وقت بازی

تصویر پک گیم های Bayonetta و Vanquish برای کنسول های Xbox One و PS4 توسط خرده فروشان منتشر انجام گرفت | • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

اویل سال جاری میلادی دو عنوان زیاد زیبا هستودیو پلاتینیوم گیمز یعنی Vanquish و Bayonetta از طریق سرویس محبوب هستیم برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر گردید. با هستفاده از بهبود های شده بر روی هر دو گیم , این عناوین دارای نرخ فریمی بالاتر نسبت به نسخه های اصلی بوده و از رزولوشن ۴K نیز پشتیبانی میکنند. حال به تازگی تعدادین خرده فروشی در اروپا صفحه ای در سایت های خود ایجاد کـــرده اند که در آن پک دو گیم فوق در ماه نوامبر سال جاری برای دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4 منتشر خواهد انجام گرفت.

در تصویر منتشر انجام گرفته از سایت خرده فروشی ها گزینه Double Pack نمایش داده انجام گرفته هست که این موضوع نشان میدهد که با خرید این پک میتوانید به هر دو گیم Bayonetta و Vanquish دسترسی داشته باشید. به صورت حتم احتمال حضور گزینه های دیگری نیز برای خرید وجود دارد تا کسانی که تمایل دارند تنها یکی از گیم ها را خریداری کنند این امکان برایشان فراهم باانجام گرفت.

لازم به ذکر هست که این رویداد و تصویر منتشر انجام گرفته از این خرده فروشی ها توسط منبع معتبری تایید نانجام گرفته هست و در حال حاضر تنها در حد یک شایعه خواهد بود.