وقت بازی

 ترک بازی پشت - ساخت تیم 101 • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

 ترک بازی پشت – ساخت تیم ۱۰۱

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

، نسخه بد زندگی واقعی از دفتر تماس با آن. رئیس تصمیم می گیرد که بهره وری و روحیه پایین، بنابراین نیاز به تیم سازی وجود دارد. بنابراین در یک صبح چهارشنبه سرد، به جای اینکه در محل کار، تمام کارکنان خود در پایه یک دوره دوره بالا پیدا می کند. صبح با برخی از کلمات تایید مورد اعتماد و تفکر مثبت و نگه داشتن ذهن باز از تسهیل، و به دنبال برخی از فعالیت های برای کمک به ارتباطات و اعتماد، مانند سقوط اعتماد و بازی گره انسان شروع می شود. به زودی، بعد از آموزش ایمنی ابتدایی، کارکنان شروع به مقابله با عناصر طناب بالا از این دوره؛ بعضی از آنها در مورد ارتفاع وحشی نیست، به طوری که آنها انتخاب به روی زمین بماند و با با مسیرهای ایمنی. همانطور که خورشید مجموعه آن شب، تسهیل تبریک می گویم همه در کار به خوبی انجام می شود و برای شرکت، و امیدواریم که کارکنان قادر به گرفتن درس های آموخته شده است که روز به دفتر است.

بیا صبح روز پنجشنبه، به استثنای شاید برخی از ماهیچه های دردناک، پشت خود را به کسب و کار به طور معمول. رئیس نمی توانند بفهمند که چرا تیم او است بهتر نمی کند، و به محدوده دفتر خود خلوت برای اندیشیدن چه باید بکنید بعد.

این است که در واقع یک سناریوی همه بیش از حد معمول است. در بسیاری از موارد زمانی که یک تیم انجام نمی تا انتظارات، قدرت که می شود انتخاب برای یک "تیم سازی" روز، از جمله آن که در بالا شرح داده و یا چیزی مشابه. و در حالی که یک روز تقلا تا یک دیوار مصنوعی ممکن است سرگرم کننده، یک نکته مهم به درگیر شدن در فعالیت های فوق وجود دارد: هیچ کدام از آن تیم سازی است.

به عبارت ساده، ایجاد تیم است یک فعالیت، بلکه روند جاری است. وجود دارد قطعا فعالیت ها و اقدامات است که می تواند استفاده به عنوان ابزار در این فرایند می شود، اما آنها به پایان نیست خود را، و اگر چنین و یا به درستی تسهیل استفاده می شود، آنها به طور بالقوه می تواند بیش از آسیب خوب ایجاد کنید.

در درک تیم سازی، مهم است که برای تعیین آنچه در آن است.

اجتناب از کلیشه

اول، باید یک تمایز قائل شده بین باند و ساختمان. پیوند صرفا یک عمل چسبیده دو یا چند شی با هم؛ در نظر مردم، آن است که دو یا چند نفر گرفتن همراه و مراقبت از یکدیگر در برخی از سطح. موثر، هر چند به طور موقت: در مدرسه ای پروژه فانوس این می تواند به سرعت انجام می شود، مانند یک کودک با استفاده از خمیر به ضمیمه چشم بر روی هالووین جک & # 39 است. باند دائمی تر امکان پذیر است، اما نیاز به زمان و تلاش بیشتر است.

ساختمان، از سوی دیگر، تلاش سازمان یافته و برنامه ریزی برای ساخت یک ساختار جامد برای خدمت به هدف است. بسیاری از فعالیت های فردی و معاملات مورد نیاز برای رسیدن به این هدف وجود دارد، و پس از آن که ساختار اولیه کامل است، به نگهداری مداوم مورد نیاز است برای آن را کاربردی کند. این یک فرایند مداوم است.

به این ترتیب، تیم سازی است رفاقت ساخت است. در حالی که در یک محیط ایده آل تیم باند و صادقانه برای هر یک از دیگر & # 39 مراقبت؛ رفاه، از آن واقعی تر این است که مردم در هر تیم که مایل چیزی بیش از آمده در، انجام کار خود، و به خانه وجود دارد . حتی واقعی تر یک این است که مردم در این تیم که به طور فعال ممکن است یکی دیگر از اعضای نفرت وجود دارد. این موانع، تا مطمئن شوید، اما کاملا موفقیت تیم وابسته است، در همه دوست یکدیگر نیست، پس این یک هدف تیم سازی است.

علاوه بر این، تیم سازی است یک فعالیت است. قرار دادن یک تیم از طریق تیم سازی "طرح"، مانند گره انسان فوق و دوره و مانند آن در تلاش برای نشان دادن نمونه هایی از رفتارهای تیم اصلی می کند کمی در ساخت و ساز این تیم، به عنوان این فعالیت ها ۱) آیا همیشه به خوبی به ترجمه نیست کار محیط زیست، و ۲) انجام هیچ چیز برای تضمین حمایت مستمر از درس بالقوه به دست. موفقیت ها؛

ساختمان تیم در حال انجام و روند چند وجهی شامل چندین رشته که، هنگامی که به درستی انجام می شود و با توجه به توجه به علت آن را در هر سازمان را توصیف، نقش مهمی را در یک سازمان & # 39 ایفا می کند. در نهایت، آن است که یک گروه از مردم به همکاری با یکدیگر به سوی یک هدف مشترک در چنین راهی است که از نتایج تلاش های خود را بزرگتر از مجموع قطعات خود. این نیاز به توجه مداوم و در طول زمان به دست آورد، و باید از طریق تلاش های مستمر حفظ شود. همانطور که قبلا اشاره، فعالیت های اضافی است که می ارتقای یا سرعت بخشیدن به تیم سازی وجود دارد، اما این ابزار تنها یک گزینه حمایت های بیشتر برای آنچه که باید عملکرد روزانه محل کار و رهبر تیم باشد. علاوه بر این، فعالیت هایی که به عنوان ابزار ساخت و ساز تیم واجد شرایط بسیار خاص در دامنه هستند و چگونه آنها اعمال می شود. به عبارت دیگر، نه فقط هر گونه فعالیت های ارائه شده توسط یک کتاب یا تسهیل کننده می تواند لزوما به این هدف تحقق.

اسطوره ها

چندین افسانه که متاسفانه شده است را به تیم سازی، کشیده شده است، که انتظارات غیر واقعی در رابطه با نتایج بالقوه ایجاد کرده اند وجود دارد. دو بازگشت شایع ترین با گروه سازی & # 39؛ دامنه اثربخشی و که فعالیت های موثر ترین.

افسانه ۱: ساختمان تیم خواهد چه ails درمان از ya & # 39؛

واقعیت: ساختمان تیم است دوای همه دردها نیست. بسیاری از عوامل احتمالی که چرا یک سازمان انجام شده است تا به انتظارات وجود دارد، ایجاد تیم است. اما. در حالی که برخی تیم سازی کیفیت ممکن چاره موقت کوتاه مدت برای عملکرد کلی فقیر ایجاد کنید، آن می تواند یک فرهنگ بیمار شرکت های بزرگ بهبود نمی یابد. در حالی که تیم سازی باید یک تلاش مداوم در هر سازمان، صرف نظر از عملکرد، نقص باشد، مسائل undering نیاز به خطاب اگر تیم سازی در حال رفتن به تاثیر مورد نظر بر روی موفقیت است.

حقیقت این است که در حالی که یک تیم & # 39؛ عملکرد بدون زرق و برق ها می تواند یک سازمان & # 39 صدمه دیده؛ موفقیت ها، آن را نیز می تواند علامتی دارند از یک مشکل بزرگتر است. آن را هنوز هم به خوبی انجام خواهد برای درمان سرفه، اما این کار را بدون علت سرفه درمان و همچنین کمی خوب انجام خواهد داد.

علاوه بر این، ایجاد تیم حتی ممکن است این موضوع در دست باشد. به عنوان مثال، یک تیم است که باید ساخته شود واقعا وجود دارد؟ معلمان دبیرستان، به عنوان مثال، همه برای یک هدف مشترک تلاش: آموزش دانش آموزان خود و ایفای نقش در شکل دادن به آنها را به شهروندان. با این حال، معلم اسپانیایی & # 39؛ عملکرد شغلی وابسته به معلم جبر نیست؛ بنابر این، بدون نیاز به صرف زمان و منابع در تلاش برای "ساخت" این تیم وجود دارد.

مثال دیگر: تیم & # 39؛ ماموریت هدف بازدید کنندگان انتقادی؟ اگر دفتر & # 39؛ آفتاب باشگاه گرفتن همراه است و آن را با برنامه ای برای پایان سال حزب کریسمس دخالت، آن است که ارزش پول و بهره وری از دست داده آنها را به در یک دوره سقوط تیم سازی شلوغی؟ آیا ارزش آن را صرف بیش از یک ساعت و # ۳۹؛ ارزش گفتگو؟

در هر دو این موارد، بدون نیاز برای تیم ساختمان وجود دارد. اگر مسائل بین طرفین ذکر شده در مثال های بالا رخ می دهد، از روش های دیگر می شود مناسب تر است.

افسانه ۲:. فعالیت در خارج از دفتر می تواند کمک به برجسته رفتارهای کلیدی

واقعیت: برهنه کردن پرده ها دور از اضافه بار و از بین بردن حواس او را پرت راه عالی از حفاری به پایین مسائل اصلی هستند، اما بسیاری از فعالیت های این پایان در، راه پایدار عملی پشتیبانی نمی کند. در حالی که بر روی کاغذ، البته دوره های بالا یا هفتگی "تیم سازی" طرح در جلسه صبح ممکن است مانند راه عالی برای نشان دادن ارزش های اصلی تیم سازی، به نظر می رسد، دلایل عمده که چرا آنها به اثبات می شود بی اثر است.

معامله یک شات. این معادل مسواک زدن دندان های خود را یک بار در هفته است. این ممکن است به عنوان یک تقویت کننده موقت عمل می کنند، اما در واقع مجموعه در و خنثی وجود مزایایی چند به دست آورد به تاخیر بیاندازد. علاوه بر این، هر کس نه در گروه ممکن است همان ارزش را دور از فعالیت دریافت کنید، در نتیجه به نتایج ناهموار پیشرو در بهترین ها را از درگیر شدن در چنین فعالیت ها و کاهش بازگشت سرمایه گذاری. برای آنها حتی شروع به نزدیک شدن به موثر بودن، فعالیت نیاز به در به طور منظم مشغول است.

عدم وجود علاقه. اگر کارمندان علاقه مند به فعالیت نیست، آنها نمی خواهد نگه داشتن ذهن باز به درس بالقوه است. درست است، این ممکن است از عدم تسهیل و یا آماده سازی بر روی رهبر تیم & # 39 مناسب ساقه؛ بخشی، اما آن را برای یک مانع سخت فراهم می کند: اگر یک کارمند اقدام خشمگین، نگرش می تواند ویروسی گسترش و حفظ تعداد بیشتری از اعضای تیم از درگیر شدن.

برای مثال، اگر کسی وحشت زده از ارتفاع است و به طور کلی یک نوع خارج از منزل شخص نیست، آنها را نمی خواهد حاضر به تعامل به طور کامل در یک دوره-دوره های بالا. علاوه بر این، در صورتی که در ابتکار عمل کامل شرکت نیست و بر روی زمین کار مسیرهای سمت چپ، آنها می خواهند برای به دست آوردن همان مقدار را دور به عنوان کسانی که البته (harkening به یک مانع قبلی در تعامل با این فعالیت های تکمیل شده ). آیا ارزش آن را به زمان و منابع را به تلاش برای متقاعد کردن این یک یا دو نفر از کارکنان به شرکت به طور کامل در ابتکار عمل؟ اگر نه آن است، ارزش درگیر شدن در ابتکار عمل در صورتی که کل تیم نمی شود گرفتن چیزی از ارزش خارج از آن؟

بیانیه پرهیاهو و آشکار است. بیشتر مؤلفه تلاش خواهد کرد به برجسته بلوک های ساختمان از تیم ساختمان. این "حقایق" اغلب این کاملا واضح است و کارکنان حال حاضر می داند و آنها را درک می کند.

اعضای تولیدی یک سازمان درک کنند که آنها بخشی از یک کل بزرگتر هستند، و آنچه انجام می هم می تواند کمک مالی و یا به دور از موفقیت کلی این تیم است. در طول این پرسش کردن است، با هر کس نشسته در دایره و هر یک از برگزاری یک تکه از رشته در یک وب سایت که مسئولیت خود را به این تیم است که تسهیل شروع به برجسته مورد نیاز از کار گروهی و کارکنان & # 39 نماد؛ چشم شروع به چپ چپ به.

سهمیه های مشابه، زمان کمتر. بیشتر کارکنان را به زمان صرف شده در طرح های تیم سازی بهتر در تکمیل مسئولیت کار خود را مورد استفاده را مشاهده کنید. درک اغلب این است که هنوز هم به همان مقدار از کار به انجام رساندن، اما زمان کمتر به انجام آن در آن وجود دارد. در یک ابتکار تیم سازی ۳ روز در خانه در یک شرکت، کارکنان گفته شد که جلسات اجباری بودند و آخرین از چهارشنبه تا جمعه. در هر شکستن، به جای استفاده از خرابی به خوردن چیزی و استراحت، اکثریت کارکنان تماس در حال اجرا بودند به میز آنها و پاسخ دادن به ایمیل های فوری، تکمیل گزارش ها و تماس های تلفنی لازم است. و نه برای منافع جلسه نگاه کنید، اکثر کارمندان آن را به عنوان اتلاف وقت که آنها را از اتمام کار خود مانع دیدم.

بدون پیگیری از طریق. هنگامی که ابتکار عمل تکمیل شده است، کارکنان پشت در دفتر و انتظار می رود تا در یک سطح بالاتر با این روشنگری تازه کشف شده در مورد نقش خود را به این تیم است. اگر هر گونه انرژی مثبت تولید شده، و به خوبی ممکن است وجود دارد، آن را اغلب محو شد پس از چند روز که روشن می شود که هیچ چیز واقعا تغییر کرده است. مدیران وقت زیر با تیم های خود را به درستی به دلیل با دیگر، مسئولیت مهم تر بیش از حد پریشان تبدیل شدن آنها به صرف نیست. درس ها تقویت نمی شود. اعضای ستاد شروع به لغزش به عادات قدیمی. تسهیل، اگر یکی از خارج استفاده شده است، در حال حاضر یافت می شود به بررسی پیشرفت.

"ما پیوند". همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، بسیاری از این فعالیت به تولید باند بیشتر از ساخت و ساز. آنها به عنوان یک چالش مشترک است که مردم تا به حال به چهره، بسیار شبیه به قول یک برادری عمل می کنند. و در حالی که سرگرم کننده، آن اگر اتصال به هدف تندروی است (و در برخی موارد، ممکن است به عنوان کار آن نیاز)، آن را احتمالا نشان بازدهی بیشتری را از سرمایه گذاری به بولینگ و یا ضربه میخانه برای چند پیمانه نیم لیتری بعد از کار.

گرفتن در مسیر صحیح

پس چه یک رهبر انجام دهید این است؟ در حال ساخت تیم مربوطه، و یا حتی باشه؟

بله. آنها کلیدی است به تنظیم مجدد نقطه نظر در چه تیم سازی است و چگونه برای به اجرا درآوردن این فرآیند است. این جوش پایین به ارزیابی و رسیدگی به تیم & # 39؛ نیاز دارد.

در مرحله اولیه ارزیابی، یک رهبر تیم باید یک سوال که ممکن است یک پاسخ روشن نیست بپرسید: تیم سازی لازم است؟ پریما فاسیا این به نظر می رسد یک سوال مبهم در بهترین با پاسخ که در جایی در مقیاس خاکستری بین سیاه و سفید می افتد، اما پاسخ را می توان با شکستن درخواست را به اجزای اصلی آن ساده است.

اول، یک تیم است که در واقع وجود دارد؟ این یک بیت از یک درخواست حقه است. آیا مردم که در حال کار در بخش یا دفتر به یکدیگر وابسته و # ۳۹؛ عملکرد برای موفقیت خود را؟ نگاهی به عنوان مثال قبلا ذکر شد معلمان دبیرستان. آنها به یکدیگر وابسته & # 39 نیست؛ عملکرد برای موفقیت در اتاق خواب خود را دارند. درست است اگر همه از معلمان اجرای قواعد به همان اندازه و هل دادن همه دانش آموزان برای حفظ استاندارد بالایی از عملکرد، پس هر کس & # 39؛ شغل می شود کمی ساده تر، اما از آنجا که بر روی یکدیگر هستند بلافاصله وابسته نیست برای تکمیل کار خود را هر روز آنها را به عنوان یک "تیم" واجد شرایط نیست.

با این حال، اگر وابستگی مستقیم وجود دارد وجود دارد، سپس یک "تیم" وجود دارد. برای مثال، اگر کارکنان مسئول برای رسیدن به یک هدف مشترک، مانند یک هدف فروش یا یک هدف پروژه است، و هر یک نقش به دیدن این هدف ایفا ملاقات نمود، سپس آنها یک تیم هستند.

چه کسی را در این تیم می تواند یک شیب لغزنده. که شامل می شود؟ چگونه درگیر در فرایند باید یک عضو هیات به عنوان یک عضو تیم گنجانده شود؟ آیا منشی که به احزاب مناسب آب قیفی تماس های تلفنی ورودی به حساب نمیآید؟ چگونه در مورد معاون اداری که مختصات همه از تشکیل پرونده و جلسات مورد نیاز است؟

رهبر تیم کاملا ساخته شده است که تصمیم در این مورد، اما برای هدایت این تصمیم، رهبر فقط نیاز به یک سوال را بپرسید: اگر این فرد رفته است فردا، چقدر تاثیر خواهد بود که در بقیه دارند تیم؟ معاون اداری بیش از به soly به احتمال زیاد از دست رفته، به عنوان سهم خود اجازه می دهد تا بقیه تیم به تمرکز بر روی مناطق خود را از مسئولیت و داشتن اعضای تیم چرخش در به انجام این کار می تواند ثابت کند که ضد تولیدی. منشی (که در بالا توضیح) ارائه خدمات مفید است، اما با برخی از تنظیمات است که می تواند مسئولیت های خود مراقبت توسط بقیه کارکنان با تاثیر کمی بر بهره وری قرار گرفته است. رهبر تیم را به یک تصمیم را به کسی که نیاز به گنجانده شود، و چه بازگشت که سرمایه گذاری باید باشد.

هنگامی که طبیعت و اعضای تیم ایجاد شده است، پس از آن رهبر می تواند حرکت کند به پرداختن به تیم & # 39؛ نیاز دارد. برای پاسخ به سوال مطرح شده در آغاز این بخش، "آیا تیم سازی های لازم" پاسخ این است که اگر یک تیم وجود دارد، پس uniquivocally "بله". همانطور که چند بار ذکر شده است قبل از، تیم سازی یک روند ثابت و در حال انجام است، به طوری که اگر یک تیم وجود دارد، رهبر تیم باید همیشه مصرف می شود عمل به نگه داشتن تیم در حال حرکت هموار.

تامین نیازهای خود

هر تیم دارای نیازهای زیر که باید رعایت شود به نگه داشتن تیم عملکرد هموار:

 • یک هدف و یا هدف: یک دلیل وحدت برای تیم & # 39؛ وجود
  ارتباطات در میان اعضا و سهامداران: کانال های تاسیس و روش ها، و پروتکل، از جمله که مسئول چه نوع از ارتباطات، جدول زمانی، تماس با مردم برای مسائل کلیدی، و غیره است
 • پاسخگویی: پاسخگویی به روشنی تعریف شده؛ چه کسی مسئول چه چیزی است، و کسی که مسئول کنترل و ارزیابی
 • پشتیبانی است: حمایت توسط مدیریت در بالاترین سطح مناسب، از جمله دسترسی به منابع و اطلاعات
 • تیم رئال ساختمان دروغ در پرداختن به این نیاز دارد. برای موثر بودن، یک رهبر تیم باید به طور مداوم ارزیابی شود و ارزیابی چگونه این تیم & # 39؛ نیازهای بازدید کنندگان می شوند. مناطق مشکل کجا هستند؟ در ارتباط بین دو عضو شده یک استراحت وجود دارد پایین؟ آیا مدیران مناسب حمایت از تیم و # ۳۹؛ تلاش؟ آیا تیم & # 39؛ اعمال منحرف از تیم & # 39؛ هدف؟ هنگامی که یک رهبر تیم شروع می شود اقدام به عنوان یک حامی در این راه، آنها در حال پایه برای یک تیم خوب است.

  این شایستگی در حال انجام است. به سادگی آماده کردن زمینه کافی نیست. یک رهبر قوی به طور مداوم مصرف می شود نبض تیم در تلاش به فعال است پرداختن به تیم & # 39؛ نیازها و اتو کردن از هر چین و چروک قبل از آنها بوجود می آیند. این فرآیند می تواند در هر تعداد از درجه دشواری اتفاق می افتد، بسته به اعضای تیم، تصدی این تیم، جو سازمانی، و غیره با این وجود، روند متوقف نمی شود.

  استثنا قاعده

  در حال حاضر، با هر قاعده استثناهایی وجود دارد. کسانی که "فعالیت" فوق که به عنوان تیم های ساخت و ساز نیست نوشته شده بود؟ آنها هنوز هم ممکن است یک جای مفید در فرایند تیم سازی را نگه دارید، اما تحت شرایط بسیار خاص است. حتی اگر این شرایط بوجود می آیند، سودمندی این ابزار هنوز ثابت نشده است، و یک رهبر تنها باید به استفاده از آنها تحت بررسی های دقیق و با استفاده از تسهیل تجربه که روند ساخت تیم واقعی درک و قادر به تعهد بلند به کار با وارد تیم،

  بنابراین، هنگامی که این "عکس های تقویت کننده" مناسب است؟ چه زمانی باید یک رهبر کشیدن تیم خود را به بیابان به مدت چهار روز برای کمک به سرعت بخشیدن به روند؟ حالات زیر ممکن است برای اضافی پاسخ، کمک در خارج از قواعد مرسوم شتاب:

 • نام تجاری جدید تیم با یک ضرب الاجل بلندی پروژه
 • اعضای جدید در این تیم است که باید تا خریداری سرعت به سرعت
 • این تیم ماموریت حیاتی در شرایط بحرانی با یک مهلت پروژه
 • این تیم که در آن ۱۰۰٪ از عضو در هیئت مدیره با فعالیت
 • [هستند

  به استثنای آخرین سناریو، یک موضوع مشترک وجود دارد: مهلت. در همه اما آخرین مورد، تیم توسط یک مهلت که باید رعایت شود تهدید می شود. در حال حاضر، فقط به خاطر اینکه مهلت لزوما به معنای این است که نیاز به یک شات تیم تقویت کننده وجود دارد؛ همانطور که قبلا اشاره، رهبر تیم باید با دقت گزینه های خود را قبل از پریدن به چنین فعالیت در نظر بگیرید. عکس های تقویت کننده یک درمان همه به یاد داشته باشید، اما تنها یک ابزار است که باید در رابطه با فرآیندهای ساخت تیم صدا استفاده نمی شود.

  به عنوان مثال، یک شرکت که تولید بازیکنان قابل حمل MP3 در مورد شروع یک فشار بازاریابی جدید را امتحان کنید به سهم بازار بزرگتر است. این ابتکار می تواند تفاوت بین چند سال از فروش قوی و گسترش معنی، و یا می تواند در از دست دادن سرمایه و سهم بازار منجر شود. تیم مدیریت ارشد دارای دو عضو جدید در شش ماه گذشته، و تنشهای بین چهار مدیران شاغل دیگر که در برخی از ضعف ارتباطات در سال گذشته پاسخ داده اند وجود دارد. در این مورد، با یک تیم که نه تنها دارای یک مهلت بلندی برخی از اهمیت، اما همچنین دارای اعضای جدید و مسائل بین دیگران، ممکن است یک مورد وجود دارد برای شرکت در برخی اضطراری "بوستر" برای به دست آوردن تیم در همگام بسیار به سرعت.

  تقویت کننده است که کار

  چه برخی از گزینه های قابل دسترس هستند؟ اگر یک رهبر تیم تصمیم می گیرد که یک تقویت کننده لازم است، چند راه می تواند در نظر گرفته شود. در تمام موارد زیر، کلید به طور مداوم بازخورد در مورد رفتارهای فرد خاص هستند که تحت تاثیر این تیم است. کافی نیست که به سادگی در فعالیت بدون جهت و یا بازخورد درگیر نیست. و به یاد داشته باشید، رهبر تیم در تلاش است به تغییر هر کسی در این تیم، اما تلاش برای تغییر واژگان و درک درستی از یکدیگر خود. تمرکز بر رفتارها، نه مردم، اما با یک چشم که چرا مردم ممکن است در رفتارهای مخرب درگیر شدن.

  انجام کار از این تیم است. ساده ترین و مناسب ترین خواهد بود به شرکت در یک پروژه تیم خاص که طور مستقیم نشان دهنده کار است که انجام می دهند. این دارای یک سطح بالایی از انتقال و ارتباط به عادات کار های دیگر خود را و می توانند در عملیات نرم و صاف شود.

  خلوت. نگاهی به تیم خارج از محل کار و به جایی جدید و آرام که در آن آنها می توانند در کار تیم تمرکز (همانطور که در بالا ذکر شد). تغییر محل برگزاری و محیط آرام می تواند برخی از نتایج قوی عملکرد، اما باز هم کار باید در تیم & # 39 متمرکز شود؛ بازدید کنندگان هدف است. جلسه برنامه ریزی استراتژیک، به عنوان مثال، می تواند دلیل خوبی برای یک عقب نشینی، اما دوباره با بازخورد داده به اعضای مورد چگونگی رفتار آنها را تحت تاثیر قرار این تیم است.

  ابتکارات در فضای باز تسهیل می شود. نه، نه یک دوره دوره بالا (با آن که قبلا ذکر شد ساخته شده است در موانع). این می تواند یک ابزار بسیار قدرتمند اگر به درستی استفاده می شود. استفاده از خارج از منزل است که اکثر، اگر نه همه حواس او را پرت حذف شده اند و آن را میسازد مردم لخت & # 39؛ نگرش ها و رفتارهای. استرس از ابتکارات (اغلب افزایش شدید با هدایت کمی، کتاب با جلسات تسهیل به پایان رسید) بسیاری از احساسات به ارمغان می آورد به سطح و واقعا می تواند به ریشه های مشکلات اساسی است.

  بدیهی است، برخی از مشکلات وجود دارد که در اینجا، اگر با دقت پیمایش نیست، می تواند تا پایان انجام آسیب بیشتری نسبت به خوب. به همین دلیل است مهم است که در حال حاضر تسهیل قوی است که نه تنها قادر به مدیریت تیم & # 39؛ ایمنی و عمل به عنوان یک ناظر خارجی، بلکه برای کمک به تیم خود را التیام بخشد پس از آن که شلاق کلامی و عاطفی اجتناب ناپذیر است.

  غذای آماده

  همانطور که قبلا اشاره، ارتباط خوب و پیگیری کلید موفقیت هر یک از این بوستر می باشد. در هر یک از این موارد، وجود دارد باید پیگیری بیش از چند ماه به اطمینان حاصل شود که هر ساختمان مثبت است که در علاوه بر این به تیم سازی در حال انجام است که باید حفظ شود. افت در هر دو بازخورد، پیگیری، و یا تیم در حال انجام نیاز & # 39؛ ارزیابی در از دست دادن هر مزایای به دست آمده از طریق بوستر منجر خواهد شد.

  یاد داشته باشید، سه کلید اصلی است که برای تیم سازی موثر مورد نیاز وجود دارد. اول، باید مشخص شود اگر آن را حتی با ارزیابی از ماهیت این تیم ضروری است. دوم، آن را تلاش در حال که نیاز به توجه به نیازهای خاص است که نگه داشتن تیم عامل هموار است. در نهایت، با هر تیم سازی، که آیا آن را از طریق هر تلاش روز و یا از طریق یک تقویت کننده است، وجود دارد باید از طریق دنبال کنید. اگر یک رهبر همه این را نگه می دارد در ذهن، آنها را به خوبی در راه خود را به در حال توسعه قوی، تیم بالا انجام می شود.