس مواد معدنی در بدن است.

یک دکتر گزارش کرده است که در عرض دو هفته از بیماران مبتلا به لوپوس خود خوردن گوشت نه، بیشتر بهبود قابل توجهی در ضایعات پوستی خود را نشان داد.

این سوانک رژیم غذایی خواستار دادن گوشت قرمز به مدت یک سال. سپس، پس از سال اول، اجازه می دهد خود را چهار اونس گوشت قرمز در هفته. این رژیم غذایی بهبود قابل توجهی در زندگی مردم مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) ساخته شده است. دکتر سوانک از ۱۵۰ نمونه از بیماران خود را با MS برای یک دوره سی و چهار سال از زمان تدریس می شود. کسانی که به دنبال رژیم غذایی در نرخ ۵٪ فوت، در حالی که بیماران، رژیم غذایی خود را زیر یک میزان مرگ و میر حدود ۸۵٪ در طول همان دوره زمانی بود.

با این حال، کاهش مصرف گوشت است فقط در مورد زندگی طولانی تر، آن است که در مورد خوبی زندگی می کنند! این توصیه برای همه، نه فقط کسانی که مجموعه ای از نشانه های خود ایمنی هستند لوپوس یا MS نامیده می شود. مهم نیست که در سیتوکین بدن خود را جمع آوری و یا آنچه که در حال حمله به، خوردن گوشت قرمز خواهد تعداد آنها را افزایش دهد. راه که گوشت نیز آماده شده است باعث تفاوت. گوشت کبابی Charbroiled و از هر نوع را برای شما بسیار بدتر و باید به طور کامل اجتناب شود.

ماهی به جز به حکومت گوشت است. ماهی بر سطح سیتوکین افزایش نمی دهد. در واقع آنها را کاهش می دهد. مشکل این است که بسیاری از ماهی ما با جیوه سمی آلوده شده است. مگر در مواردی که شما مطمئن شوید که منبع ماهی خود را جیوه آزاد است، شما باید ماهی خود را به یک وعده در هفته محدود کرده و به جای استفاده از مکمل های روغن ماهی. برخی از افراد حتی حساس به یک وعده آلوده ماهی خواهد بود. برای ماهی پرورشی در آب "بدون جیوه" مورد آزمایش قرار را بررسی فروشگاههای مواد غذایی بهداشتی خود را. علاوه بر این، ماهی قزل آلا ماهی است که به راحتی در دسترس و به احتمال زیاد حداقل به جیوه آلوده باشد است.

زرده تخم مرغ

زرده تخم مرغ و فراورده های لبنی بالا در اسید آراشیدونیک هستند. این همان ماده که باعث می شود گوشت بنابراین التهابی است. اگر می خواهید به خوردن تخم مرغ، شما باید فقط سفید پوستان می خورند. در برچسب های مواد غذایی، تخم مرغ می تواند به عنوان آلومینیوم، گلوبولین، ovoucin یا vitellin ذکر شده است.

محصولات لبنی

"… کشور با بالاترین مصرف لبنیات، مانند ایالات متحده و سوئد، به دلیل رژیم های غذایی پروتئین حیوانی بالا، بالاترین نرخ از پوکی استخوان، یک بیماری مربوط به تضعیف و شکست بالقوه استخوان. "
ریچارد شوارتز، دکتری

پژوهش در مجله پزشکی لانست منتشر یک گروه کوچک از بیماران مبتلا به سندرم خستگی مزمن (CFS) در نروژ است. به مدت چهار سال، آنها بهبود اساسی با حذف شیر و گندم از رژیم غذایی خود را تجربه کرد. معرفی مجدد این مواد غذایی به رژیم غذایی خود را ناشی از افزایش قابل توجهی در بیماران & # 39؛ سطح سیتوکین همراه با افزایش درد می شود.

علاوه بر این سیتوکین افزایش، شیر بیشتر آن موجب آسم به علت محتوای پروتئین شیر آن است. هنگامی که پروتئین از دیگر حیوانات به بدن انسان معرفی شده است، سیستم ایمنی بدن را با یک واکنش آلرژیک پاسخ می دهد. کازئین پروتئین شیر است. خوردن کازئین باعث بدن خود را به تولید هیستامین، که در تولید موکوس اضافی منجر شود.

کسانی که با CFS و آسم به تنهایی در حساسیت خود را به شیر. با توجه به جدید مجله پزشکی انگلستان، ۳۰ جولای، ۱۹۹۲، مطالعات نشان می دهد که پروتئین شیر خاصی مسئول غروب دیابت است زیرا بیماران تولید آنتی بادی ها پروتئین شیر گاو.

شیر & # 39؛ رذیلت بسیار زیاد است. عنوان عجیب و غریب آن ممکن است، هضم پروتئین های شیر می توانید یک ماده اعتیاد آور است که مانند اندورفین، مواد مخدر شخصی خود ما عمل می کند ایجاد کنید. همان را می توان درست از گلوتن و گندم است. این اندورفین باید توانایی مختل شیمی مغز و باعث اعتیاد.

من متاسفم، اما این باید گفت: سال گذشته، به طور متوسط ​​لیتر شیر در امریکا موجود ۳۲۳ میلیون سلول چرک. گاوها و آلوده شمارش سلول بالاتر از ۲۰۰ میلیون نفر است. یک تعداد از ۳۲۳ میلیون است حتی با معیارهای صنایع لبنی سالم نیست. نوشیدن چرک یک ایده بد برای هر کسی است. این یک ایده وحشتناک برای کسی که با گرایش به سمت اختلال عملکرد ایمنی بدن است.

گلوتن

گلوتن یک جزء از غلات مانند گندم، جو دوسر، جو، چاودار و است. علاوه بر التهابی، پزشکان از تعداد متوسط ​​بالاتر از افراد گزارش کرده اند با اختلالات خود ایمنی آلرژیک به گلوتن هستند. آنها نشان می دهد اجتناب کامل برای حداقل یک ماه برای دیدن اگر مزایای رخ خواهد داد.

همچنین مطالعات نشان داده است که گندم و ذرت می تواند به بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید را تحریک و افزایش تولید سیتوکین در کولون و رکتوم از کسانی که با بیماری سلیاک.

ذرت، روغن ذرت، شربت ذرت (فروکتوز)

ذرت، همراه سیتوکین ترویج، تا علت اصلی اعتیاد به مواد غذایی مزمن در این قرن نامیده شده است. به شما یک ایده از چه قدرتمند اعتیاد می تواند، همه سیگار در ایالات متحده ساخته شده از جنگ جهانی اول قند موجود اند، معمولا از ذرت است. آیا شما فکر می کنم شرکت سیگار شربت ذرت برای طعم و مزه آن را به محصولات خود اضافه می کند را انتخاب کرد؟

شربت ذرت (فروکتوز) ارزان و دو بار به عنوان شیرین نیشکر است. در سال ۱۹۹۴، فرد به طور متوسط ​​۸۳ پوند از فروکتوز خوردند. شربت ذرت باعث افزایش اسید لاکتیک خون، به خصوص در افراد مبتلا به دیابت. فروکتوز از شربت ذرت را مهار متابولیسم مس و مقررات در دسترس بودن مواد معدنی، دو عامل در خود ایمنی. فروکتوز نیز موجب شکسته شدن به یک ماده که بدن شما # ۳۹ را ضعیف؛ ها مولکول های ضد التهاب طبیعی است. بدن به فروکتوز هم مانند دیگر قند سوخت و ساز است. فروکتوز به چربی تبدیل بیش از هر قند است. فروکتوز ذرت قطعا است که جایگزین قند دیابتی دوستانه و بی ضرر است که آن را تبلیغ می شود نیست.

مطالعات نشان داده اند که ذرت می تواند به بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید (RA) و انجمن ملی فیبرومیالژیا (NFA) تحریک نشان می دهد ذرت باید اجتناب شود زیرا می تواند فیبرومیالژیا را تشدید کنند.

یاد داشته باشید که اگر محصولات ذرت می توانید سطوح سیتوکین در کسانی که با RA و فیبرومیالژیا افزایش، آن را می تواند سطح سیتوکین برای هر کسی را افزایش دهد.

شکر

ما آمریکایی ها در حال غذا خوردن به طور متوسط ​​۱۵۳ پوند شکر در سال است. تصفیه شده می سازد شکر سفید
این سخت تر برای بدن خود را به جذب ویتامین ها و مواد معدنی، عامل عمده به علت بیماریهای خودایمنی باشد. شکر همچنین سرکوب عملکرد سیستم ایمنی بدن، ترک ما به عفونت باز است. فقط هشت قاشق غذاخوری شکر، که معادل قند در کمتر از یک ۱۲ اونس قوطی نوشیدنی گازدار، می تواند توانایی سیستم ایمنی بدن خود را برای کشتن میکروب را تا ۴۰٪ کاهش دهد.

مانند نمک، شکر است نم زدا به بدن است. کم شدن آب بدن هیستامین، که می تواند
بدتر آسم و هر بیماری خود ایمنی دیگر هیستامین به دلیل تولید سیتوکین را افزایش می دهد افزایش می دهد. همانطور که توسط انجمن ملی فیبرومیالژیا (NFA) توصیه می شود، قند باید اجتناب شود زیرا آنها می تواند وضعیت را بدتر کند. شکر تغذیه لایم زا باکتری ها و مخمر کاندیدا، اهمیت خواهد شد که بعدا مورد بحث قرار. خوردن قند نیز باعث افزایش انسولین، که منجر به التهاب مزمن میشود.

عسل شکر است. این ممکن است "همه طبیعی"، اما هنوز هم شکر. این کالری بیشتری نسبت به قند بالاتر است و می تواند توسط آفت کش ها آلوده است. مصرف "همه طبیعی" آفت کش ها مزه خوشمزه چیزی است که شما می خواهید به انجام است.

یک جایگزین غیر سمی خوبی برای قند استویا مکمل غذایی است. استویا شده است توسط میلیون ها نفر از مردم بدون عوارض جانبی گزارش استفاده می شود. در ژاپن، استویا شیرین محصولات نماینده ۴۱ درصد از سهم بازار از مواد شیرین مصرف می شود.

استویا یک گیاه در اصل از پاراگوئه است. آمریکای جنوبی از آن استفاده کنید به عنوان شیرین کننده و همچنین برای اهداف دارویی. این گیاه است در هر نقطه از ۳۰ تا ۱۰۰ برابر شیرین تر از قند است. استویا می کند سطح قند خون از بیماران دیابتی ترین تاثیر نمی گذارد. استویا همچنین این قارچ در روده غذا نیست مثل شکر است.

استویا است، عطر و طعم شیرین قوی است که می تواند یک دستور پایمال، پس از آن باید با صرفهجویی استفاده می شود. از آنجا که شما تنها با استفاده از چنین مقدار کوچک در یک زمان، دستور العمل باید برای عدم فله تنظیم می شود. استویا اغلب می تواند خریداری شود با اینولین مفید برای فله به آن اضافه شده است. همچنین، کیک و کلوچه شیرین شده با استویا انجام به همان اندازه به عنوان همتایان-شیرین شده با شکر آنها قهوه ای است.

آرد / غذاهای فراوری شده

را برای شما ساده کربوهیدرات دوستداران (معتادان)، از جمله بعدی است برای رفتن به یکی از آنهایی که دردناک ترین در کتاب. اگر شما می خواهید برای خلاص شدن از عفونت سیتوکین، شما باید تا غذاهای فراوری شده و تنقلات. آنها تمایل به کامل از همه چیز شما باید بخورند. این لیست شامل ترین غلات صبحانه، کلوچه، نان سوخاری، شیرینی کراکر، کوکی ها، و دونات.

آرد سفید حاوی آلوکسان است که مواد شیمیایی استفاده می شود تا آرد نگاه پاک و سفید. آلوکسان سلول های بتا تولید کننده انسولین از لوزالمعده از بین می برد. این کار را با شروع آسیب رادیکال های آزاد به DNA در پانکراس. محققان بر این باورند که برخی از مردم دفاع ضعیف به رادیکال های آزاد در این سلول های بتا. آلوکسان تا قوی است که محققان که به بررسی دیابت استفاده از آن به دیابت به حیوانات آزمایشگاهی است. در حالی که هر کس که نان سفید و غذاهای فراوری شده می خورد خواهد دیابت، اتصال روشن است: آلوکسان باعث بروز دیابت در آن ژنتیکی مستعد ابتلا به این بیماری است.

تاجریزی خانواده

سبزیجات در خانواده تاجریزی شامل سیب زمینی سفید، گوجه فرنگی، تمام فلفل، گیلاس، تنباکو، و بادمجان . تحقیقات گزارش می دهد که این سبزیجات تولید درد و التهاب در بیماران مبتلا به آرتریت و تشدید بیماری با توجه به انجمن فیبرومیالژیا ملی (NFA). این حال، همه حساس به غذاهای تاجریزی خواهد بود. تنها راه برای اطمینان به آنها اجتناب کنند برای یک دوره از هفته پس از آن دوباره آنها را به رژیم غذایی خود را.

هر کس باید دخانیات اجتناب کنند، که عضو سمی خانواده تاجریزی، به طور دائم.

قهوه

با وجود التهابی، قهوه تا به حال مصارف دارویی آن است. اجداد خود من آن را مورد استفاده برای درمان آسم. من دوستان خارج از ایالات متحده، که هنوز وابسته به قهوه برای درمان آسم هستند. مواد شیمیایی کافئین نوع در قهوه در تحریک اتساع برونش در افراد مبتلا به انواع خاصی از بیماری آسم موثر ثابت شده است. برخی از داروها آسم مدرن روز از مواد شیمیایی در خانواده کافئین ساخته شده است.

برای کسانی که با استفاده از قهوه به عنوان یک داروی آسم طبیعی، شما باید در ذهن داشته باشیم که کافئین یک ماده شیمیایی سمی است. هدف خود را در زندگی گیاه است که به عنوان یک حشره کش عمل می کنند. در افراد، کافئین از بین می برد آنزیم های مورد نیاز برای ساخت حافظه است. همچنین می برد هر دو قند خون و سطح انسولین، باعث تولید سیتوکین و دیابت تشدید.

قهوه بدون کافئین به سادگی نوشیدن است که پاسخ مشکل نیست. زنانی که بیش از یک فنجان در روز قهوه بدون کافئین بنوشید هستند در معرض خطر بسیار بالاتر ابتلا به آرتریت روماتوئید در نظر گرفته. نظریه این است که محصولات شیمیایی بدون کافئین باعث افزایش خطر ابتلا به بیماریهای خودایمنی باشد. اگر می خواهید به نوشیدن قهوه بدون کافئین به هر حال، مطمئن شوید که آن را با استفاده از یک روش decaffeinating غیر شیمیایی و بر اساس که قهوه ارگانیک رشد شد. کسانی که قهوه آلی نوشیدن نیست، به بسیاری از آفت کش ها انسان ساخته شده قرار گرفته است.

الکل

صنعت شراب امریکا را متقاعد کرد که دو شیشه ای و یا یک روز خوب برای قلب شما است. با این حال، جان Folts، دکتری از دانشگاه ویسکانسین، مطالعات، که نشان می دهد که برای دریافت آن منافع قلب سالم انجام داده است، شما را مجبور به مصرف شراب به اندازه کافی برای اعلام نظر قانونی مست. آب انگور یک جایگزین سالم است. دکتر Folt & # 39؛ مطالعه همچنین نشان داد که تنها ۱۰-۱۲ اونس از آب انگور بنفش با لخته شدن خون پایین تر در ارتباط است، در نتیجه کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی نسبت های شراب قرمز ترویج شده است.

علاوه بر این که التهاب و اعتیاد آور، الکل را تجزیه می کند به یک سم در بدن به نام آلدهید. سموم مواد شیمیایی خطرناک است که کبد را به رسمیت نمی شناسد به عنوان مفید هستند. سموم حمله و نابود کردن سلول ها و جذب میکروب است. آلدئیدها و تجمع در مغز، نخاع، مفاصل، عضلات و بافت ها، که سبب ضعف عضلانی، سوزش و درد.

نتیجه گیری

"در هر یک از ما نهفته است قدرت رضایت ما را به سلامت و بیماری … این است که ما که این کنترل، و نه دیگری."
ریچارد باخ

این به ما به عنوان افراد به خواندن برچسب و جلوگیری از آن مواد غذایی است که باعث التهاب در بدن و انسان را مریض. با بسیاری از این مواد غذایی، زیرا شما آنها را به صورت روزانه مصرف، شما حتی نمی تشخیص آنها می باعث بروز علائم. بدون شما کاملا آنها را برای یک ماه یا بیشتر می دهد، شما نمی دانید که چگونه این غذاها التهابی شما را تحت تاثیر قرار داده شده است.