وقت بازی

تفاوت بین طول عمر بسکتبال دوبار شات و اسپالدینگ بسکتبال موسیقی پاپ یک شات چیست؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

طول عمر بسکتبال دو شات و اسپالدینگ بسکتبال پاپ-A-شات بازی آنلاین بازی چه هستند؟

این بازی ها به معنای آوردن کارناوال به سبک بازی ها بازی را به خانه خود را. هر دو از این بازی اجازه می دهد ۲ بازیکن به رفتن سر به سر در یک به پایان رسیده بسکتبال شلیک کردن. این سیستم ها هر دو قابلیت رینگ بسکتبال کمتر از حد استاندارد و چند بسکتبال مینی. بازی شروع می شود زمانی که یک بازیکن نمرات یک سبد در هر دو طرف از بازی؛ یک تایمر پس از آن شروع شمارش پایین و بازیکنان سعی کنید به نمره به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است قبل از تایمر اجرا می شود. در حالی که یک بازیکن می تواند بازی، آن است که بسیار لذت بخش تر را امتحان کنید به ضرب و شتم از حریف.

اگر نمره بازیکنان مقدار به اندازه کافی بالا از نقاط با پایان تایمر اولیه، دور جایزه آغاز که در آن یک ساعت زمان کوتاه آغاز می شود و به این بازیکن پیروز و یا بازیکنان ادامه تیراندازی. این دور جایزه ادامه خواهد داد اگر بازیکنان به طور مستمر نمره یک مقدار کافی از نقاط در طول دور جایزه. یکی دیگر از جنبه سرگرم کننده از بازی این است که در طول ثانیه های پایانی بازی، ساخته شده سبد تغییر از ۲-اشاره گر به ۳ اشاره گرها، که باعث می شود برچسب ها نقطه افزایش در نرخ به مراتب سریعتر.

چیست تفاوت اصلی بین این ۲ سیستم های

همانطور که در بالا ذکر شد، بازی است تقریبا همان. که در آن شما واقعا دیدن تفاوت در ساخت و ساز از واحد است

آنلاین بازی بسکتبال حاشیه مقایسه:.

در این بازی، نمره ساخته شده است که توپ می رود از طریق حلقه؛ تفاوت در نحوه نمره دنبال می شود. در بازی اسپالدینگ پاپ-A-شات، نمره یک جزء پلاستیکی است که به سمت پایین حرکت ردیابی زمانی که توپ زمین بر روی آن، ساخت یک "کلیک" سر و صدا. این نوع از ساز و ردیابی در نظر گرفته شود یک طراحی سنتی است. احتمال شکستگی از صدای کلیک پلاستیکی به دلیل استفاده مکرر که در آن مشکلات با این نوع از مکانیسم آمده است.

طول عمر محصولات سعی در بهبود این طراحی با از بین بردن صدای کلیک همه با هم و با استفاده از یک سنسور برای تشخیص توپ رفتن را از طریق حلقه. این طراحی نه تنها حذف نگرانی از شکستن قطعه ردیابی پلاستیک، بلکه آهنگ نمرات دقیق تر است. به عنوان اسپالدینگ پاپ-A-شات های قدیمی تر رشد می کند، سیستم تمایل به لرزش بیشتر؛ به این ترتیب، هنگامی که یک توپ به لبه بدون رفتن در، جنبش از سیستم گاهی اوقات نمره پیگیری سهوا. سنسور بر روی سیستم بسکتبال بازی طول عمر به طور موثر این مشکل از بین می برد

ساخت و ساز مقایسه:.

هر دوی این سیستم می تواند بسیار سخت به جا به بسیاری از خانه ها. این مشکل معمولا با سقف پایین ایجاد می شود. در ارتفاع استاندارد، تاپس از هر دو این سیستم رسیدن به ارتفاع ۹۰ "اگر سقف خود را که به طور معمول ۸ فوت است. (۹۶")، که شما را با مقدار زیادی از اتاق را ترک کنید به شلیک توپ. طول عمر محصولات سعی در بهبود این طراحی با ایجاد یک مکانیسم تنظیم ارتفاع است که می تواند ارتفاع کلی سیستم به ۸۲ ". این تبلیغات فضای بسیار بیشتری به شلیک توپ را کاهش دهد.

چرا خرید یکی را بر دیگری؟

هر دو از واحد عالی هستند، به رغم تفاوت های ذکر شده در بالا. هر دو واحد از طریق ۹۰ روز اول استفاده. طول عمر محصولات بازی دوبار شات معمولا ۸۰ $ به قیمت warrantied 100 $ بیشتر از بازی های اسپالدینگ پاپ-A-شات. اگر تفاوت ارزش قیمت اضافی، سپس شما قطعا رفتن به شادتر با بازی دوبار شات می باشد. اگر تفاوت بالا به ارزش پول اضافی، پس از آن پاپ A-شات راه رفتن است.

یکی دیگر از سود اضافه شده از اسپالدینگ پاپ-A-شات بازی بسکتبال است که آنها نیز در یک بازی تک شات آمده است. این واحد نه تنها ارزان تر از قیمت هر دو شات دو و بازی پاپ-A-شات، بلکه کاهش می یابد تی او عرض کلی سیستم بطور قابل توجهی از واحد فقط یک سبد به جای دو. آیا خرید سرگرم کننده!