وقت بازی

 راهنمای آشپزی WoW • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

 راهنمای آشپزی WoW

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶

گیم آنلاین مورد علاقه من برای گیم WoW (World of Warcraft) هست و به همین دلیل من این مقاله کوتاه راهنمای آشپزی WoW را بنویس. من قصد دارم به شما یک نمای کلی از مهارت آشپزی در گیم WoW را نشان دهم. تایمی من می گویم WoW من اشاره به MMORPG World of Warcraft هست و این هست که چگونه من آن را از طریق این مقاله اشاره می کنم.

نیکو نخستین کاری که باید انجام دهید برای شروع آشپزی در WoW هست، بازدید از یک مربی پخت و پز برای یادگیری مهارت هست. اکثر منطقههای بزرگ در این گیم مربیان آشپزی هستند و شما می توانید با درخوهست یک نگهبان در این منطقه به آنها مراجعه کنید. هنگامی که مربی پیدا می کنید، می خواهید مهارت آشپزی شاگردان را بیاموزید و پایان دستور العمل هایی را که می توانید در آن لحظه یاد بگیرید. شما همچنین می خواهید مهارت ساختن یک آتش را یاد بگیرند تا بتوانید فقط در مورد هر جایی که بخواهید بخورید. این می تواند مفید باانجام گرفت اگر شما از مواد کشاورزی برای آشپزی و نزدیک به یک منبع آتش سوزی برای آشپزی نیست. بعد از اینکه مهارت را یاد گرفتید، شما نیاز به حمل یک سنگ قیمتی و منحصر به فرد و برخی از چوب ساده در موجودی خود دارید.

اکنون که همه مهارت های خود را آموخته اید، می توانید مقادیری از یک تامین کننده مواد غذایی بخرید و باید آماده شروع آشپزی باشید. شما همچنین می توانید گرانیت و مرطوب و چوب ساده برای ساختن آتش خود را از فروشنده مواد غذایی پخت و پز. فقط به یاد داشته باشید زمانی که شما به سطوح خاصی دست پیدا خواهید کـــرد قادر به یادگیری دستور العمل های جدید خواهید بود و شما باید از مربی آشپزی برای یادگیری این دستور العمل های جدید هستفاده کنید.

برای به دست آوردن امتیاز مهارت لازم هست که اقلامی را که می توانید طبخ کنید و این امتیازات مهارت های خود را افزایش دهید. شما می توانید این موارد را با باز کـــردن رابط آشپزی و آیکون پخت و پز ببینید تا این کار را در کتاب طلسم خود قرار دهید. هنگامی که این رابط را باز می کنید، متوجه خواهید انجام گرفت که برخی از رنگ ها دارای رنگ نارنجی، زرد، سبز و حتی خاکستری هستند. همانطور که شما اجناس طبخ آن را تغییر دهید به عنوان سطح مهارت خود را بالا می برد. شما می خواهید سعی کنید طبخ هایی را که نارنجی رنگی هستند بپوشانید تا امتیاز های مهارت را تضمین کنید تا بتوانید یک نقطه برای هر موردی که پخته انجام گرفته هست به دست آورید. اگر شما اقلامی را که زرد یا سبز هستند تهیه کنید، نمره مهارت تضمین نمی شود. اگر شما اقلامی که خاکستری هستند را طبخ کنید، نمره مهارت های خود را بدست آورید زیرا سطح مهارت های آشپزی شما برای این موارد بالا هست.

در کلاس آشپزی WoW شش کلاس مختلف کلاس وجود دارد که شما باید پیشرفت کنید. این سطوح مختلف با دستیابی به سطوح مهارت خاص در آشپزی به دست می آید. هنگامی که شما به این سطوح مهارت می رسید، این سطوح را از یک مربی پخت و پز یاد خواهید گرفت. در این مکان مختصری از دیدگاه های سطوح مختلف هست:

  1. ۱-۷۵ شاگرد (بازدید کننده)
  2. ۷۵-۱۵۰ جورنیمان (بازدید کننده)
  3. ۱۵۰-۲۲۵ کارشناس (خرید کتاب به نام Cookbook کارشناس از فروشنده NPC)
  4. ۲۲۵-۳۰۰ Artisan (باید تلاش تکمیل)
  5. ۳۰۰-۳۷۵ هستاد (خرید کتاب به نام Master Cookbook از فروشنده NPC در ساحلی)
  6. ۳۷۵-۴۵۰ هستاد بزرگ (بازدید مربی در Northrend)

در به منظور یادگیری مهارت تخصصی آشپزی شما نیاز به خرید آشپزی آشپزی. شما می توانید این کتاب را در روستای Shadowprey در دسولا (Horde) یا در Silverwind پناهگاه در Ashenvale (اتحاد) دریافت کنید. در این دو ناحیه، یک فروشنده NPC باید از آن خریداری شود.

برای یادگیری مهارت آشپزی هنرمندان، باید برخی از مأموریت ها را تکمیل کنید. مربی پخت و پز به نام زامجا در Ogrimmar (هورد) هست که در آن شما باید قادر به شروع quests. اگر شما یک اتحاد NPC به نام Daryl Riknussun در Ironforge باید قادر به کمک باانجام گرفت. شما به یک مهارت آشپزی ۲۲۵ نیاز دارید تا ماموریت های خود را شروع کنید و حداقل گیمکن ۳۵ ساله را برای یادگیری آشپزی هنرمند به دست آورید.

شما می توانید پخت و پز کارشناسی ارانجام گرفت را از یک کتاب فروخته انجام گرفته توسط مربیان پخت و پز در شبه جزیره Hellfire یاد بگیرند. این گروه می تواند کتاب خود را از یک NPC به نام باکستر در Thrallmar خریداری کند. این اتحاد می تواند کتابی از Gaston در Honor Hold دریافت کند.

شما می توانید مهارت اصلی کارشناسی ارانجام گرفت آشپزی در Northrend یاد بگیرید. فقط از مربیان پخت و پز جناح خود دیدن کنید.