وقت بازی

سه ایده ساده برای بولینگ کوچه کوچک منطقه برای افزایش سود • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

بولینگ یک ورزش هست که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان مورد هستفاده قرار می گیرد. مانند زیادی از کسب و کارها در تعداد سال گذشته، کوبی های بولینگ از رکود اقتصادی کشور ما آسیب دیده هست. لازم هست صاحبان و مدیران کلبه بولینگ منطقههای کوچک به درستی خود را به بازار عرضه کنند و امکانات خود را به روز نگه دارند تا سودآور باشند. برای کوهنوردی کافی نیست که فقط بولینگ را ارائه دهیم. در عوض، آنها باید خود را به عنوان مراکز سرگرمی خانوادگی تفکر کنند، اگر آنها می خواهند در حال حاضر باقی بمانند و سود را افزایش دهند. در این مقاله تعداد پیشنهاد ارائه می دهم که چه کوچه های منطقهک کوچکی می تواند برای جذب مشتریان و حفظ روابط مشتری مثبت انجام دهد. هیچ کدام از توصیه های فردی به طور قابل توجهی افزایش درآمد کوچه بولینگ را نخواهد داشت. با این حال، ترکیبی از همه این ها، هنگام کار با سطح مطلوب، باید رانجام گرفت قابل توجهی داشته باانجام گرفت.

۱٫ فروش خطوط خود را

اگر مرکز دارای ۱۵ خط هست، پس از آن ۱۵ تبلیغات از کسب و کار محلی حلق آویز زیاد از خطوط (ترجیحا در پایان خط) نیاز دارد. شما در مورد اینکه چگونه زیادی از شرکت ها مایل به انجام این کار سالانه برای یک سرمایه گذاری کوچک می شوند شگفت زده خواهید انجام گرفت. در این مکان این هست که چگونه این دستاورد به دست می آید: با موسسه ای که با آن بانک، حسابدار، عامل املاک و مستغلات، توزیع کننده مواد غذایی، و سایر کارهای دیگر که کوچه بولینگ با یک روال کار می کند، تماس بگیرید. به آنها بگویید که شما یک سال از تبلیغات برای قیمت تعیین انجام گرفته ۱۰۰۰ دلار به آنها بدهید. از این ۱۰۰۰ دلار شما علامت های تجاری و بیرونی را بخرید. دلیل این که علامت از این هزینه خریداری می شود، به طوری که مالک می تواند ابعاد علامت را تعیین کند. اگر پایان ۱۵ خط حاوی علامت روی آنها باانجام گرفت، یک مرکز به مبلغ ۱۵۰۰۰ دلار قبل از خرید علامت های تجاری خریداری خواهد کـــرد. همه اینها برای انجام کاری افزایش از ارائه دادن افراد به کار روزانه با مکان تبلیغاتی.

شما همچنین می توانید چیزی را در مقیاس کوچکتر با توپ جاروبرقی انجام دهید. جاروبرقی توپ در انتهای هر خط واقع انجام گرفته هست و آنها را به دنبال هر رول می انداخانومد.

۲٫ مسابقات و جوایز

در تلاش برای ساختن بولینگ افزایش از یک مرکز سرگرمی خانوادگی، گیم ها، جوایز بازخرید و بسته های جشن تولد بچه ضروری هست. بچه ها می توانند از طریق نشانه ها خیلی سریع بسوخانومد، از جمله نشانه هایی برای گیم های ویدئویی در بسته، پول برای مرکز هست. اگر یک کوچه بولینگ گیم های ویدئویی و یا ماشین های جایزه را در مرکز خود نداشته باانجام گرفت، آنها باید آنها را دریافت کنند و به سرعت. افزایش شما می توانید به مرکز بسته، افزایش پول نقد کوبه بولینگ دریافت خواهید کـــرد. اما در کجا می توان یک مرکز به دریافت گیم های ویدئویی برای قرار دادن در مرکز خود را؟ توزیع کنندگان گیم های ویدئویی می توانند گیم ها، دستگاه های جایزه قابل جبران، دستگاه های جک و حتی دستگاه های خودپرداز را به مراکز بولینگ برای هزینه های رایگان و تعمیر و نگهداری رایگان ارائه دهند. یک بار در هفته یک نماینده برای توزیع کنندگان پول را در ماشین آلات، توزیع کننده نشانه ها و / یا دستگاه های خودپرداز حساب می کند. هنگامی که پول شمارش می شود پول را به نصف با کوچه بولینگ تقسیم می کنند! برای هزینه کم و تقریبا بدون هیچ زحمتی، کسب و کار می تواند زیادی از افراد با گیم های ویدئویی برای بچه ها را به گیم پس از بولینگ و یا در طول یک حیاتیانی را جذب کند. علاوه بر این، گیم ها و دستگاه ها هر تعداد ماه یکبار به حالت تعویض می آیند تا موجب هیجان و جذب گیمکنان بالقوه شوند. در نتیجه، کوچه بولینگ مقدار قابل توجهی از پول نقد را با تلاش کم می گیرد.

۳٫ خانومدگی شبانه و روز تولد بزرگسالان

نوشیدنی های الکلی و بولینگ دست و دست. نادرست هست که بولرهای لیگ یک آبجو یا دو آب نوشیدنی داشته باشند در حالی که آنها نورد هستند. با این حال، دلیل می توانید کوچه بولینگ یک خانومدگی شبانه را به بزرگسالان ارائه دهید؟ این به ویژه در منطقههای کوچک جایی هست که پس از تاریکی ممکن هست کمی سرگرم کننده باانجام گرفت. اگر فضا در دسترس باانجام گرفت، یک DJ را وارد کنید و یک نقطه برای یک طبقه کوچک رقص را پاک کنید و جمعیت ها می آیند. پیشنهاد می کند که در روزهای شب تولد بزرگ سال خود را دعوت کنید و به حیاتیانان حزب نوشیدنی های ویژه بپردازید. همچنین بزرگسالان دوست دارند گیم های ویدئویی گیم کنند، به ویژه اگر آنها با دوستان خود هستند و زمان نیکوی داشته باشند. برای اطمینان از رعایت نوشیدن مسئولیت به صاحب و مدیر ممکن هست نیاز به ارائه امنیت برای اطمینان از ایمنی و توانایی به درستی رسیدگی به یک وضعیت پر سر و صدا. اگر این اندازه گیری در جای خود باانجام گرفت، مرکز شبهای معقول شب را پس از شب می کانجام گرفت.

انجام این سه چیز نسبتا ارزان هست، نیازمند کار کمی هست و در نهایت زیاد سودآور هست. یکی از این موارد را در یک کوچه بولینگ که در حال حاضر هیچکدام از این سهم را در بر نمی گیرد، افزایش می دهد. اگر یک مرکز بتواند پایان آنها را از هم جدا کند، بالقوه بزرگ برای سود افزایش وجود دارد.