وقت بازی

 راه های ساده از تشویق مردم به بازی Wetopia بازی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

 راه های ساده از تشویق مردم به بازی Wetopia بازی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

WeTopia یک بازی اجتماعی که منجر به حمایت و کاهش زندگی واقعی مسائل انسان دوستانه پیش روی جهان امروز ما است. این فقط یکی دیگر از بازی به معنای برای اوقات فراغت بازی می شود، اما آن را یک بازی است که در حمایت از سازمان های مراقبت از کودکان و مسائل مرتبط به خصوص در فاجعه و مناطق فقیر کمک می کند. در اینجا، بسیار مهم است برای تشویق مردم به بازی بازی های به دلیل که آنها از آن بازی و لذت بردن از خود آنها نیز ارائه می شود که در منابع گرفتن کودکان مراقبت در همان زمان کمک خواهد کرد. از ویژگی های شگفت انگیز در مورد این بازی این است که آن را حتی رایگان برای بازی. شما لازم نیست که به پرداخت پول دسترسی به بازی آن را به، و هر کسی می تواند آن را بازی کند. چند راه ما می توانیم مردم را به بازی تشویق به شرح زیر در نظر گرفته.

استفاده از شبکه های اجتماعی و رسانه ها

این یکی از رسانه های موثر از برقراری ارتباط به مردم امروزه است. رسانه های اجتماعی در بسیج مردم و ایجاد آگاهی در زمان های اخیر بسیار موثر بوده است. یک مثال خوب از این انقلاب اخیر بهار عربی است. یک راه ساده برای تشویق مردم به بازی این بازی این است که پست در شبکه های اجتماعی و رسانه های حساب های مختلف ما گفتن دوستان و پیروان خود را چقدر مهم این بازی است و چگونه آنها می توانند کودکان در شرایط وحشتناکی را از طریق بازی پشتیبانی می کنند.

لیست ایمیل

این یکی دیگر از روش ساده از ترویج این بازی خلاقانه اجتماعی است. برای بسیاری از مردم که لیست های پستی که آنها را برای کارهای مختلف از جمله بازاریابی ایمیل استفاده کرده اند، آن را خوب خواهد بود اگر آنها می توانید لیست خود را به ترویج این بازی استفاده کنید. دلیل این است که بیشتر از تعداد مردم ما را وادار به بازی این بازی، بیشتر از منابع است که بسیج خواهد شد برای کمک به کودکان آسیب پذیر در نیاز. لیست شما خواهد شد ترویج فقط یک علت برای قرار دادن مقداری پول در جیب و یا هر کس & # 39؛ s به جیب. اما برای کمک به زندگی معنا و مفهوم یک کودک نیازمند.

وب آگهی

بسیاری از مردم که وب سایت دریافت خواهید کرد که هزاران بازدید کننده به صورت روزانه وجود دارد. این یک خیابان خوب و متوسط ​​برای ارتقا این بازی و تشویق مردم به بازی بازی بدون هیچ هزینه، به جز برای زمان صرف بازی در آن است. آن را به آنها نوعی از تحقق در حالی که آنها سرگرم کننده را. تحقق آید از این واقعیت و یا تحقق است که بازی آنها در حال بازی است کمک به آموزش یک کودک نادیده گرفته شده، قرار دادن غذا روی میز را برای یک کودک دچار سوء تغذیه، ارائه مراقبت های اولیه پزشکی برای برخی از کودکان. بنابراین، به عنوان شکلی از مسئولیت اجتماعی شرکت ها، وب سایت هایی که آمار خوب و رتبه بندی می توانید یک فضای کوچک در صفحه اصلی خود را به ترویج بازی WeTopia استفاده کنید.