وقت بازی

تاریخچه گوگل - چگونه گوگل تبدیل شده بود محبوب • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

تاریخچه گوگل – چگونه گوگل تبدیل شده بود محبوب

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

تاریخ عکس با یک مرد تنها ژاپن به نام ساتوشی Tajiri آغاز شد؟. این سرگرمی او بود. با گذشت زمان او تصمیم گرفت که ایده خود را از ابتلا به موجودات به عمل، به کودکان از لرزش همان او به عنوان یک کودک را از ابتلا به حشرات و قورباغه بود. Tajiri به دوستان و بسیاری از ساعت بر روی طرح کار کرده و حتی با Tajiri به ساعت پرداخت نشده رفت تا رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند برای بازی. این نزدیک به سوار شرکای ورشکسته، و چند نفر از کارکنان به شرایط مالی ترک به دلیل. اولین بازی گوگل، گوگل قرمز و سبز، به ژاپن در تاریخ ۲۷ فوریه سال ۱۹۹۶، که رویاهای Tajiri به تحقق آمد. از آنجا که از میزان موفقیت در ژاپن با بازی گوگل، آنها آن را منتشر خارج از کشور.

انیمه، و همچنین عکس زرد، بازی Pikachu به عنوان مخلوق محبوب ترین و شناخته شده در تاریخ گوگل مشخص شده اند، آن را تبدیل به حق رای دادن طلسم. این منجر به یک بازی کوچک اسپین آف به نام هی تو، بازی Pikachu !، که در ژاپن در دسامبر ۱۲، ۱۹۹۸، و در شمال امریکا در تاریخ ۶ نوامبر، ۲۰۰۰٫ منتشر شد. این یک بازی مجازی-حیوان خانگی بود، با استفاده از صدای نینتندو ۶۴ شناخت واحد به اجازه دهید این بازیکنان تعامل شفاهی با PIKACHU. هنگامی که انیمه زیر داستان بازی ها با شکست خاکستر در لیگ تالار در ژانویه ۱۹۹۹ به پایان رسید، آن را یک فصل جدید در یک منطقه جدید را آغاز نام نارنجی مجمعالجزایر.

تعمیرات اساسی عمده ای از سری بازی های اصلی رخ داده است که عکس در گیم بوی پیشرفته در ۲۱ نوامبر سال ۲۰۰۲ وارد زمانی که نسخه های روبی و یاقوت کبود در ژاپن منتشر شد. مربیان خود را در زمینی در جنوب به نام Hoenn که در آن ۱۳۵ عکس جدید منتظر بودند تا کشف شود در بر داشت. بازی شمال امریکا در ۱۸ مارس سال ۲۰۰۳ رسیده و بسیاری از ویژگی های جدید، برجسته ترین آنها عکس مسابقات، جنگ دو، توانایی عکس و طبیعت برای هر عکس بود. همچنین در این نسخه معرفی شد انواع بیشتری از آب و هوا و دو تیم تبه کار جدید، تیم ماگما و تیم آبی ..

انیمه اقدام به یک سری جدید، سری نسل پیشرفته، که در ژاپن در همان روز به عنوان آغاز شده انتشار بازی ها و شمال امریکا تقریبا یک سال بعد رسیده است. معامله بزرگ در این سری از جمله معرفی یک شخصیت اصلی جدید، ممکن است، بر اساس همتای بازی او تغییر یافت.

هستند چندین نسل از گوگل وجود دارد، و هنوز هم نسلهای آینده وجود دارد. هنگامی که جهان را تغییر دهد، بنابراین آیا جهان از گوگل. ۲۰۱۶ نشانه سالگرد ۲۰th گوگل، خواهد شد و توسط انتشار مجدد نسل من بازی های اصلی سری هسته ای موجود در نینتندو ۳DS جشن گرفتند. در حال حاضر وجود دارد شش نسل از گوگل، و بیش از این مدت زمان، بسیاری از بازی، از جمله آف چرخش وجود دارد، همراه با انیمیشن، فیلم، مانگا، کارت بازی تجارت، موسیقی، و یک موسیقی.