وقت بازی

خالص پروموتر امتیاز (NPS): معامله واقعی یا نمایندگی های خودرو شده فروخته شده یک لیمو • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

در خرید و فروش ماشین عرصه شاخص های عملکرد کلیدی (KPI وجود دارد) پادشاه: هر فروش آمار ممکن تحت نظارت است، از بازدیدکننده داشته است مشتری، آزمون درایوهای، خرید و فروش، تحویل و نفوذ مالی و غیره و در حال حاضر رضایت مشتری است. این KPI هستند محک به ارائه یک استاندارد در صنعت / فروشنده از عملکرد.

اعتقاد بر این است که هر KPI دارای اثر همبستگی بر روی یکدیگر، در که مردم بیشتر شما را ببینید، بیشتر به شما تست درایو، بیشتر شما فروش:. یک بازی اعداد آن است که آنها فروش از مردم می گویند

در حال حاضر ما معتقدیم که می توانیم الگوریتم معکوس و KPI که انجام کار. با ارائه خدمات به مشتریان نمونه، یک مشتری یک پروموتر خالص، تبلیغات و مدافع برای شرکت می شود.

همه ما باید انجام دهیم آن به نظاره نشست و منتظر مشتریان راضی یا "مروج خالص به درایو جدید مشتریان، به زودی به راضی و به مروج تبدیل شده است، به کسب و کار ما و درو آنچه را که کاشته شده است.

یک حفظ کامل خود و مدل کسب و کار مقیاس پذیر و یا مردم فروش یک لیمو فروخته شده است؟

خالص پروموتر امتیاز چیست؟

در سال های اخیر قیام فوری و ناگهانی در استفاده از نظر سنجی رضایت مشتری و تکیه بر اینترنت "پروموتر امتیاز (شده است NPS) – هیچ کدام بیشتر از در تولید کنندگان خودرو و خرده فروشان

NPS یک سوال در یک رضایتمندی مشتری را، که در آن مشتری خواسته است برای رای در مقیاس عددی ۰-۱۰ چگونه به احتمال زیاد آنها خواهد بود است به توصیه خرده فروش به شخص دیگری است.

نمره حاصل به سه زیر مجموعه ها اعمال می شود:

· امتیاز از ۹/۱۰ مروج – کسانی که به طور فعال به خرده فروش را توصیه خواهد کرد

· امتیاز از ۷/۸ منفعل – مشتریان راضی اما دوسوگرا در مورد توصیه

· امتیاز از ۰-۶ مخالفان – دیگر مشتریان ناراضی به طور فعال به منصرف کردن

نظریه

در ارزش اسمی، NPS به عنوان یک فشارسنج مناسب تر از سطح خدمات مشتری در که مشتری فقط به طور کامل راضی اما تا وجد آمدیم که آنها را نمی خدمت آواز تمجید از خرده در هر فرصت.

با این حال آن را به عنوان یک شاخص اقتصادی کلیدی سلامت مالی آینده سازمان و کمک به پیش بینی فروش آینده تکیه شده است.

در اصل NPS یک تغییر علامت تجاری 'یک نظریه است به مدت طولانی از ب تشریح Y اقتصاددانان که در آن برخی از اطلاعات کلیدی مانند آمار اشتغال یک همبستگی، procyclic با سلامت مالی وسیع تری از کشور. به عبارت ساده، اگر یک کشور در حال ایجاد شغل پس از آن وجود خواهد داشت به افزایش هزینه های شخصی خواهد شد که در خرده فروشی منعکس

سه مشکل:

۱٫ این موضوع را با NPS، حداقل در بخش خرده فروشی خودرو تمایل به دستکاری آمار است.

کارمندان در چگونه به درخواست، متقاعد کردن و یا حتی تشویق مشتریان مربی به "تیک تیک" 9 یا ۱۰ جعبه در تلاش برای پنهان هر «خدمت» مسائل واقعی و یا زمینه ای و حفظ کارکنان و خرده از این دیدگاه انتقادی از تولید کننده.

۲٫ حتی اگر خرده کار را خدمات برجسته و مشتری خوشحال می کند واقعا و به طور داوطلبانه "تیک تیک" 10، همبستگی با افزایش فروش در آینده وجود دارد؟

این منصفانه است که نتیجه گیری کرد که ۱۰ در NPS در خوب نمی تواند وجدان توان از نظر ارزش خود را به عنوان یک شاخص به ایجاد یک کار اضافی در بازار مقایسه شده است. است که به سادگی وجود دارد هیچ مدرکی پیش بینی به نشان دادن ارتباط، به عنوان الگوریتم مستقیم به جلو از یک فرد مخالف را بدست آورده پول، آنها صرف پول بنابراین فروشی افزایش فروش.

۳٫ در نهایت، به همین دلیل هیچ مدرکی وجود ندارد همبستگی و یا هر گونه که برای ماده وجود دارد؟ در عوض ما به عنوان مشتری آینده نگر، آنها چگونه در مورد ما شنیده؟ و سپس آنها را با یک لیست از گزینه های پایین وارد کنید.

مطمئنا ما می خواهید به درخواست یک رویکرد فنی بیشتر در گوگل + یا به عنوان مثال دیگر شبکه های اجتماعی، که در آن از طریق قدرت فن آوری مورد استفاده ارتباط بین مشتریان آشکار است.

راه حل

بازگشت به اصول.

بیایید برای یک لحظه فراموش نفع ملموس از NPS یا عنوان مورد شاید و به فرض اصلی در پشت فروش خودرو در نظر بگیرند.

آن استفاده می گفت که یک خرده فروش می تواند سود بیشتر، از یک مشتری در طول سه سال بعد از خرید خودرو خود را از فروش اصلی متوجه شد کسب .

بنابراین، تمرکز باید بر روی که مشتری می تواند خرده فروش به توصیه می شود، اما چگونه اغلب آنها خود را به خرده بازگشت.

خبر خوب این است ما توانایی و نسبتا تکنولوژی ساده برای اندازه گیری مشتریان مشخصات واقعی وفاداری Mer و بهره برداری از داده ها به عنوان یک کلید واقعی شاخص های اقتصادی.

جایی برای پنهان

شاید بدیهی است معرفی کارت های وفاداری «را الکترونیکی پیگیری رفتار مشتری و پاداش آنها را برای آن است، اما به دلایل نامعلوم به هنوز آن را به دو گروه دلال شدن ساخته شده است. با این وجود، یک راه حل ابتدایی بیشتر وجود دارد.

۱٫ ما برای یک سال داده دانلود داده های فروش خودرو و اطلاعات شامل تاریخ خرید، نام مشتری، شماره ثبت وسیله نقلیه و سود خالص فیلتر شده است.

۲٫ ما عبور همسان که داده را با آن از پست سه سال خرید برای تعیین و به زمانی که مشتریان بازگشت به خرید دوباره.

۳٫ پس از آن ما عبور همسان داده ها را با خدمات و قطعات بخش نشان می دهد که چگونه اغلب مشتریان ازسانسکریت حمایت از کسب و کار.

نتایج

اگر خرده فروش به اندازه کافی شجاع آنها می توانند آن دسته از مشتریان که تا کنون بعد از اولین دیدار خود را بر نمی گرداند و از آنها بخواهید که چرا، برای به دست آوردن بینش واقعی برای خدمات به مشتریان تماس است.

با این حال، نتایج حاصل از اجرای این آزمایش با چند خرده فروشان، که البته بی نام باقی می ماند، تا به چیزی کمتر از تکان دهنده بوده است.

وجود دارد بدون شک اراده و توانایی به دست آوردن مشتریان جدید و فروش مقدار زیادی از اتومبیل، ساعت، قطعات و امور مالی خود را، اما آنها بدون شک آن کار سخت را برای ایجاد خودشان بودند.

اما در این رابطه آنها یک ترفند تسویه حساب فروش هستند و می شود بهترین توصیه به تمرکز نسبت تلاش خود را در یادگیری و آموزش در مورد رفتار مشتری و حفظ است.

رمز و راز از KPI در