وقت بازی

 بهترین گیم پول برای بچه ها • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

 بهترین گیم پول برای بچه ها

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

اگر شما تا به حال تجربه خانومدگی چک را به paycheck و تعجب که چگونه شما تا به حال پرداخت صورتحساب خود را، شما قطعا آموخته یک درس یا دو در مدرسه دشوار ضربه. دلیل می خواهید بچه هایتان نیز درس دشوار را یاد بگیرند؟ مطمئنا، بچه های شما می توانند با گیم دوازده گیم کامپیوتری یا هیئت مدیره مختلف مانند انحصار و خانومدگی یاد بگیرند، اما هیچ کدام از آنها برای تعلیم فرخانومدان شما در مورد پول معقول نیستند. بهترین گیم پول برای کودکان قطعا خانومدگی واقعی هست.

در حال رانجام گرفت، افزایش شما در مورد پول و سرمایه گذاری یاد گرفتهاید احتمالا گیم انحصار با مادر و پدر هست. شما احتمالا زمان نیکوی برای خرید املاک و مستغلات، خانه ها، هتل ها و جمع آوری اجاره دارید. سپس یک ساعت در گیم، شما یا یکی از گیمکنان دیگر احتمالا ورشکست انجام گرفت. ما همه را در گیم انحصار به دست آوردیم و از دست دادیم، اما این فقط زمانی نیست که این وقایع و اتفاقات مالی در خانومدگی واقعی اتفاق بیفتد. گیم تخته ای بچه های خود را برای دنیای واقعی آماده نمی کند.

بهترین و تنها گیم پولی برای کودکان هست که هرگز به بچههایتان تعلیم نخواهد داد که چگونه با پول درست کار کنید و از ظاهر مالی بیرون بیایید به عنوان یک بزرگسال خانومدگی واقعی هست. کودکان چهار ساله به اندازه کافی برای شناخت مفاهیم پول هستفاده می کنند. آنچه که کودکان شما از تجارب خانومدگی واقعی می آموخانومد، تنها به مثابه بزرگسالان به مثابه تجربیات مالی خود ترجمه می شوند. چیزی ساده به عنوان یک کودک انجام کارهای خانگی برای کمک هزینه برای گیم ویدیویی ممتاز و یا موارد دیگر به آنها در جهش و تدریس تعلیم می دهد. این احترام برای یادگیری و صرفه جویی تنها به اخلاق کار نیکو و احتمال مسئولیت مالی ترجمه می شود.

پیش بروید و به فرخانومدانتان تعلیم دهید که پول یک ابزار هست که موثر و موثر هست در صورتی که به درستی مدیریت و هستفاده شود. اجازه دهید آنها یاد بگیرند و درک کنند که پول یک ابزار ضروری هست که می تواند به آنها کمک کند تا خانومدگی خود را بساخانومد. همانطور که فرخانومد شما کمک هزینه دریافت می کند، اجازه دهید اشتباهات مالی خود را انجام دهد و از آنها در حالی که هنوز جوان هست یاد بگیرد. اگر چنین اشتباهاتی در سن پنج سالگی ایجاد شود و از آنها یاد بگیرد، احتمالا هنگام بیست و پنج سال، از خطاهای مشابهی جلوگیری خواهد انجام گرفت.