وقت بازی

 شخصیت های کلاسیک از روی میز گیم • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

 شخصیت های کلاسیک از روی میز گیم

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶

گیم های تخته ای اغلب در مورد یک دهستان خاص هستند و دارای شخصیت های مختلفی هستند که همه ما می دانیم و دوست داریم. ما تعداد زیاد کمی از ما را می شناسیم که غول عمو Pennybags از انحصار، برخی از چهره های مورد علاقه از زمین زمین آب نبات گیم کودکان و یا هر یک از شخصیت های مشهور از Clue گیم کارآگاه کلاسیک نیست. شخصیت های برجسته گیم اغلب با ارزش برای بالا بردن خلق و خوی گیم هستند و به علت محبوبیت انجام گرفتید این گیم ها، این شخصیت ها تبدیل به یک بخش پایدار از فرهنگ پاپ امروز انجام گرفته هست.

طلسم انحصار، که در حال حاضر بعنوان "جناب آقا انحصار" به جای غنی عمو پنیباگز به عنوان "جناب آقا انحصار" نامگذاری انجام گرفته هست، از سال ۱۹۴۶، زمانی که نخستین نمایش خود را در آن نسخه از درب گیم ما از آن زمان به طور مکرر دیده ایم و اگر چه او شخصیت قابل گیم در این گیم نیست، دیدن Rich Uncle Pennybags واکنش آشنا از اکثر آقام را به ارمغان می آورد. هرگاه شخصیت گیم تخته در رسانه های بیرونی ارجاع شود، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنها بخشی از فرهنگ پاپ معمولی انجام گرفته اند. عمیق غریب Pennybags در همه چیز از سیمپسونها به Ace Ventura اشاره انجام گرفته هست و این شخصیت متعلق به جهان هست.

شخصیت های سرزده آب نبات نیز به ما یک دید آشنا ارائه می دهند. این گیم از سال ۱۹۴۹ محبوب بوده هست، زمانی که چهره هایی مانند King Kandy، Gramma Nutt، Lord Licorice و جناب آقا Mint به عنوان بخشی از گیم کانن گیم می کـــردند. چهره های آشنا آنها توسط کودکان جوان یاد می شود که رانجام گرفت می کنند تا زمان های نیکوی را با گیم و این شخصیت ها مرتبط ساخانومد. شما احتمالا یک زمان دشوار برای پیدا کـــردن هر کسی که هیچ کدام از این شخصیت را تشخیص نمی دهد و قادر به مرتبط حداقل یکی از آنها با آب نبات زمین.

سرانجام، بعضی از شخصیت های به یاد ماندنی را به بهترین نحو ارائه می دهند. با Clue، گیمکنان گیم به عنوان شخصیت های خود، در مقایسه با این گیم های دیگر که در آن شخصیت ها فقط یک ویژگی در گیم هست. در این گیم کلاسیک کلاسیک، شش رویداد به یاد ماندنی، مراحل نخستیه را در بر می گیرند، در حالی که آنها سعی می کنند دریابند که کدام یک از آنها مرتکب قتل جناب آقا بدی فقیر انجام گرفته اند که شخصیت زیاد خاطره انگیز خود را دارد، و دائما خود را هرگز ظاهر نمی کند. خانم اسکارلت، سرهنگ دوم، خانم وایت، جناب آقا گرین، خانم پائول و مؤسسه پروفسور پلوم این مظنونان مشهور هستند و با گیم به عنوان یکی از آنها در طول گیم، جایگاه آنها در فرهنگ امروز، تأیید می شود.

یکی از چیزهای جالب در مورد سرنخ، تعدادین نسخه هست که آن را تولید کـــرده هست و راه هایی که شخصیت ها کمی در هر یک از آنها تغییر می کنند. از زمان تصدیقش در سال ۱۹۴۹، هر نسخه، قبل و بعد از هر دو هیئت مدیره گیم و شخصیت ها را ایجاد کـــرده هست، و هر بار ظاهر آن کمی متفاوت هست. دهستان پشت هر یک از شخصیت ها نیز تغییر می کند. این گیم یک وضعیت را پشتیبانی می کند که می تواند زیادی از دهستان های مختلف متناسب باانجام گرفت و به همین دلیل شخصیت های گیم می توانند ثروتمند و پایدار باشند، قادر به خانومده ماندن از طریق تغییر در فرهنگ و دیدگاه آقامی. کاراکترها این کار را انجام داده اند، زیرا فرض می شود که هر یک از ما که هرگز شکایت کـــرده اند "خردل سرهنگ در کتابخانه با لوله سرب"، شناخته انجام گرفته هست که آنها در مورد صحبت می کنند.