وقت بازی

دانلود گیم کامپیوتر Assassins Creed Origins • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

دانلود گیم کامپیوتر Assassins Creed Origins

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶

به روز رسانی :

۱۳۹۶/۰۴/۲۵ تاریخ انتشار اضافه انجام گرفت .

اخیرا شایعاتی درباره عرضه نسخه جدیدی از سری گیم ها زیاد پر طرفدار Assassins Creed به بیرون نشت کـــرده هست. این شایعات در خلال کنفرانس E3 زیاد انجام گرفتت گرفت دلیل که جزئیات افزایشی از گیم های مختلف عرضه انجام گرفت. یکی از جذابیت های نسخه جدید این گیم به نام Assassins Creed Origins این مبحث هست که اعضای تیم ساخانومده گیم Black Flag نیز در تیم تولید نسخه جدید گیم نیز حضور دارند و این مسئله به معنی بهبود کیفیت جهان پیرامون و نیز جنگ ها دریایی! نکته جالب اینجهست که یکی از اعضای تیم ساخانومده در نشر اخبار و نیز تصویر هایی از گیم پلی گیم نقش داشته هست و این مسئله به معنای افزایش اعتبار اخبار منتشر انجام گرفته هست. از این رو در این پست قصد داریم تا تعدادی از ویژگی های گیم Assassins Creed Origins را بررسی کنیم تا به زودی با شهاکار جدید ماکروسافت روبرو شویم. این نسخه از گیم به بررسی وقایع موجود در مصر بهستان می پردازد و حتی این نسخه از گیم با عنوان Assassins Creed Empires نیز نام خود را بر سر زبان ها انداخته هست.

سایر توضیحات: یکی از نکاتی که در پایانی سری گیم های Assassins Creed به چشم می خورد این هست که در نقاط خاصی از منطقه شما می توانید به بالای برج های مختلفی بروید و به بررسی منطقه بپردازید. از این نقطه می توانید قسمتی از نقشه منطقه را مشخص کنید و پس از آن با یک شیرجه تماشایی به نزدیکترین مکان برای پنهان انجام گرفتن در زیر برج بپرید. اما در نسخه جدید این گیم یعنی Assassins Creed Origins رویدادی از این مسئله نیست. در این نسخه شما یک شاهین یا عقاب به نام Akhom را دارید که این شاهین می تواند به نقاط مختلفی برود و هشدارات مکانی را برای شما افشا کند. اما نکته حیاتی این هست که این شاهین محدودیت فاصله ای دارد و شما برای دریافت هشدارات نقاط مختلف باید به مکان های مختلف سفر کنید. به صورت حتم این مسئله به مکان گیم نیز بستگی دارد دلیل که علی القاعده منطقهی به نام مصر باید راه های جذابتری برای عرضه به گیمر داشته باانجام گرفت و پر انجام گرفتن منطقه از برج های متنوع کمی اغراق آمیز هست.

Assassin's Creed Origins

همچنین در نسخه Assassins Creed Origins شما می توانید کلاه شخصیت اصلی دهستان را بنا به نظر خود بالا و پایین بیاورید. این مسئله جذابیت گیم را دو تعدادان می کند و زیادی از گیمر ها در گیم AC3 از مسئله ناراضی بودند که چطور شخصیت اصلی دهستان در پایان گیم مشخص نیست. از این رو Ubisoft تصمیم گرفت تا با عرضه یک Patch این مشکل را برطرف کند. اما به نظر شما آیا این مسئله نکته ی قابل ملاحظه ای هست؟

Assassin's Creed Origins

یکی دیگر از مسائلی که در این نسخه از گیم جای بحث دارد این هست که به احتمال زیاد شخصیت جدید گیم های Assassins Creed قرار هست که نقش خود را در دو نسخه دیگر از این گیم زیاد جذاب ایفا کند. یکی از این کشورها یونان بهستان هست و دیگری هنوز تصمیم گیری نانجام گرفته هست. این مطلب را می توان از تیزر گیم نیز متوجه انجام گرفت دلیل که عنوان A new Era Begins نیز بیانگر این مسئله هست که این سری از دهستان ویژگی ها و نقاط مختلف جدید از دنیای بهستان را برای گیمرها به ارمغان خواهد آورد.

نکته پایانی و جالب در مورد نسخه گیم Assassins Creed Origins اشاره به این مطلب هست که با اینکه در زمان ها نخستیه شکل گیری تمدن ها زیاد غنی هستیم، در این نسخه به احتمال زیاد Hidden Blade بازخواهد گشت و شما می توانید از این امکان زیاد جالب بار دیگر هستفاده کنید. در این نسخه از گیم همچنین اسلحه های مختلف دیگری نیز عرضه خواهد انجام گرفت که هر کدام نیز ویژگی های خاص خود را دارند. اما شایعه انجام گرفته هست که در این نسخه گیمر نمی تواند از طناب برای بالا رفتن از مکان های مختلف هستفاده کند.

Assassins Creed Origins

*حتما قبل از دانلود گیم سیستم مورد نیاز گیم را مطالعه کنید*

*برای کسب هشدارات افزایش در رابطه با نحوه نصب گیم و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Assassin's Creed Origins

مشخصات گیم Assassins Creed Origins :

نام گیم : Assassins Creed Origins

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۷

شرکت ساخانومده : Ubisoft

منتشر کننده : Ubisoft

سبک گیم : اکشن – ماجرایی – نقش آفرینی

نوع فایل : ISO

پیوند مرتبط : Steam

Assassins Creed Origins

پیوند دانلود