وقت بازی

دیو و است busters: سرگرم کننده بی گناه برای برخی از اعتیاد برای دیگران • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

اتاق است که همیشه با صدای خنده، زنگ زنگ، و موسیقی با صدای بلند در دیو محلی و است busters وزوز. این مکان مانند چاک E. پنیر برای بزرگسالان، مواد غذایی، الکل، و games- چه بیشتر می تواند یک فرد را برای؟ اتاق با بوی غذا از اینکه در آشپزخانه پخته شده پر شده بود، آن را دودی بود، و نور کم بود طوری که چراغ از بازی می درخشش روشن-فریبنده آن عبور را به بازی و برنده شدن بلیط.

مردان و یا زنان در حال اجرا در اطراف با بلیط سرشار از جیب خود و با لبخند که از گوش به گوش کشیده پیچیده در اطراف گردن خود را وجود دارد. D & B فنجان بلیط خود را به لبه با بلیط کاغذ زرد پر شده است. "آیا شما فکر می کنم ما باید بلیط به اندازه کافی برای بازی مرد خانواده انحصار؟" یکی از بچه ها به عنوان او خواست و دوست خود را زد به میز جایزه برای شمارش بلیط های خود را. "من نمی دانم، اما اگر ما نمی من نمی خواهم به هدر بلیط من در برخی از جایزه احمق، من می خواهم به صبر کنید تا من به اندازه کافی برای game.I شده اند در انتظار برای دریافت این بازی برای همیشه! این از من گرفته شده بیش از سه برابر به اینجا آمدم تا دریافت بلیط به اندازه کافی، گفت: "به دوست خود. جایزه که به طور معمول در خارج محلی شما است $ ۲۰ می تواند صدها دلار در اینجا هزینه، اما هیچ کس توجه به قیمت زمانی که آنها با داشتن بسیار سرگرم کننده است.

یک جمعیت زیادی بازی معرض خطر وجود دارد. چهار نفر در مدفوع در مقابل یک صفحه نمایش بزرگ نشسته، رقابت در برابر یکدیگر ببینید که چه کسی می تواند به سوالات به درستی پاسخ و دریافت بیشتر بلیط. این بازی درست مثل نشان می دهد شما می توانید در خانه تماشا، هر کس Buzzes به در برای اولین بار با پاسخ صحیح می شود بیشترین بلیط تنظیم شده است. مردم در اطراف آنها فریاد می زدند کردن پاسخ به چپ و راست تلاش برای کمک به چهار که بازی می کردند. موسیقی که به عنوان صدای بلند به عنوان آن بود، آن را سخت برای بازیکنان به شنیدن آنچه که همه به آنها گفته،. یک دختر با موهای بلوند بلند و لخت شروع به فریاد: "OMG من جواب را نمی دانم! آیا جورج کلونی یا براد پیت ؟!" برای بی میلی او در پاسخ به این سوال براد پیت بود. او بازی را از دست داده و در تمام پولها بلیط را از دست داده؛ ترین بلیط برای یک مرد قد بلند با موهای رنگ شاه بلوط و چشم قهوه ای تیره است.

این مرد با چشم قهوه ای تیره و موهای بلوطی که مرکز آن داستان ما حول محور است. نام او درک فاستر است. درک می کند مانند جستوجوی بازی معمولی خود را نگاه کنم اما میتوانم به شما اطمینان دهم که او است. او را شبیه او می سمت راست از جنوب نسخه مردان مجله GQ و را در نوار امشب راه می رفت. موهای او است تماس slicked، او دارای یک ته ریش کمی در چهره اش، و او پوشیدن شلوار جین مخاصم و یک دکمه شطرنجی پایین پیراهن. او چکمه های کار قهوهای مایل به زرد در و کمربند جان گوزن پیچیده در اطراف کمر خود را. با هر جواب درست او در بازی معرض خطر می شود، او اجازه می دهد تا یک "بله!" صدای خود را عمیق است و کوچکترین اشاره از کشیدن جنوبی.

"، من به دیو و است busters معتاد هستم" درک و گفت: در زمان جرعه سریع از آبجو. "من اینجا هستم هر هفته … گاهی اوقات دو یا سه بار آن فرار خوب و سریع از واقعیت است. پس از من از کار در حیاط چوب را دریافت من می خواهم به اینجا می آیند و ضربه و برخی از بخار OFF- بله می دانم بازی ضربت سخت زدن -A-خط و خال و سعی کنید دست من در خطر است. "

طبقه بازی با بازیکنان در بازی های خود را شلوغ است. در حالی که من به دنبال درک به بازی بعدی او، من نمی تواند کمک کند اما بوی مخلوطی از الکل، عرق و مواد غذایی است که در سراسر جای گردش. بوی الکل قوی است؛ عمدتا به دلیل چگونه بسیاری از مردم فنجان خود را از boos در طبقه در حالی که در اطراف کف بازی هل ریخته است.

ما آن را به یکی از درک بازی های مورد علاقه، چرخ بلیط. "، این است چگونه بازی کار می کند" او با چشمان شدید به دنبال گفت. "اول شما با فشار اهرم در سمت راست تمام راه را، در حال حاضر شما باید مطمئن شوید که به شما فشار آن را سخت و یا دیگری چرخ نخواهد فروخت. پس از فشار دادن اهرم پایین همه شما باید انجام دهید این است صبر کنید و ببینید چه تعداد فلش سرزمین است. این ساده ترین بازی است و شما می توانید از بسیاری از بلیط از آن. " درک دست خود را بر روی اهرم قرار داده و تحت فشار قرار دادند به عنوان سخت به عنوان او می تواند، چرخ باید در اطراف حداقل شش بار قبل از توقف کامل بر روی تعدادی ۵۰٫ بلیط آغاز شد پر از دستگاه خارج رفته اند، اما درک که بلیط خود را ندارد، به جای او با بازی دوباره و دوباره تا زمانی که به حال بیش از ۵۰۰ بلیط. او سپس خورده تا همه از بلیط منظمی و آنها را در دیو و است busters فنجان خود را.

"هدف من این است که برای دریافت غول گوریل پر بنفش و سیاه و سفید برای خواهر کوچک من … آن ۱۰۰۰۰ بلیط است. من من تقریبا در نیمه راه وجود دارد! امیدوارم من خواهد بلیط به اندازه کافی قبل از تولد او است که در چهار هفته، "درک و گفت: در میمون غول پیکر خیره شد.

این فقط در مورد نیمه شب و مردم شروع به فایل خارج از ساختمان یک به یک. اتاق با هر فرد است که برگ بیشتر و بیشتر آرام شود. برخی عجله دارند برای جایزه ضد به پول نقد در بلیط های خود و گرفتن جایزه خود قبل از نیاز به رفتن به خانه در حالی که دیگران در حال صرفه جویی بلیط های خود را به طوری که آنها می توانید یک جایزه بهتر دفعه بعد آنها در می آیند است. درک یکی از این افراد است. او اطمینان حاصل می کند تمام بلیط های خود را محکم دور در فنجان خود را D & B جمع، ورقه کت خود را در، و پیاده روی را به ماشین خود در شب سرد سریع. "شاید دفعه بعد من به اندازه کافی برای که گوریل، اما نه امروز."