وقت بازی

 دشوار ترین شغل در فوتبال؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

 دشوار ترین شغل در فوتبال؟

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶

همه هواداران فوتبال یک نفر مشترک دارند و این "سیاه و سفید" هست. این شخص دارای توانایی تاثیر بر نتایج هر گیم هست. اشتباهات آنها می تواند نسبت به یک دروازه بان ارزان تر باانجام گرفت و با این حال ما فقط نیمه حرفه ای این نقش ها را انجام می دهیم. هر باشگاهی نمونه هایی بی شماری دارد که در پایان تصمیمی اشتباه گرفته انجام گرفته هست و هرگز کاهش خسته کننده نخواهد بود. این به این معنی نیست که بعضی از مجله ها مصمم به ایجاد سرصفحه با انجام کارهایی هستند که تکمیلا ظالمانه هستند. در حقیقت در زیادی از موارد من مطمئن هستم که نمایندگان مجلس فقط سعی دارند مجموعه ی autograph خود را تکمیل کنند و به همین دلیل آنها گیمکنان خاصی را به حساب می آورند.

به عنوان یکی از حامیان قدیمی چلسی، به یاد داشته باشید زمانی که ما در جایگاه دهم قرار داشتیم و تیم های بالای سر لیگ را گیم می کـــردیم، همه تصمیمات راه خود را به راه انداختند، اکنون ما در آنجا هستیم و تصمیم می گیریم. این فقط می تواند تصادفی باانجام گرفت و این تنها به "خلیج" بین بالا و پایین نخست وزیری می افزاید. به عنوان یک باشگاه برای خانومده ماندن در نخست وزیری، تصمیم بدی دارد که در پایان فصل، نابود خواهد انجام گرفت. خلاصه این همه افزایش، زیر هستاندارد هست.

ایده های زیادی در مورد چگونگی بهبود تصمیمات وجود دارد که متداوم در فن آوري ذکر انجام گرفته هست و این برای من راه پیش روئی نیست. من موافقم که فناوری میتواند بخشی از سنسورهای خطی را به شما معرفی کند که تایمی یک دنبال وجود دارد، به شما هشدار داده شود. (همانند یخچال هاکی فقط به عنوان OTT) دلیل من فکر می کنم این نیکو هست که افزایش تعداد اهداف هست که بزرگترین چیزی که به ذهن می آید افزایش یافته هست یکی برای تاتنهام علیه من U فصل گذشته . سنسورهای خطا می توانند آن را انتخاب کنند، اما برای تغییر شما نمی توانید تکمیلا مسئولین را که با گیم گیم کـــرده اند، سرخانومش نکنید، گیم فقط به دلیل فاصله فاصله دور از خط دروازه هست. با این حال من فکر می کنم که فقط تکنولوژی مانند تکرارها مانند آنها در راگبی یا کریکت یک اشتباه بزرگ هست. همه طرفداران فوتبال دوست دارند فوتبال نیکوی را ببینند و در صورتی که گیم ها را متوقف کنند و شروع به گیم کنند، ناآسوده می شوند، اگر شروع به تکرار کنید، یک کابوس خواهد بود. شما همچنین می توانید دریابید که آن را به عنوان هستدلال زیادی که باعث می شود باعث می شود. به عنوان مثال تیم شما در حال حمله هستند و مخالفان در جعبه خود قرار دارند و پس از آن یک شکست برای گیم وجود دارد که تیم شما می تواند پایان حرکت خود را از دست بدهد.

من فکر می کنم که جایگزین های تکنولوژی برای من بهترین هست که به قوانین نگاه کنم. قوانین ذهنی هستند زیرا باید قصد داشته باشند که دخالت در گیم و زیادی از چیزهای دیگر را به تنهایی این خطوط داشته باشند. در واقع داوران بایستی دارای مدرک فیزیولوژی باشند تا بتوانند تصمیم بگیرند. آیا گیمکن عمدا مهاجم را مسدود کـــرده هست، حتی اگر او به او بازگشته هست و برای او هیچ جایی وجود ندارد؟ کسی که تنها کسی را می شناسد که مدافع هست اما واقعیت این هست که هنوز راه او را مسدود کـــرده هست. با این حال برای من حکم بدترین قانون افراطی هست. هر یک از شما که در یک شنبه یا یکشنبه گیم می کنند و بدبختی خود را برای اجرای خط می دانند، به این معنا نیست که به نظر می رسد که به طور آفلاین به طور صحیح تماس بگیرد (به صورت حتم در هر لیگ که در آن گیم کـــرد حکومت کمی متفاوت هست، افزایش شبیه آن هست که گیمکن دفاع می کند و به نظر می رسد مانند امتیاز او خارج از منزل هست) من فکر می کنم مشکل اصلی این هست که این قانون نیاز به شما به دنبال تنها خط و تماشای گیم، بنابراین شما می توانید ببینید که توپ گیم هست. در حالی که مایل به سعی در نگاه کـــردن به دو جهت در یک بار شما همچنین نیاز به خودتان بپرسید "آیا او دخالت در گیم؟" من نمیدانم که من پاسخهایم را دارم، اما تایمی که اینقدر از یک انسان بپرسم، متداوم اشتباه میکنم.

یکی دیگر از چیزهایی هست که تا زمانی که با دوست دخترم صحبت نکـــرده بودم (که تا همین اواخر علاقه ای به فوتبال نداشتم، به نظر من تکمیلا متفاوت با من بود ) ما واقعا میخواهیم تصمیمات تکمیل بگیریم او اشاره کـــرد که همه ما در مورد تصمیم گیری صحبت می کنیم و اکثر بحث ها از بدی ها هست. اگر تصمیمات بدی وجود نداشته باانجام گرفت، خوشبخت تر خواهیم بود یا فقط باید برای بحث در مورد چیز دیگری پیدا کنیم. آیا تصمیم گیری های بد توسط داورها یکی از نکاتی هست که فوتبال را افزایش درباره ورزش در بریتانیا صحبت می کند؟

به طور خلاصه، داوران به اندازه خراش نیستند. من احساس می کنم حداقل باید حرفه ای شوند تا بتوانند به اندازه کافی معقول باشند تا بتوانند با گیم ها همکاری کنند. من اعتقاد دارم که برخی از قوانین میتوانند سادهتر شوند تا آنها را سیاه و سفیدتر کنند و همچنین فکر میکنم که فناوری میتواند هستفاده شود اما نباید مجاز به دخالت در گیم بزرگ شود.