وقت بازی

ده راه برای پیدا کـــردن گیم های آلفا و بتا برای تست • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

روش های مختلفی برای پیدا کـــردن گیم های آلفا، بتا و یا گیم های دسترسی سریع وجود دارد. اجازه دهید با شما راه هایی را که برای من کار کـــرده ام به اشتراک بگذارم:

۱) Social media – شما می توانید گیم ها را با نگاهی به توییتر، فیس بوک، تامبلر و Pinterest پیدا کنید. شما یک جستجو را با تایپ کـــردن در گیم های آلفا، بتا و یا نسخه های جدید انجام می دهید. اگر در این سیستم عامل هستید، دوستانتان نیز ممکن هست درباره این گیم صحبت کنند. برو و ببینید که چه مکالمات آنها در مورد شامل تصویر های از گیم و یا ویدئو هست.

۲) بخار پلت فرم هست که در آن شما خرید گیم ها، اتصال به دیگر گیمگران و حتی خرید نرم افزار. هنگامی که شما در Steam هستید، به فروشگاه بروید و دسترسی سریع را جستجو کنید. اگر می خواهید گیم های آلفا یا بتا، به Steam Greenlight بروید. این جایی هست که آنها این ایده را می کشند. گاهی اوقات دموهایی که می توانید امتحان کنید وجود دارد.

۳) راه دیگری برای پیدا کـــردن گیم در Steam این هست که اگر در یک گروه خاص هستید، اگر شما یا دوست یک دوست از توسعه دهنده باانجام گرفت. آنها همچنین می توانند به شما بگویند که آنها در دسترس هستند.

۴) همان روش شماره ۳ به سیستم عامل چت Slack and Discord اعمال می شود. مخالفت تکمیلا جدید هست Slack ممکن هست نیمه جدید باانجام گرفت فقط در صورتی که از آن ها رویداد نداشته باشید.

۵) فراموش نکنید که سایت های Crowdfunding مانند Indiegogo و Kickstarter را بررسی کنید. هنگامی که در این سایت ها می توانید برای گیم ها جستجو کنید. به عنوان مثال، اگر به Kickstarter.com بروید، می توانید Explore را انتخاب کنید. سپس به دسته ها بروید هنگامی که شما انتخاب می کنید، انواع مختلفی از گیم ها وجود دارد. شما باید از طریق گیم های مختلف بخوانید و ببینید آیا نسخه آزمایشی لازم هست یا خیر. شما همچنین می توانید یک فرصت برای ثبت نام برای گیم آلفا و یا بتا دریافت کنید.

سایت دیگری که پول زیادی نیست؛ با این حال این مکان برای پیدا کـــردن گیم ها در مرحله آلفا، بتا یا مرحله دسترسی نخستیه IndieDB هست. شما چیزی در این مکان خریداری نمی کنید. (مشابه بخار اما خرید نیست)

۶) YouTube – فراموش نکنید که جستجو کنید. شما ممکن هست گیم را از طریق یوتیوب مورد علاقه خود پیدا کنید. دیگر سیستم های ویدئویی را فراموش نکنید.

۷) برای خواننده، فراموش نکنید که به وبلاگ ها نگاه کنید. بررسی وبلاگ نویسان گیم یا حتی سایت های رویدادی گیم. یک دنیای هشداراتی که آنها را به اشتراک می گذارند شامل پیوندها هست.

۸) یک راه ساده که ممکن هست فکر نکنید انجام جستجوی گوگل هست. بیا با آن روبرو شویم؛ زیادی از افراد هنوز از موتورهای جستجو هستفاده می کنند.

۹) آخرین راه رفتن به Reddit هست. ببینید اگر یک گیم یا انجمن هنری وجود دارد اگر نه، پس از آن یک جستجو انجام دهید.

۱۰) فعالیت های سرگرم کننده مانند رویدادهای گیم که به انجام گرفتت برای گیمگران فراموش انجام گرفته را فراموش نکنید. چه راهی بهتر برای پیدا کـــردن گیم های جدید در افق.

شما می توانید گیم های آلفا، بتا و دسترسی سریع را تقریبا در هر کجا پیدا کنید. نگران نباشید در مورد یافتن و گیم کـــردن هر یک از آخرین آنها نگران نباشید. گیم های آلفا و بتا متداوم بیرون می آیند قبل از انتشار هر گیم باید آزمایش شود. تا روزی که این دنیا را ترک می کنید، متداوم گیم های آلفا و بتا وجود خواهد داشت. غافل از اینکه خارج انجام گرفتن و ویتامین D دریافت نکنید. صفحه کامپیوتر شما به عنوان ویتامین D محسوب نمی شود. گیم متداوم وجود خواهد داشت.