وقت بازی

 رنگ و جنسیت • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

 رنگ و جنسیت

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶

هشدارات زیادی در اطراف رنگها و احساساتی که آنها نمایان می کنند وجود دارد. رنگ های خاصی با احساسات خاصی مانند خشم نمایندگی قرمز ارتباط دارند. اما آیا علاقه خاصی به رنگ خاصی دارد که روی آنچه شما جذب می کنید تاثیر می گذارد؟ این تکمیلا ممکن هست، به عنوان جنسیت خود را در اطراف احساسات شما هست.

اگر ما به آنچه که هر رنگ به معنای آن هست نگاه کنیم، می توانیم امکان این که چگونه این رنگ بر رفتار جنسی شما تأثیر می گذارد، تحلیل شود. سفید به تنهایی یک نمایندگی از خلوص هست. عروسی اغلب در عروسی سفید می پوانجام گرفت، به طور سنتی او به عنوان یک باکره و با پوشیدن سفید او خلوص و صداقت خود را نشان می دهد. در برخی از فرهنگ ها، این نوع مهربانی را نشان می دهد، به همین دلیل هست که در آن فرهنگ ها از آن هستفاده می شود.

در عشق، سفید وفاداری هست. سفید به لحاظ فنی یک رنگ نیست، به همین دلیل هست که آن را برای خلوص، به عنوان نور را تکمیل می کند. از آنجایی که می توان آن را به هر رنگ تغییر داد، به معنای نیکوی برای آغاز های جدید هست. به طور سومی، افرادی که به سفید علاقه دارند، محافظه کار هستند. با توجه به جنبه خلوص، می توان گفت که افرادی که مایل به سفید هستند، خجالتی هستند تا احساسات خود را در عموم نشان دهند و تمایل به پوشیدن لباس زیر داشته باشند. آنها احتمالا قبل و بعد از عشق به دوش می گیرند.

قرمز مخالف سفید هست. قرمز نشان دهنده شور و حرارت هست. این رنگ برای انواع مختلفی در فرهنگ های مختلف هست. در چین رنگ خوشبختی و شادی هست، در حالی که در جوامع غربی می تواند خشم و خشونت را نشان دهد. مریخ یک سیاره قرمز هست و در زیادی از فرهنگ های بهستانی خداوند جنگ را نشان می دهد. به دلیل این ارتباط طولانی با خشونت و تجاوز، قرمز اکنون خطر را نشان می دهد.

در بدن ما بدن خون قرمز هست که نماد خانومدگی و حیاتی آن هست. عاشقان قرمز به صورت جنسی تمایل دارند که وحشی باشند و جنبه های مختلف عشق ورزیدن را مورد بررسی قرار دهند. دو نفر که عاشق قرمز هستند احتمالا زیاد پرماجرا هستند.

بنفش به وضعیت اسطوره ای در دنیای رنگی دست یافته هست. با توجه به این که با تحقق معنوی همراه هست، نقل کرد انجام گرفته هست که افرادی که این رنگ را دوست دارند از نظر جنسی محروم هستند. به عنوان یک رنگ، بنفش با آرامش ذهن و سلطنت همراه هست. این رنگ پنهان جادوگر و نشانگرهای سحر و جادو هست. همانطور که قبلا ذکر انجام گرفت، اسطوره ای برای دوستداران بنفش وجود دارد. افرادی که بنفش را ترجیح می دهند شایع نیستند و به نوعی از نوع نگران کننده می باشند و روشی زیاد کارآمد را در برابر ضد آب کـــردن اتاق خواب دارند.

سیاه به طور کلی با مرگ، شر، و مخالفت سفید در ارتباط هست. با این حال، این متداوم لزوما چنین نیست. در فرهنگ بومی آمریکایی، آنها تصور می کـــردند که سیاه رنگ نیکو هست زیرا رنگ خاک هست که خانومدگی را به وجود می آورد. همچنین حس رمز و روشی برای رنگ وجود دارد که امید به پتانسیل و بالقوه می دهد.

روانشناسان پلیس نشان داده اند که رنگ مورد علاقه اغلب جنس مخالف سیاه و سفید هست. با این حال، این ممکن هست متداوم نباانجام گرفت، همانطور که در بالا توضیح داده انجام گرفت، ممکن هست برای ویژگی های دیگری با رفتارهای سیاه و جنسی وجود داشته باانجام گرفت.

سبز رنگ زایمان، باروری و خانومدگی هست. این یک رنگ کلی نیکو هست و دارای ارتباط با هماهنگی و ایمنی هست. تعادل زیادی وجود دارد و با رنگ تغییر می کند. به صورت جنسی، آقام سبز یک رویکـــرد تازه و بی گناه را برای عشق ورزیدن دارند. تاکید افزایش بر ملایمت، وفادار و قابل اطمینان نسبت به اشتیاق هست (رنگ قرمز آن رنگ مخالف سبز هست).

پینک به طور کلی با عشق، زیبایی و عاشقانه توصیف انجام گرفته هست. با نگاه کـــردن به رنگ واقعی، زیاد آرام هست، هر تعداد که ترکیبی از دو رنگ زیاد قوی قرمز و سفید هست. احساس عمومی، حساس بودن و پذیرش با صورتی وجود دارد. به صورت جنسی، رنگ کمی از کسی را دست انداختن هست. برای خانومان، صورتی با خانومانگی همراه هست و ممکن هست برای آنها علامت بخانومد.

نارنجی جنبه های قرمز افزایشی را در درون ظاهر می کند. این رنگ برای قدرت هست، اگر چه آن را نیز به عنوان یکی از رنگ های درمانی در نظر گرفته انجام گرفته هست. شور و شوق و خلاقیت از نارنجی، و همچنین تفکر و صداقت بیرون می آیند. برای آن زیاد گرما وجود دارد. به عنوان یک رنگ، هنگامی که به معانی می آید، نوعی از رنگ قرمز رنگ هست.

به طور جنسیتی، نقل کرد انجام گرفته هست که عاشقان نارنجی تمایل به فانتزی های جنسی دارند. آنها همچنین یک مقدار منصفانه از پیشگویی را ترجیح می دهند که در آن اندیشه می آید. اکثر آثار آبی، مانند آسمان، اقیانوس، همه تأثیرات آرام بخش آقام دارند. با توجه به آن احساس آرامش با آن را به ارمغان می آورد، آقام عموما لحظات الهام بخش ترین خود را در حالی که به آبی نگاه می کنید. صمیمیت و معنویت نیز بخشی از رنگ هست. آبی نیز با دوستی و گفتگو مرتبط هست.

به صورت جنسی، آبی، حساسیت و حساسیت درون عاشقان را نشان می دهد. آنها با نیازها و خوهسته های شریک خانومدگی خود مواجه هستند، که در نتیجه آنها وظیفه و وفاداری را در دراز مدت به ارمغان می آورد.

زرد روشن، آفتابی و شاداب ترین رنگ هست. به لحاظ عاطفی، خلاقیت و ویژگی های فکری به رنگ، که احتمالا به همین دلیل پس از آن و notepads زرد هستند وجود دارد. دوستداران زرد با شرکای خود سازگار هستند. آنها ترجیح می دهند که رفتار جنسی را غیر فعال کنند.

حقیقت پشت معانی رنگ، به ذهن هر فرد بستگی دارد. با این حال، هنگامی که به یک سایه مشخص نگاه کنید، مقدار معقولی را در رابطه با ویژگی ها و احساسات توضیح می دهد. انتخاب نوع رنگ می تواند شخصیت شما را در اتاق خواب نشان دهد. ممکن هست ۱۰۰٪ برای همه درست نباانجام گرفت، اما ممکن هست توضیح دهد دلیل شما چیزهای خاصی را به روشهای خاصی دوست دارید.