وقت بازی

رایگان کلاسیک فیلم: نوسفراتو و خلق شخصیت به ظاهر • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

رایگان کلاسیک فیلم: نوسفراتو و خلق شخصیت به ظاهر

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

[N.B.: All of the following movies are public domain movies – available online and free to watch.]

نوسفراتو (۱۹۲۲)

نوسفراتو، یک شاهکار سکوت ، به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های ترسناک تا کنون ساخته شده در نظر گرفته. سکوت وهم آور و موسیقی بزرگ سمفونیک به من قرض بدهید فیلم یک فضای گوتیک. ظاهر، سبک و جهت آن در ترکیب با یکدیگر باعث می شود آن باید فیلم برای همه طرفداران وحشت را ببینید.

یک وکیل، توماس هاتر، به ترانسیلوانیا ارسال به بازدید از یک مشتری جدید به نام تعداد Orlok. نامزد توماس الن است. او می بایست دوستان خود هاردینگ، و خواهر هاردینگ آنی به بعد از الن نگاه در طول غیبت خود. در راه خود را به تعداد قلعه، توماس است توسط روستاییان هشدار داد برای رفتن نیست وجود در شب.

تعداد Orlok (ماکس شرک) یک مرد نازک، تقریبا هولناک به نگاه است. در حالی که همچنان انتساب خود، هاتر شروع به روبرو می شوند چیزهای عجیب و غریب. Orlok موافق به خرید خانه. با این حال، در این زمان، هاتر آغاز می شود به گمان است که Orlok ممکن است نوسفراتو، "پرنده از مرگ". هاتر در نهایت موفق به فرار. نوسفراتو او زیر است. او شهر هاتر می رسد، به عنوان مرد جوان باید عجله برای صرفه جویی در نامزد خود الن از چنگال شیطانی از Nosferatu.

اگر شما از چرم گاومیش فیلم هستند و لذت بردن از هیجان خوب، شما قطعا باید این ترسناک کلاسیک را یک شات .

کست اصلی عبارتند از الکساندر Granach، گوستاو فون Wangenheim، جان Gottowt، حداکثر Nemetz و ماکس شرک

اطلاعات بیشتر:

کارگردان: FW مورنائو

کشور: آلمان

گولم (۱۹۲۱)

در ۱۶ قرن پراگ، یهودی خاخام لاو باعث می شود یک موجود غول پیکر را از گل، یعنی گولم. هنگامی که امپراتور مقدس روم شروع به آزار و اذیت یهودیان، خاخام به ارمغان می آورد این موجود به زندگی به منظور محافظت از یهودیان پراگ است. پس از آن، دستیار خاخام، نوکر طول می کشد کنترل از گولم و استفاده از آن تی انجام طرح های شیطانی خود را، که شامل ربودن میریام زیبا، دختر مورد علاقه لاوز. بنابراین مخلوق در برابر خالق خود می ایستد و شروع به ایجاد خرابی در منطقه است. مفهوم اصلی این فیلم از سال ۱۹۱۵ رمان «گولم" توسط گوستاو Meyrink اقتباس شده است.

فیلمبرداری مکان شامل برلینر اتحادیه-فیلم، تمپلهوف (Tempelhof)، برلین، آلمان. عنوان اصلی این فیلم است "اشپیگل خلق شخصیت به ظاهر، استروژن WIE در دی ولت کام." گولم است که بدون شک کلاسیک بزرگ گوتیک است که بسیار سرگرم کننده به عنوان یک داستان و به عنوان یک شاهکار از ساخت فیلم دراماتیک

صفحه اصلی کست از فیلم – آلبرت Steinrück، ارنست دویچ، هانس استورم، Lyda Salmonova و پل وگنر .

اطلاعات بیشتر:

کارگردان: کارل Boese، پل وگنر

کشور: آلمان

مجموع زمان اجرا: ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه