وقت بازی

صفحه 10 مزایای بازی های تعاملی برای کودکان • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

صفحه ۱۰ مزایای بازی های تعاملی برای کودکان

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

در بسیاری از بازی های تعاملی برای کودکان است که شما می توانید برای توسعه و یادگیری خود استفاده وجود دارد. بازی بازی های است که ترکیب مورد مدرسه و یا توسعه مهارت های تحلیلی و حل مشکل خود یک راه عالی برای تقویت طیف وسیعی از مهارت ها و تقویت اعتماد به نفس است. در اینجا چند از دلایل بالا به استفاده از بازی های آموزشی تعاملی برای کودکان:

 1. بازی هدف و یا هدف محور هستند، بنابراین بچه ها درک است که به منظور موفقیت، آنها باید ملاقات و یا تجاوز به هدف با اهداف زیر ایجاد می شود.

   

 2.  

 3. بازی معرفی موضوع در یک راه بدون فشار سرگرم کننده، که آن را کمتر تهدید آمیز.

   

 4.  

 5. بازی های تعاملی را تشویق می کند حل مسئله. مهم نیست که این موضوع، بازی های یادگیری فرصت کافی برای کودکان به عمل حل مسئله فراهم می کند. آنها در مورد آزمون و خطا، چگونه برای نشان دادن کار و آزمایش خود را تا زمانی که جواب درست را پیدا کرده ام یاد بگیرند.

   

 6.  

 7. بازی نیز تفکر انتقادی و تجزیه و تحلیل، به ویژه هنگامی که استراتژی های درگیر است را توسعه دهد. کودکان و نوجوانان خواهد آموخت که چگونه به ارزیابی آنچه آنها انجام داد، یادگیری از اشتباهات خود و دوباره امتحان کنید.

   

 8.  

 9. کودکان مهارت های اجتماعی آنها به عنوان بازی بازی با دیگران است. آنها یاد می گیرند برای ایجاد روابط و اعتماد، و اهمیت کار گروهی و همکاری.

   

 10.  

 11. تعامل با دیگران کمک می کند تا آنها را درک کنند که چگونه دیگران احساس و چگونه به مقابله با احساسات.

   

 12.  

 13. کودکان همچنین در مورد رقابت یادگیری، پیروزی و شکست آرامی. مهمترین درسی که بچه ها می توانند یاد بگیرند این است که چگونه به قبول شکست اما هنوز هم دوباره امتحان کنید.

   

 14.  

 15. بازی دستورالعمل و دستورالعمل ها، به طوری که کودکان از خواندن تمرین و گوش دادن به پارامترهای خاصی و یا محدودیت های است که آنها نیاز به توجه به.

   

 16.  

 17. بازی نیاز به استراتژی، که باعث می شود بازیکنان شرکت کنندگان فعال تر است. این به این معنی که وقتی بچه ها در حال بازی بازی آکادمیک تعاملی، آنها درگیر بیشتر از زمانی که آنها به سادگی انجام می دهند برگه است.

   

 18.  

 19. پخش بازی های تعاملی برای کودکان یک راه فوق العاده به صرف وقت با کیفیت با بچه های خود را است. و به عنوان بزرگسالان شما می توانید بسیاری یادگیری بیش از حد!

بازی های تعاملی برای کودکان یک راه عالی برای جلب توجه کودک خود را در حالی که تمرین مهارت. این که آیا شما در حال استفاده از یک بازی را به شما معرفی یک موضوع جدید را به کودک خود و یا رفتن بیش از موضوع آنها در مورد در مدرسه برای آشنایی به دست آوردید، مقدار زیادی از راه بازی های تعاملی برای کودکان می تواند فرزند خود را در علاوه بر این به نفع آکادمیک وجود دارد.