وقت بازی

جلوگیری از آلزایمر - بازی دستمالی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

جلوگیری از آلزایمر – بازی دستمالی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازی دستمالی یا دیگر "تفکر" بازی های هیئت مدیره است که توسط علم پزشکی مدرن نشان داده شده است به بسیاری از خواص درمانی. مهم نیست که چه سن خود را، "ورزش مغز" مانند دستمالی ثابت شده است برای نفع خاص برای بسیاری از جنبه های سلامت روان انسان است.

در ساده ترین و بارز ترین انتهای طیف، جنبه های اجتماعی از دستمالی کردن و دیگر بازی های هیئت مدیره می تواند یک پیشگیرانه و یا حتی یک درمان برای تنهایی، افسردگی و ترس از اجتماع.

در انتهای دیگر این طیف، یک مطالعه از دانشگاه جنوب کالیفرنیا و در احترام "مجله منتشر شده پیری شناسی: علوم روانشناسی "نشان می دهد که ذهنی تحریک کننده فعالیت های تفریحی در بزرگسالی و اواسط به شدت با کاهش خطر بیماری آلزایمر در زندگی آینده مرتبط

یک مطالعه مشابه که توسط موسسه ملی از موسسه ملی بهداشت در سالمندی در. در سال ۲۰۰۲ مورد مطالعه قرار ۷۰۰ نفر آزاد زوال عقل ۶۵ سال و بالاتر به مدت ۴٫۵ سال سن. این سطح از فعالیت های شناختی فعال به طور منظم توسط شرکت کنندگان در مطالعه انجام شده، مانند بازی با ورق، چکرز، پازل جدول کلمات متقاطع، کتاب خواندن و موزه ها دیدن مقایسه شده است. NIH به نتیجه گیری که کسانی که با بالاترین سطح از فعالیت های شناختی در شیوه زندگی خود را ۴۷٪ کاهش خطر ابتلا به بیماری های آینده آلزایمر نسبت به کسانی که حداقل سطح فعالیت های شناختی در زندگی داشته است.

یک بررسی در سال ۲۰۰۸ توسط دانشگاه NSW در مجله شهرت چاپ "کتابخانه عمومی علوم" اضافه می کند که، علاوه بر بیماری آلزایمر، شروع دیگر بیماری های دژنراتیو مغز مانند هانتینگتون و بیماری پارکینسون همچنین می توانید به تاخیر انداخت یا مانع با این فرم از فعالیت ذهنی . این نشان داد که یک منطقه مغز به نام هیپوکامپ، شناخته شده به کوچک شدن با سن و به خصوص با این سه بیماری تحلیلبرنده مغز، تنها نیمی از میزان انقباض در افراد درگیر در وظایف ذهنی فعال در آن با سطوح پایین تحریک ذهنی.

شواهد نشان می دهد یک "استفاده از آن یا از دست دادن آن را" اساس به سلامت شناختی انسان است.

اگر آن را خیلی دیر برای پیشگیری، تحقیق از مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ است که در منتشر شده است "مجله مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و روانپزشکی" هنوز هم برخی از اخبار دلگرم کننده است. آنها نشان داده اند که کامپیوتر و اینترنت بر اساس فعالیت های ذهنی تحریک کننده مانند بازی می تواند نقش مفیدی در کنار دارو در بهبود عملکرد شناختی بیماران مبتلا به آلزایمر را بازی کند. که به همراه یکی دیگر برای دستمالی، نسخه های مختلف اینترنت که بازی را به یکی از امروز محبوب ترین آنلاین رشد کرده است.

صرف نظر از بیماری آلزایمر یا شکل دیگری از زوال عقل، زوال شناختی یک پدیده بسیار مشترک به عنوان است ما در سال های پیش. تحقیقات پزشکی به ما می آموزد به وضوح که نگه داشتن مغز یکی از فعال با پازل، بازی، مطالعه و وسایل مشابه هستند یک روش موثر کاهش سرعت زوال شناختی وابسته به سن. علاوه بر این، در زندگی زودتر آغاز می شود به طور منظم در چنین بازی مغز فعال و حرفه شرکت می کنند، دیگر طول می کشد قبل از هر گونه زوال شناختی حتی آغاز می شود.

درس روشن است. بازی دستمالی کردن و دیگر مغز بازی به طور منظم به منظور ارتقاء و حفظ سلامت روانی کلی خود را در طول زندگی و برای کمک به جلوگیری از بیماری آلزایمر یا دیگر اشکال زوال شناختی مرتبط با سن در زندگی آینده خود را.