وقت بازی

ساحل توپ: آمار و چیزهای بی اهمیت برای سرگرمی ساحل و استخر تابستان زمان احزاب • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

توپ های ساحل بزرگ، پلاستیک نرم، بادکنک در کالیفرنیا حدود ۱۹۳۸ اختراع و معمولا اعتبار به جاناتان DeLonge. توپ های ساحل در طیف گسترده ای از اندازه ساخته شده است. از آنجا که آنها وزن بسیار سبک حتی زمانی که کاملا متورم هستند، آنها با کمی تلاش به هیچ آنها را کامل و لوازم جانبی به روز تنبل در ساحل بسیار آسان است به خفاش در اطراف بین افراد. توپ در حال حاضر در بسیاری از اندازه های مختلف محدوده محبوب ترین از حدود ۶ اینچ تا چهار پا ساخته شده است.

توپ های ساحل همه ساخت و ساز مشابه است. دو پانل دایره (که یکی از آنها به طور کلی دارای دریچه تورم) که برای تامین امنیت مستطیل امده که تشکیل طرف استفاده می شود. رنگ های بی پایان هستند، و بسیاری از آرم و الگوهای روشن بر روی آنها.

توپ های ساحل تجدید حیات بزرگ در محبوبیت ناشی از آنت فونیچلو و رشته فرانکی آوالون از فیلم ساحل در ۱۹۶۰s بود. در حال حاضر، توپ های ساحل اغلب در ساحل، سمت استخر، مراسم فارغ التحصیلی، کنسرت موسیقی راک و هر جای دیگری است که در آن جمع آوری از مردمی آماده به یک زمان خوب وجود دارد دیده می شود.

توپ های ساحل لوازم جانبی کامل به هستند هر شخص صرف نظر از سن از مهمانان حزب. توپ های ساحل مناسب برای استفاده در مهمانی ها برای کودکان می باشد زیرا آنها در تمام رنگ ها، سبک در دسترس هستند و حتی با شخصیت های مهر در آنها آمده است. توپ های ساحل نور هستند، بدون لبه های تیز و به عنوان مثل خیلی از خطر ابتلا به کودکان صدمه زدن به خود یا دیگران را با ضربه زدن آنها را در اطراف مطرح نیست. همانطور که برای احزاب بزرگسالان، وجود دارد نیازی به دلیل خاصی، طرح رنگ و یا موضوع ارائه به آن یک توپ ساحل تصادفی را در یک اتاق از مهمانان است. با این حال انجام این کار خواهد تقریبا همیشه به خنده و فساد بیشتر منجر شود – به علائم شوید که یک حزب یک موفقیت بزرگ است