وقت بازی

تورنومنت 90 و اخبار جدید بازی « وبلاگ بازی آنلاین سرعت بیشتر Speed UP • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

مرداد
۲۷
۱۳۹۴

سلام خدمت تمام اسپیداپی های عزیز

بعد از گذشت تقریبا چند هفته  از پایان آخرین تورنومنت کینگ و مشخص شدن نفرات برتر این سری از مسابقات، نوبت شروع شدن تورنومنت جدید به همراه جوایز جدید و رقیبهای جدید رسیده است.

این تورنومنت که مسابقات آن از تاریخ ۱ ام شهریور ماه آغاز خواهد شد، جوایزی متفاوت از دوره های گذشته دارد. همچنین این سری از تورنومنت ها دو مدل ماشین جدید نیز وارد بازی میگردد که البته در ابتدا فقط یکی از ماشین ها در دسترس قرار میگرد و ماشین بعدی در آینده وارد بازی خواهد شد.

این سری از تورنومنت ها همانند گذشته در سه نوع سرعت، شهر و استقامت برگزار می گردند و تمامی مسابقات در یک سطح برگزار میشوند. در نهایت پس از برگزاری ۹۰ تورنومنت مختلف به تیم های برتر که موفق بشوند بین شرکت کنندگان در این سری تورنومنت ها بیشترین امتیاز را به دست بیاورند، جوایز نقیسی از جمله کنسول بازی Xbox One  اهدا خواهد شد البته این تنها جایزه ما نیست ، با ما همراه باشید در ادامه ی خبر :)

اول از همه میریم سراغ قسمت جذاب این سری از تورنومنت ها که مربوط به جوایز آن میگردد ؛

جوایز این دوره که به ارزش تقریبی ۳۰میلیون ریال خواهد رسید و توسط مدیریت بازی تهیه خواهد شد، به ترتیب زیر می باشد:

جایزه نفر اول ، کنسول بازی Xbox One

1

جایزه نفر دوم ، Lenovo TAB 2 A7-30GC – ۸GB

 Tablet-Lenovo-TAB-2-A7-30GC-8GB92d072

 جایزه نفر سوم ، Lenovo A7-30 A3300 – ۸GB

 Tablet-Lenovo-A3300-8GBd18234

جایزه نفر چهارم ، ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ اعتبار

جایزه نفر پنجم ، ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ اعتبار

اما این تمام جوایز این سری از رقابت ها نمی باشد، مدیریت بازی اسپیدآپ بین نفرات ششم  تا صدم جدول رقابت های تورنومنت ۹۰ که موفق به کسب جایزه در این رقابت نشده اند نیز قرعه کشی خواهد کرد و به قید قرعه به ۵ نفر ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ اعتبار اهدا خواهد شد.

پس از پایان تورنومنت ۹۰ام، در یک مراسم کوچک جوایز به نفرات برتر تورنومنت اهدا شده و قرعه کشی مربوط به نفرات ششم تا صدم نیز انجام خواهد شد؛ تاریخ و مکان اهدای جوایز از طرف مدیریت بازی اسپیدآپ تعیین خواهد شد و از مدیر تیم های برنده جهت اهدای جوایز دعوت به عمل خواهد آمد.

خوب، حالا که از جوایز این سری از رقابت ها اطلاعات کافی رو به دست آوردید، بهتره در رابطه با نحوه امتیاز گرفتن در این مسابقات نیز اطلاعات بیشتری داشته باشید تا با شرکت در این مسابقه و کسب امتیاز، جز نفرات برتر باشید؛

نحوه امتیاز گرفتن در این سری مسابقات به دو نوع می باشد، روش اول شرکت در تورنومنت های۹۰ و کسب پیروزی در مراحل مختلف آن می باشد. این تورنومنت ها سه بار در هفته برگزار خواهند شد که در کل ۹۰ تورنومنت خواهد بود که هر ماه ، امتیاز های تورنومنت ۲ برابر خواهد شد.

به جدول امتیاز زیر توجه کنید ؛ ماه اول تورنومنت امتیاز های هر مرحله اینطور است ، اما از ماه دوم تمام امتیاز ها ۲ برابر خواهند شد و این روند تا آخر تورنومنت ادامه خواهد داشت.برای اطلاعات بیشتر درباره امتیاز ها میتوانید به صفحه جوایز در بازی مراجعه کنید.

 Capture

و اما ماشین مجازی که برای این مسابقه در نظر گرفته شده است،ماشین Wolf 06  میباشد که از ماشین های قوی بازی میباشد و مناسب برای تورنومنت های استقامت میباشد.

 06

از امروز شما میتوانید این ماشین را از بخش حراجی خریداری کنید و همینطور تجهیزاتی که برای این ماشین در نظر گرفته شده است را از بخش خرید تجهیزات و حراجی به راحتی خریداری کنید.

اما هنوز خبر ها تمام نشده !!!

در این ۷ ماه که تورنومنت ۹۰ برگزار میشود ، تورنومنت قهرمانان دیگر جایزه نقدی ندارد و نفر اول تورنومنت ، ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ اعتبار میباشد.

و اما همینطور که به شهریور ماه نزدیک میشویم ، میان کاربران هیاهویی برای قرعه کشی سطوح ایجاد میشود ! امسال ، آخرین سالی است که نفرات جایزه نقدی دریافت میکنند و از سال آینده جایزه را به همان اندازه ولی به صورت اعتبار دریافت میکنند.

خب همانطور که خیلی از شما میدانید ، امسال بازی اسپیدآپ و ویراژ در فستیوال بازی های رایانه ای شرکت داده شده و حالا نوبت به رای گیری مردمی رسیده !

اگر شما هم از بازی اسپیدآپ یا ویراژ خوشتان میاید ، رای خودتان را ثبت کنید :)

http://tehrangamefestival.ir/news/?p=152

منتظر خبر های داغ دیگری از ما  در آینده ای نه چندان دور باشید.

موفق باشید،

مدیریت بازی اسپیدآپ

برچسب ها: