وقت بازی

 دانلود گیم های Wii خود را این مکان • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶

 دانلود گیم های Wii خود را این مکان

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

متداوم می خواهید یک گیم را ضرب و شتم کنید و آن را هنگامی که برای یک گیم جدید انجام می شود، بازگردانید؟ متداوم یک گیم را خریداری کـــردید و متوجه انجام گرفتید که این وحشتناک بود و می خوهست آن را برای گیم جدیدی که بهتر بود برگرداند. حالا شما می توانید این کار را انجام دهید !! گیمهای خود را دانلود کنید و هرگز نباید نگران آن باشید

هر کس می رود و گیم می کند و احتمالا ۱۰۰ دلار در ماه به سرگرمی های خود می رسد و اگر شما خوش شانس باشید، ارزش بازگشت این گیم ها ممکن هست ۲۰ دلار باانجام گرفت. دلیل این روند افتضاح را متوقف نکنید و شروع به دانلود گیم های خود کنید؟ شما می توانید آنچه را که می خواهید انتخاب کنید و انتخاب کنید و اگر آن گیم بد باانجام گرفت، از آن خلاص شوید و یک گیم جدید را دنبال کنید. اگر یک گیم را در یک هفته ضرب کنید، چه؟ فقط یک گیم جدید را دانلود کنید و یک ماجراجویی جدید شروع کنید. Wii دارای عناوین زیاد زیادی مانند ماریو کهکشان، گرگ و میش شاهزاده و WarioWare هست، پس دلیل همه آنها را نداشته و نگران هزینه ها و یا صرف یک تن از پول نیستند. بزرگترین دانلود برای Wii Super Paper Mario، Mario Galaxy، Wii Sports و Wii Play هست. دانلود نیز با کنترلرهای شما و Wii Fit جدید کار خواهد کـــرد.

این فرایند Wii شما را خراب نخواهد کـــرد، برای باز کـــردن Wii خود را با پیچ گوشتی و تفنگ superdinger برای قرار دادن در تراشه از یک کشور دیگر. شما گارانتی خود را خراب نخواهید کـــرد، و شما می توانید از ساعت ها گیم لذت ببرید و سالی یکصد دلار را صرفه جویی کنید.

لذت بردن از !!