وقت بازی

در هر روز رژیم غذایی را نقد کنید - جوانب مثبت صادقانه و با • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

در هر روز رژیم غذایی را نقد کنید – جوانب مثبت صادقانه و با

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

اگر شما به ارزیابی و توجه به استفاده از جان بنسون هر روز دیگر رژیم غذایی (EODD) به عنوان برنامه کاهش وزن خود را، پس به شما بدهکار آن را به خود به نظر این جوانب مثبت و منفی. اگرچه بسیاری از برنامه های کار کنم، نه هر برنامه رژیم غذایی متناسب با سلیقه و ترجیح هر فرد است. اگر برنامه شما زیر یکی است که شما هم دوست ندارند و یا با داشتن برای مبارزه با آن را حفظ است، می تواند تلاش های کلی خود را به از دست دادن وزن خرابکاری می کنند. پیدا کردن یک طرح است که به حق مناسب، پس از آن، مهم ترین جنبه از دستیابی به موفقیت می شود

این رژیم غذایی آثار زیر یک مفهوم بسیار ساده: که شما می توانید خوردن هر آنچه شما می خواهید – حتی اگر چاق کننده و هر روز دیگر فقط تا زمانی که شما را حفظ نظم و انضباط از بقیه از رژیم غذایی – به عنوان چیزی یکی را بر روی یک رژیم غذایی خوردن نمی شود. طرح شما اجازه می دهد تا به احساس به عنوان اینکه شما در حالی که رژیم غذایی نیست، در واقع، بودن در یک رژیم غذایی. درست است که فشار احساسی کوچک می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست بود.

در گرفتن یک دسته در هر چیزی (مانند رژیم غذایی و تلاش برای از دست دادن وزن)، هر جنبه کمی که تولید یک نگرش مثبت در مورد چه است تلاش برای انجام می تواند یک دستاورد بزرگ در تلاش بیشتر به واقع در تحقق هدف موفق می شوند. هنگامی که یک فرد شروع به تجربه موفقیت با یک برنامه و شروع به درک چرا که موفقیت در حال آمدن است در مورد، آن را به عنوان تشویق به ادامه برنامه عمل می کند. شما تبدیل به یک مؤمن، پس به صحبت می کنند.

دلیل این است که فرد را آغاز کرده است به درونی علل موفقیت و متوجه می شود که انجام هر کاری به غیر از موفقیت چه به ارمغان آورده است تنها تخریب تلاش های خود را. به اتمام هدف خود: این به نوبه خود می تواند یک مکانیزم خرابی امن در تفکر فرد کمک می کند که به اطمینان حاصل شود که آنها در مسیر با برنامه باقی بماند چرا که آنها می توانید ببینید که در آن مصرف آنها را ایجاد کنید. و این انگیزه کافی برای هر کسی که تصمیم به ماندن با یک طرح برنده است!

اجازه بدهید که نگاه منفی برای در هر روز رژیم غذایی است.

۱٫ شما نیاز به به پس از طرح اختصاص داده شود. هر زمان که شما تصمیم به ایجاد هر نوع تغییر در زندگی شما، شما نیاز به باقی می ماند در ساخت کار تغییر متمرکز شده است. اگر نه، شما در حال اتلاف وقت خود را. دوره.

۲٫ شما باید مایل به انجام نوعی از ورزش، ترجیحا نوعی از وزن برنامه بلبرینگ کمک خواهد کرد که تبدیل چربی به عضلانی. با این حال، این نیاز را تا مقدار زیادی از وقت خود را. این فقط نیاز به یک بخشی از برنامه خود را.

۳٫ شما باید معقول و منطقی در ارزیابی شما از چه چیزهایی در حال پیشرفت در حالی که در این طرح است. این به این معنی نیست انتظار برای دیدن تغییرات بزرگ (تلفات در وزن) به سرعت و تبدیل شدن به بی تاب. شما به "این شکل" در چند هفته یا چند ماه می کنید، بنابراین شما واقع نمی توان انتظار داشت به آن همه از دست دادن که در آن قاب همان زمان؟

۴٫ طرح EODD کند با یک برنامه ورزشی ساخته شده در به دنبال آمده است. این باعث می شود پیشنهادات، اما برگ طراحی برنامه تمرین تا به شما. شما می توانید یک برنامه ورزشی که جان به فروش می رساند در راستای تحقق این کمبود (او ۷ دقیقه عضلانی محصول) خریداری کنید، اما این است که واقعا لازم نیست. هستند رژیم ورزش که آزادانه در اینترنت که با این برنامه است که شما می توانید استفاده از بدون هیچ هزینه اضافه را کار خواهد کرد در دسترس وجود دارد.

حالا اجازه دهید نگاهی به جوانب مثبت (برخی از مزایای) از زیر EODD.

۱٫ این به شما می آموزد چگونه پشت دست دادن وزن به راه راست. شما یاد می گیرید که چگونه بدن کار می کند در سوختن کالری اضافی و چربی، و آنچه شما نیاز دارید برای تبدیل شدن به آگاه به منظور حفظ این تلاش هم افزایی در طول زندگی خود را در حالی که همچنین حفظ سلامت و تناسب اندام خود را.

۲٫ این بسیار ساده برای استفاده است. هیچ شمارش پیچیده و یا خسته کننده از کالری وجود دارد. فقط یک برنامه ساده از اطلاعات رژیم غذایی و دستور العمل های که شما می توانید از همین امروز شروع انجام می دهند!

۳٫ شما مجاز به خوردن غذاهای مورد علاقه خود را، حتی اگر] آنها رژیم غذایی شایسته نیست. این به این معنی شما می توانید پیتزا و همبرگر روز خود را در کنار برنامه غذایی منظم داشته باشند.

۴٫ شما دریافت یک سال پر از پشتیبانی برای هر گونه سوال شما ممکن است در مورد اجرای برنامه رژیم غذایی است. دریافت پشتیبانی برای هر برنامه، بدون توجه به آنچه در آن است، می تواند یک تعویض بازی واقعی در شرایط موفقیت خود را با اجرای برنامه.

۵٫ شامل یک نرم افزار مربی مجازی که نشان می دهد شما را چگونه به انجام تمرینات صحیح است.

همه در همه، در هر روز رژیم غذایی برنامه نه تنها یک طرح مناسب برای بسیاری از افرادی که به دنبال از دست دادن است وزن اضافی، آن را به یک طرح ساده و آسان به دنبال دارد. این طرح همچنین با ساخت آن آسان برای کاربر به انتقال از رژیم غذایی را به یک تغییر در شیوه زندگی در حال انجام آدرس پیگیری مراقبت. هنگامی که شما می توانید راه را به شما رسیدگی به مسائل و سلامت غذایی تغییر دهید، شما می توانید وزن کردن برای خوب نگه دارید!