وقت بازی

دلیل هستخر محبوب تر از اسنوکر هست؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

دلیل هستخر محبوب تر از اسنوکر هست؟

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

هستخر و اسنوکر دو گیم زیاد مشابه هستند. آنها هر دو با هستفاده از نشانه های هستخر به جیب توپ های مختلف بیلیارد رنگ بر روی میز. هر دو نیاز به تجهیزات بیلیارد مختلف دارند، دو گیم مجزا هستند که شامل فراخوانی تصویر ها فاسد و نیاز به مهارت در دنبال و تمرکز هستند. با این حال، آنها تکمیلا متفاوت با جزئیات هست.

اسنوکر یک گیم متفکرانه و آهسته حرکت هست که نیاز به صبر دارد. یک قاب می تواند به طور متوسط ​​یک ساعت ادامه یابد. جدول زیاد بزرگتر از میز بیلیارد هست – دو متر عرض و یک متر طول دارد. با توجه به اندازه جدول، ساختمان شکستن (به عنوان مثال یک سری شکست خورده از زدن تصویر ها) زیاد دشوار هست. این به مقدار زیادی پلن ریزی نیاز دارد. گیمکنان اسنوکر باید کارشناسان در هستفاده از چرخش توپهای بیلیارد به طوری که بتوانند شات را به گونه ای انجام دهند که در نهایت قرار دادن توپ نشانه برای شات بعدی باانجام گرفت. توپ های بیلیارد معمولا به طور صاف و بدون ضرب و شتم در سراسر جدول ضربه. نمره دهی براساس توپهایی هست که هر کدام یک مقدار متفاوت دارند.

جدنخست هستخر، از سوی دیگر، کوچکتر هستند – یک متر طول و کاهش از یک متر گسترده هست. جیب ها بزرگتر هستند و میز بیلیارد هستفاده انجام گرفته زیاد سنگین تر هست (و در نتیجه گیم به نیروی افزایشی نیاز دارد). در این مکان قوانین کاهش دشوار و سرعت سریعتر هست. همچنین به دستگاه هایی مانند عنکبوت نیاز ندارد، که اجازه می دهد تا تصویر هایی که زیاد از حد به طور متوسط ​​توسط انسان ها رسیده باانجام گرفت. هیچ نمره ای به این صورت وجود ندارد فردی که توپ را سیاه می کند و توپ را می کانجام گرفت نخست برنده می شود.

در یک محیط غیر رقابتی دوستانه، آسان هست که ببینید که دلیل هستخر محبوب تر از اسنوکر انجام گرفته هست. برای یک نفر، اسنوکر طول می کانجام گرفت تا گیم کند تا از هستخر. دو گیمکن با هستخر نیکو می توانند یک میز بیلیارد را در عرض ۵ تا ۱۰ دقیقه تمیز کنند. این موضوع در مورد اسنوکر نیست.

اسنوکر نیز دشوار هست و از این رو هرگز با توجه به محبوبیت گیمکنان عمومی دست نیافتنی هست. از لحاظ هیجان، هستخر نیز در این مکان لبه بالایی دارد. به دلیل مدت زمان گیم، گیمکنان تمایل دارند که از این گیم خیلی افزایش لذت ببرند. به همین دلیل هستخر به عنوان یک ورزش نیکو تماشاچی نیز ایجاد می کند.

هستخر ها و بارها نیز نقش حیاتیی در این گیم ایفا می کنند. در زمان های مختلف، پارک های هستخر در مکان های مختلف سراسر جهان گسترش یافته هست. آنها ثابت کـــرده اند که کسب و کار سودآور برای کارآفرینان هست و آقام از این مکان ها مهاجرت می کنند؛ زیرا ورزش های سرگرم کننده ای در فرایند اجتماعی وجود دارد. به یاد داشته باشید: هستخر در ابتدا یک گیم شرط بندی بود و نام آن را بدست آورد، زیرا گیمکنان و قماربازان "پول خود را بر روی میز" جمع کـــردند.

در نهایت، هر دو گیم مزایا و معایب خود را در زمینه های مربوطه خود دارند. با این حال، روشن هست که دلیل هستخر محبوبیت را به دست آورد.