وقت بازی

 دو ورزش های داخل سالن محبوب شروع با حرف ب که نیاز به یک توپ را به بازی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

بسیاری از ورزش ها و بازی که مردم عشق به بازی وجود دارد. برخی از این محل در داخل خانه. بسیاری از بازی های با حرف B شروع اما تنها چند نیاز به یک توپ. دو بازی به گونه ای است بسکتبال و بولینگ. این فعالیت ها بزرگ هستند برای حفظ تناسب، سرگرم کننده و لذت بردن از شرکت دوستان خود.

بسکتبال بر روی یک دادگاه مستطیل شکل ایفا کرده است. می توان آن را در داخل خانه و خارج از منزل برگزار شد، اما آن است که عمدتا در داخل خانه نگهداری می شود. دادگاه به دو نیمه مساوی تقسیم شده است. این بازی با دو تیم است که هر یک (در دادگاه) پنج بازیکن انجام میشود. هر دو تیم از بازیکنان با همین جنس است تشکیل شده است. به غیر از دادگاه، شما همچنین نیاز به یک توپ به نام بسکتبال و دو backboards. علاوه بر این، شما باید لباس ورزشی مناسب و کفش می پوشند. توپ به طور سنتی با دنده سیاه و سفید نارنجی است. بسکتبال در بخش مرکزی از این بازی است و بازیکنان باید آن را دریبل، پاس آن و یا ساقه آن در طول بازی. هدف از این بازی است به ساقه توپ را با پرتاب آن را به حریف & # 39؛ خالص. چالش این است که بسکتبال از تیم های دیگر و ساقه را به امتیاز. این تیم که نمره بیشترین امتیاز برنده است. البته زمانی که شما با دوستان خود بازی شما می توانید یک اندازه تیم های مختلف استفاده کنید و مخلوط جنس در هر تیم.

بولینگ است در داخل خانه در یک مرکز بولینگ بازی کرده است. اندازه تیم می تواند متفاوت باشد و می تواند از جنس مخلوط تشکیل شده است. علاوه بر کوچه، شما نیاز به یک توپ به نام یک توپ بولینگ، پین و کفش بولینگ. شما همچنین می توانید نگهبانان دست، دستکش و یک کیسه زیپ دار استفاده کنید، اما این اختیاری هستند. توپ بولینگ تمرکز از این بازی است و می آید در رنگ های مختلف. هر یک معمولا حداقل سه سوراخ. این سوراخ ها برای انگشتان دست خود را به طوری که شما می توانید گرفتن توپ درستی است. است بیش از یک توپ در بازی وجود دارد اما هر بازیکن تنها می توانید از یکی در یک زمان. شما رول و یا پرتاب آن پایین چمن ضربه سوزن. نوع بازی را انتخاب تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از پین استفاده می کنید. هدف از این بازی این است که با استفاده از توپ به دست کشیدن به عنوان پین بسیاری که شما می توانید. چالش این است که به دست کشیدن پایین پین بیشتر از تیم های دیگر به منظور پیروزی در بازی.

هر دو بازی بزرگ را به بازی با دوستان خود هستند، زیرا شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دیگر. شما همچنین می توانید با افراد جدید ملاقات و پس از آن دوستان جدید، که به اندازه شبکه های اجتماعی خود را افزایش می دهد است. بازی در یک تیم نیز کمک می کند برای تقویت مهارت های کار تیمی خود را. علاوه بر این، فعالیت های فیزیکی به شما کمک کند به ماندن مناسب. مهمتر از همه به یاد داشته باشید آن لذت ببرید!