وقت بازی

تیم بازیها ساختمان - اتصال افراد • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

تیم بازیها ساختمان – اتصال افراد

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

فعالیت های تیم سازی نه تنها افزایش تعامل کارمند، بلکه تولید آگاهی از بخش های دیگر مسئولیت کار می کنند، کمک کند درک نیاز به همکاری، اهمیت دانش به اشتراک گذاری، و از مزایای کار گروهی.

بازی یک بخش اساسی از فرایند تیم سازی. تیم بازیها ساختمان بیشتر از فرصت های را برای تفریح ​​کارکنان و سرگرم کننده است. بازی آموزش اهمیت کار گروهی و کمک به القاء روحیه تیمی. آنها به شما کمک شکاف بین بخش های مختلف یک سازمان و ترویج روابط دوستانه میان کارکنان. آنها همچنین تا حد زیادی کمک به کارکنان مختلف با هم به صورت یک واحد منسجم رانده شده توسط تمرکز متقابل در دستیابی به هدف

آنها را می توان به دو نوع مختلف طبقه بندی: بازی های داخل سالن و فضای باز

بازی های تخته ای، پازل jigsaw، پانتومیم کارها، گلف داخلی، صندلی های موسیقی، CAROM، عبور از بسته، حقیقت یا جرات، زمزمه چینی، بسکتبال در محیط داخلی، و غیره، برخی از بازی های داخل سالن خواهد شد که ظرف فرض دفتر ایفا کرده است. بازی مانند مسابقه ۳ پا، Bobbing برای سیب، حفظ تعادل لیمو، شکار گنج، کریکت، فوتبال، راگبی، و غیره، بازی در فضای باز، خواهد شد که بیش از رویدادهای ورزشی-شرکت سازمان ایفا کرده است.

محیط داخلی و خارجی بازی ها نیز می تواند ترکیب شود. به عنوان مثالی از بازی ترکیبی شکار گنج است.

اهمیت

هنگامی که بخش های مختلفی با هم در یک پروژه، slighting یک بخش برای دیگری کار است که اغلب عمل. بسیاری از اوقات، کارکنان خود را مسئول تبعیض از همکاران خود می باشد. به عنوان مثالی از این نزاع بی پایان بین بخش های فنی و خلاق است.

یک مدیریت کارآمد است که از روابط بین دپارتمان آگاه است. هنگامی که شما انتخاب تیم بازیها ساختمان، شما باید هر «جنگ، درون بخشی در ذهن داشته باشیم. هدف شما باید این باشد که برای متحد کردن بخش در یک محیط اجتماعی است. این را می توان با گرد هم آوردن آنها O شرکت در بازی های داخل سالن و یا در فضای باز به دست آورد.

همچنین، به یاد داشته باشید، به مخلوط کارکنان خود را به خوبی. این امری نیست که بخش خلاق و فنی باید دو تیم منحصر به فرد تشکیل می دهد. از جمله تعداد مساوی از کارکنان از هر دو بخش را به یک تیم خواهد دامنه تعامل را افزایش می دهد و به حداقل رساندن تعصبات درون دپارتمان.

در حالی که شما ممکن است از میان بسیاری از بازی های مشترک انجام شده در بخش های شرکت را انتخاب کنید، شما نیز ممکن است با تجربه مختلف دیگر بازی های غیر معمول است. کریکت، فوتبال، بسکتبال، تنیس و بدمینتون مسابقات بازی های رایج ترین در طول روز ورزش شرکت ایفا کرده است. شما همچنین می توانید با شطرنج، هاکی، راگبی و گلف بازی را آزمایش کنند.

هنگامی که شما در حال انجام بازی ها، خجالتی نیست دور از معرفی بازی های جدید به کارکنان خود را. کارکنان شما باید قادر به انطباق باشد. علاوه بر این، بازی های جدید را نیز خواهد ساخت تا هیجان و تشویق تعامل. به یاد داشته باشید، مردم را متحد به طور موثر زمانی که آنها با چالش های جمعی مواجه شده است.

هر تیم بازیها ساختمان شما را انتخاب کنید، هدف باید به کارکنان خود را روشن باشد. هدف این است که برای افزایش تعامل و ایجاد صمیمیت بین همکاران. هنگامی که شما بازی سازماندهی، مطمئن شوید که آنها بازی هایی که هر کس می تواند در شرکت می باشد. نگاهی به حساب جمعیت زنان در سازمان شما. ترکیبی از بازی هایی که هر دو جنس می تواند بازی مهم است.

انتخاب تیم بازیها ساختمان ممکن است به عنوان ساده به عنوان انتخاب بازی برای حزب کودکان. با این حال، این طور نیست. از آنجا که شما با خرید و فروش حرفه ای اینجا و مردم شخصیت های مختلف، مجموعه مهارت ها و نگرش کار، انتخاب یک بازی است که با روح کار گروهی القاء است از چیدن فقط هر بازی از کلاه کمی بیشتر به چالش کشیدن