وقت بازی

سرگرمی و گیم های پاپ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

سرگرمی و گیم های پاپ

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

داشتن یک قورباغه زیاد شبیه داشتن یک کودک ۸ ساله هست. جای تعجب نیست که برای تعلیم و مراقبت از کلاهبرداری خوهستار گیم های زیادی هست. هنگامی که آن را به گیم با مپ خود را می آید، لطفا مقاومت در برابر تمایل به هستفاده از گیم کلیشه ای "واکشی". اکثر pugs فقط تمایل به کشیدن توپ، چوب و یا فریزبی نیست. علاوه بر این، بعضی از مگس ها از مشکلات بهداشتی مانند "عطسه معکوس" یا دیسپلازی گربه سینه رنج می برند.

با حامله خود مطمئن شوید. اگر قورباغه خود را به اندازه کافی محکم، "جمع آوری" دور. انتظار نداشته باشید که این گیم خیلی طول بکانجام گرفت. خوشبختانه، برای ایجاد سرگرمی افزایش با مگس خود با گیم هایی مانند:

  • مخفی و جست و جو – نه تنها برای گیمکنان انسانی، شما می توانید این را با "پنهان کـــردن" در یک اتاق دیگر، در یک گنجه، پشت نیمکت یا پرده ها، و سپس با مگس خود تماس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که در مواقع خود را هنگامی که او را پیدا می کند ستایش و عمل واقعا هیجان زده هست. آنها نمیتوانند این نوع چیز را به اندازه کافی دریافت کنند.
  • Shuffle Treat – این را امتحان کنید و حافظه قورباغه خود را تست کنید یا حس بویایی را تست کنید. سه فنجان را بیرون بیاورید و یک سگ را درمان کنید، نشان دهید که فنجانی را که تحت درمان خود قرار داده اید، به مژه های خود را. سه فنجان کمی را مخلوط کنید تا پوزه را اشتباه بگیرید. سپس او را با غذا آشكار كنید و او را بخورید.
  • Freeze and Go Wild – این پیچ و تاب در "رقص مجسمه" هست. شما به سادگی یک موسیقی را گیم کنید، در حالی که رقص در اطراف سگ خود را. او را هیجان زده کنید، سپس موسیقی را بطور ناگهانی متوقف کنید و توقف کنید. سعی کنید موی دم خود را برای نشستن تا زمانی که مجدد موسیقی را پخش کنید تشویق کنید. به محض اینکه موزیک متوقف می شود، به محض اینکه موزیک متوقف می شود، به محض اینکه موزیک باز می شود، انگشت خود را بسوزانید، صبر کنید.

از آن لذت ببرید