وقت بازی

سرگرمی برای دختران نوجوان • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

سرگرمی برای دختران نوجوان

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶

نوجوانی سن هست که پایان نوجوانان به دنبال ایجاد هویت فردی هستند. دختر کوچک به یک نوجوان بی دست و پا رانجام گرفت کـــرده هست. او دیگر نیازی به مادرش برای تغذیه و لباس ندارد. همچنین او به پدرش نیازی ندارد که به دهستانهای خوابش بپردازد و با لنزهای کفشش به او کمک کند. او مشغول ایجاد، نوشتن و دهستان دادن به خود هست! او می خواهد حریم خصوصی اش را بپوانجام گرفت و همچنین در هر مورد سرگرمی جدیدش به حتمیت شناخته شود. تحت تاثیر همسالان، بهترین دوستان، گیم های ویدئویی، مدل سازی و تلویزیون، او آماده هست تا ذهن خود را توسعه دهد. اکثر دختران نوجوان به اندازه کافی بالغ هستند تا بدانند که منافع خود را حفظ خواهند کـــرد.

سرگرمی های زیادی در داخل و خارج از منزل وجود دارد که می تواند دختران جوان را اشغال کند. اینترنت، دوستیابی اجتماعی و کمک به مادر، فقط تعداد راه برای حفظ اشغال هست. حفظ تعادل روانی و فیزیکی آن ضروری هست زیرا هنوز در حال رانجام گرفت هست و نیازمند کمک به شکل دادن شخصیت وی هست. برخی از دختران جوان قبلا خاطرات مخفی داشته اند، برای یادگیری آرایش آرایش، گرفتن تنیس، بدمینتون یا هاکی برای حفظ تناسب اندام. نسل جدید نوجوانان کامپیوترهای هوشمند هستند و همچنین از داشتن رژیم و تمرین متعادل لذت می برند.

دختران بالغ تر و مشتاق هستند تا سلامت ذهنی خود را ثابت کنند. والدین می توانند دختران را تشویق کنند تا به طور با هم سرگرمی های ارزان قیمت مانند جمع آوری تمبر را حفظ کنند (بله، آنها هنوز هم مورد علاقه های گرم هستند، پس اگر ایمیل حلزون با ایمیل جایگزین شود). دختران جوان دوست دارند طبخ کنند؛ آنها می توانند برخی از غذاهای ساده را در خانه یاد بگیرند و یا به بعضی از کلاس ها بپیوندند.

در طول تعطیلات تابستانی، لیست طولانی از سرگرمی هایی وجود دارد که تا به حال انتخاب انجام گرفته اند. رقص، یوگا، کلاس های هنری، صنایع دستی، ژیمنهستیک زیاد محبوب هستند، زیرا هزینه ها نیز برای والدین پرداخت می شود. دختران نوجوان فرصتی برای ایجاد دوستان جدید و همچنین ایجاد هستعدادهای خود را دارند که می توانند در خانومدگی بزرگسالان هستفاده کنند. این اشتباهی هست که دختران نوجوان فقط فکر می کنند که پسران را متداوم در آغوش بگیرند. تعداد اندکی از رمان های عاشقانه خواندن هستند، اما اکثر آنها خواننده دهستان و شعر هستند و کتاب های ضایعات نیز دارند. عکاسی یک تجربه برای سرگرمی نیکو برای دختران جوان هست. نیکو، برخی از دختران دوست دارند در مقابل دوربین قرار بگیرند و بعضی از آنها پشت سرشان! صخره نوردی، دوچرخه سواری با دوستان، شنا به اندازه ی کافی رضایت بخش هست.

اکثر دختران سرگرمی هایی را انتخاب می کنند که به حفظ ساعت های طولانی با دوستان کمک می کند. و این به معنای سرمایه گذاری در تلفن های همراه نیست (سردرد برای والدین) تنها. پیوستن به یک باشگاه درام و یا ایجاد یک دوست برای یک راه عالی برای صرف تعطیلات تابستانی هست. اگر نه یک گیمگر و سپس به تولید خلاق و یک ظاهر طراحی انجام گرفته گزینه ای معقول برای دختران نوجوان هست. طرح های هنری ناخن یادگیری امروزه محبوب ترین سرگرمی هست. همانطور که دختران در همان زمان یاد می گیرند و از آن لذت می برند، شخصیت های بهتر را توسعه می دهند. هنگامی که آنها برای خانه های سرپناه داوطلب می شوند، کودک سگ ها را می سوزاند و سعی می کنند که مسئولیت افزایشی پیدا کنند. والدین می توانند دختران را به سمت رانجام گرفت بزرگسالان هدایت کنند و به آنها کمک کند تا سرگرمی هایی را انتخاب کنند که در خانومدگی بعد از آنها کمک می کند.