وقت بازی

در صندلی داغ - بزرگ گیم های عجیب و غریب • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

در صندلی داغ – بزرگ گیم های عجیب و غریب

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

اگر شما ارائه کـــرده اید تا دوش لباس عروس را ارائه دهید، احتمالا با پایان جزئیات و آماده سازی آن درگیر هست و گیم های دوخت عروس ممکن هست نسبت به همه چیزهای دیگری که باید انجام دهید. اما گیم ها سرگرم کننده و بخش حیاتیی از هر دوش عروس هستند. آنها به عنوان icebreakers بزرگ عمل می کنند اگر تعداد حیاتیان داشته باشید که یکدیگر را نمی دانند و این یک راه عالی برای نجات حیاتیانان شما از خستگی هست، حیاتی نیست که آنها چگونه ظاهر شوند. اگر شما مطمئن نیستید که تعداد گیم ها چه مقدار گیم می کنید، چه مدت طول می کانجام گرفت و یا چه گیم هایی باید گیم کنید، در این مکان لیستی از گیم های دوشیزه ای عروسی بزرگ و چگونگی زمان هر یک از آنها هست.

۱٫) Icebreaker بزرگ نام گیم "من نام، نام شما" هست. این یک گیم عالی هست، به خصوص اگر در ردیف یا همان میز در دوش نشسته باشید. شما از یک طرف شروع می کنید و نخستین کسی که خودش را معرفی می کنید و اینکه چگونه عروس را می شناسید. فردی که در کنار آنههست همان کار را می کند، گرفتن این هست که آنها باید فردی را که اسم نخست نامیده می شود را به خاطر داشته باانجام گرفت، و همچنین اینکه چگونه عروس را می شناسند. پس از درست انجام گرفتن، فردی که در کنار آنههست، همین کار را انجام می دهد، به جز اینکه آنها باید نام های نخست و دوم آقام را به خاطر داشته باشند و همچنین اینکه چگونه هر یک از آنها عروس را می شناسند. این تا زمانی ادامه پیدا می کند که همه به نوبت برسند و آخرین فرد مجبور به گفتن همه نام ها و رابطه آنها با عروس هست. این گیم ممکن هست به مدت سی و چهل و پنج دقیقه بسته به اینکه حیاتیانان شما چقدر نیکو هستند و شروع به توجه می کنند.

۲٫) یکی دیگر از گیم های فوق العاده گیم "عروس کاغذ توالت" هست. در طی این گیم، حیاتیانان شما باید در دو تا سه گروه تقسیم شوند و هر گروه یک "عروس" را انتخاب می کند. هنگامی که تیم ها تعیین انجام گرفته اند، هر تیم را به دو نقش از کاغذ توالت ببرید. سپس تیم ها "عروس" خود را در لباس عروسی کاغذ توالت خود طراحی می کنند. در پایان گیم، عروس واقعی باید هر لباس را نگاه کند و یکی از بهترین ها را انتخاب کند. این گیم ممکن هست بیست تا سی دقیقه طول بکانجام گرفت بسته به اینکه چقدر زمان را برای آنها تکمیل می کنید.

۳٫) "من گفتم، او گفت:" یک گیم سرگرم کننده هست که می تواند در کل دوش گیم کند. در ابتدای دوش، به عنوان آقام می رسند، به آنها دو یا سه فنجان قهوه ای بخانومید و آنها را در هر جای لباس خود ببندید. آنها را اداره کنید که در هر زمانی که کسی شنیدن کلمات خاصی مانند نام عروس، نام داماد و یا شاید عروسی کلمه، آنها می توانند یکی از پین آن شخص را بگیرند. در پایان حمام، هر کس شمع های خود را شمارش کند. حیاتیان با افزایشین لباس ها برنده هست.

۴٫) گیم "عروس از همه معاملات" یک گیم عالی هست که حتی جوانترین حیاتیانان از گیم لذت خواهند برد. قبل از خرید دوش پررون و پیوستن انواع ابزارهای آشپزخانه به آن. عروس در حمام عروسی اتاق را ترک کـــرده و به جلو پرش می کند. به پایان حیاتیانان خود کاغذ و مداد بدهید تایمی که همه آماده باشند، عروس به اتاق می رود و به آرامی به اطراف اتاق می رود، پیش از هر شخصی عبور می کند و به آنها تایم زیادی می دهد تا پیشانی را مطالعه کنند. شما فقط باید او را در اتاق پنج تا ده دقیقه نگه دارید. هنگامی که هر کس فرصتی برای مشاهده عروس داشته هست، او را ترک اتاق و سپس به همه دقیقا یک دقیقه برای ایجاد یک لیست از همه چیز را که آنها به یاد داشته باشید دیدن در جلو. پس از زمان تماس، هر کس مدادهای خود را بریزد و عروس را به اتاق برساند. فردی با طولانی ترین لیست صحیح برنده هست و جایزه ها باید به عروس به عنوان یک هدیه به او داده شود.

۵٫) "گیم دوش جدید نیویولد" یک گیم عالی برای عروس هست. قبل از حمام، قصد دارید با ماهرانه مصاحبه کنید. مطمئن شوید که پاسخ به برخی سوالات آسان و برخی سوالات دشوار را دریافت کنید، چیزهایی که او فکر می کند تنها عروس در مورد او می داند. در حمام عروسی را بردارید و او را با پرسش هایی در مورد داماد شروع کنید. در حالی که این یک گیم عالی برای همه نیست، سرگرم کننده آن هست تا ببینید که چقدر عروس تا ابد می داند که شوهر فردا اش چکار می کند و در مورد اینکه پاسخ های آنها متفاوت هست، خندیدند. این گیم فقط باید ده تا پانزده دقیقه طول بکانجام گرفت و برای حیاتیانان خسته کننده باانجام گرفت.

حیاتی نیست که چه گیم هایی را انتخاب کنید، مطمئن شوید که خلاق باشید! برخی از گیم های فوق العاده وجود دارد، بنابراین برای «ایده های عجیب و غریب» به گوگل نگران نباشید، تا ایده هایی عالی داشته باشید. سعی کنید برخی از گیم های منحصر به فرد را انتخاب کنید که هرگز قبل از آن گیم نکـــرده هست تا چیزها سرگرم کننده و جذاب باانجام گرفت. شما همچنین باید برخی از جوایز را خریداری کنید! این گیم ها را سرگرم کننده تر و رقابتی تر می سازد، اگر آنها می دانند جوایز وجود دارد. پس مطمئن شوید که جوایز مفید و سودمند نه تنها شمع ها و کیسه های آب نبات را خریداری کنید. به یاد داشته باشید که دوش شما یکی از بخش های به یاد ماندنی دوره ی تعامل عروس شما خواهد بود، پس مطمئن شوید که همه چیز را در مورد او به وجود می آورید، به خصوص از آنجایی که حزب شما یک پلن خوش آمدید از همه پلن های عروسی او هست.