وقت بازی

 ظهور بازی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

 ظهور بازی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

در دوران آتاری پنگ به عنوان یکی از بزرگترین بازی های که تا کنون ایجاد و به این روز دیده می شد، بسیاری از بازی های فلش کردن ساده طراحی دو بازیکن خود را بر اساس. مردم قادر خواهند بود تا در برابر یکدیگر در یک بازی مجازی تنیس. سادگی از این طراحی همراه با کنترل آسان این فن های مورد علاقه ساخته شده به سرعت. سپس کثافت آمد.

مرحوم ۸۰ & # 39؛ احاطه مو بزرگ و لباس های رنگارنگ، اما آن چیزی است که به ۸۰ & # 39 زنده ماندن؛ و تکامل یک شخصیت کمی از ژاپن بود با لباس آبی نام ماریو. ماریو جهان توسط طوفان در زمان. این شخصیت کمی گل سرسبد و سخنگوی شرکت نینتندو شد. او چهره ای دوستانه که به نام خانواده تبدیل شد. این platformer تن از ارزش پخش به دلیل ضرب و شتم بازی تنها آن ساخته شده سریع ارائه شده است. در پایان این دوره نینتندو ۸ بیتی سگا & # 39؛ قهرمان.

صوتی تنها رقیب واقعی برای ماریو در نزدیکی پایان نینتندو & # 39 شد؛ دوران ۸ بیتی است. سگا جوجه تیغی آبی ایجاد شده و این طلسم خود را برای ۱۶ بیتی سگا جنسیس شد. سگا جنسیس انقلابی با طراحی سیاه و سفید براق و رنگ پر جنب و جوش از آن تولید شد. در طول سگا جنسیس & # 39؛ سلطنت، نینتندو نمی دراز کشیدن و می شود به طوری به سرعت شکست – آنها کنسول ۱۶ بیتی خود، سوپر نینتندو منتشر شده است.

سوپر نینتندو یک گام از روز از ۸ بیتی بود. سیستم خود را بهتر نرم افزار و سخت افزار از هر سیستم در بازار بود. مشکل است که آن را عقب نگه مقدار مطلق از بازی جنسیس بود. پیدایش یک تیم بهتر از توسعه دهندگان و اولین شناخته شده سیستم ۱۶ بیتی اما از دست دادن در بازار سخت افزار بود.

در طول جنگ بین ماریو و صوتی، یک متغیر پیش بینی نشده است. سونی از نینتندو را شکست و شروع به کار بر روی سیستم خود را به نام های پلی استیشن. بسیاری از مردم شک و تردید بود چون سونی و # ۳۹؛ تمرکز اصلی بازدید کنندگان تجهیزات سرگرمی که شامل تلویزیون و استریو بود. سونی & # 39؛ بازی منتشر شد و سیستم به سرعت پیدا شده است یک پایه فن. در حالی که سونی پایه فن با پلی استیشن Playstation ایجاد، سگا سگا زحل منتشر شد و نینتندو منتشر نینتندو ۶۴٫ سگا زحل بود ظاهرا به یکی از سه رقیب اما زمین به سرعت از دست دادن با مقدار کوتاه از بازی های آن عرضه شده، و کمی آن قهرمان آبی هیچ جا یافت می شود. نینتندو زمین بسیار زیاد با نینتندو ۶۴٫

نینتندو ۶۴ انقلابی در سیستم با گرافیک ۶۴ بیتی بود به دست آورد. بافت در مقایسه با گرافیک ۲D از سوپر نینتندو ها ۳D شد. نینتندو & # 39؛ طلسم مورد علاقه در ماریو ۶۴ تمدید شد، و شمال امریکا توسط طوفان گرفت. نینتندو ۶۴ به سرعت یک نوآور با ایجاد کنترل جوی استیک ضروری است، از ویژگی های سر و صدا و اولین بازی شوتر اول شخص (FPS) بازی، چشم طلایی شد. نینتندو و # ۳۹؛ نوآوری ها ممکن است گسترش یافته است اما نینتندو آهسته به عقب به پلی استیشن & # 39 بود؛ ها شهرت.

این سگا مراحل به عنوان سیستم اولین بار به همراه گرافیک زندگی مانند به کنسول دیده می شد. به سرعت به عنوان Dreamcast در آمد، آن را با تولید انبوه پلی استیشن ۲٫ پلی استیشن ۲ به عنوان ترکیبی از سرگرمی دیده شده بود فوت کرد. رفته اند روز از سیستم عملکرد مجرد بودند. پلی استیشن ۲ به عنوان یک سیستم بازی های ویدیویی و دی وی دی پلیر استفاده می شد. در طول این زمان، پخش دی وی دی برای اولین بار معرفی شدند و پلی استیشن ۲ یک دستگاه پخش DVD رقابتی قیمت گذاری ۲۹۹ $ بود که آن را برای اولین بار منتشر شد. بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل قابلیت های دوگانه خود را خریداری PlayStation2 منتشر و سیستم زمین بیشتر در بازار کنسول به دلیل آن به دست آورد. بدون اطلاع به سونی و نینتندو، مایکروسافت جنگ کنسول ها را با سیستم، ایکس باکس پیوست.

ایکس باکس حال یکی از rockiest شروع می شود در تاریخ بازی به دلیل، قبل از این زمان، هنر بازی توسط ژاپنی ایجاد شد و این یک شمالی بود سیستم آمریکایی. بسیاری از جوامع به اینترنت معتقد بودند این یک حرکت وحشتناک بود و با انتقاد تند نزدیک شد. با این حال، یک چیز است که هیچ کس به حساب در این بود که مایکروسافت یک طلسم که در ایکس باکس می تواند به نگاه کردن بود. بازی گل سرسبد برای ایکس باکس از Aalo بود و آن را به سرعت فن های مورد علاقه تبدیل شد. با این بازی آمد رئیس کارشناسی ارشد، قهرمان حماسی از ایکس باکس. هنگامی که مایکروسافت متوجه شدم آنها در بازار بازی آوردن بود، آنها شروع به کار بر روی نسل فعلی از سیستم های – رشته مهندسی، ایکس باکس ۳۶۰ و Playstation3.