وقت بازی

ساده ترین راه برای ایجاد PS2 گیم بوت دیسک • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

ساده ترین راه برای ایجاد PS2 گیم بوت دیسک

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

به عنوان یک فن PS2، شما اغلب تعجب می کنید که چگونه برای ایجاد یک دیسک بوت گیم در برخی از نقطه و یا دیگر. این وظیفه در زمان های قدیم دشوار هست اما با پلن نرمافزاری که در حال حاضر در دسترس هست، هر کسی می تواند دیسک بوت PS2 را ایجاد کند. مزیت این دیسک این هست که شما می توانید از آن برای گیمابی پشتیبان گیری دیسک ها و دیسک های آسیب دیده هستفاده کنید که در غیر این صورت نمی تواند در کنسول گیم بارگیری شود.

همانطور که قبلا ذکر انجام گرفت، حیاتیترین چیزهایی که باید دیسک بوت گیم را ایجاد کنید پلن نرم افزار معقول هست. امروزه گزینه های زیادی وجود دارد. یک جستجوی سریع در اینترنت باید بتواند شما را به سمت رهست انتخاب کند. فقط مراقب خرید آن از یک فروشنده مجوز و هر محصول کلاهبرداری باشید. همچنین، گرفتن آن به صورت آنلاین، یک نسخه آزمایشی یا دوره آزمایشی منحصر به فرد را ارائه می دهد که طی آن شما می توانید از نرم افزار برای پیدا کـــردن این که آیا آن را با کامپیوتر و کنسول شما سازگار هست، هستفاده کنید.

پس از دانلود نرم افزار ISO Burn، به دنبال دستورالعمل های داده انجام گرفته؛ پس از نصب، سیستم را مجدد راه اندازی کنید تا پلن را شروع کنید. بعد، دیسک یا DVD آسیب دیده را در CD خود بکشید و از طریق پلن ISO، برگه "Read to image file" را انتخاب کنید. یک مقصد را انتخاب کنید و پوشه را به درستی ذخیره کنید تا فایل های کپی انجام گرفته را ذخیره کنید. برای ایجاد دیسک بوت گیم جدید PS2، یک دیسک DVD + R را وارد کنید و فرآیند سوز را آغاز کنید.

هنگامی که دیسک بوت گیم ایجاد انجام گرفته هست، تست کنید که همه فایل ها با قرار دادن آن به داخل سونی پلی هستیشن. دی وی دی جدید ممکن هست کمی بار دیگر بارگیری کند، اما این تنها در ابتدا اتفاق می افتد. به زودی شما قادر به پخش پایان دیسک های آسیب دیده خود را با سهولت نسبی و لذت بردن از گیم.