وقت بازی

بهترین شاخص قیمت معاملاتی معاملات ارز فارکس - تجزیه و تحلیل قیمت قیمت نسبت قیمت نسبت قیمت سهام • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

یک دسته جدید از تجزیه و تحلیل فنی موجود برای بازار فارکس وجود دارد. این نظریه Shift Theory نامیده می شود و این روش جدید بر مبنای Shift Ratios هست که سه نوع اصلی از شرایط نمودار را برطرف می کند:

  • بازارهای ناقص
  • تا بازارهای پرطرفدار
  • بازارهای پایین در حال رانجام گرفت

نسبت های تئوری تغییر در تمرکز بر داده های حیاتی و نادیده گرفتن داده هایی هست که مسئول سیگنال های نادرست و سر و صدا هستند. رویکـــرد تجارت تئوری Shift بهتر از هر نوع دیگر از تجزیه و تحلیل فنی کار می کند، زیرا بر علم تحلیل قیمت متمرکز هست. امروزه افزایش تحلیل تکنیکال امروز قیمت پایانی را به عنوان بخش اصلی داده ها مورد تحلیل قرار می دهد. مسئله اصلی این هست که قیمت بسته یک دنبال در حال حرکت هست. معامله گران زیادی متوجه نمی شوند که شاخص ها چیزی زیاد از اندازه ابزار نیستند و باید با این شیوه رفتار شود. هنگامی که به اندازه گیری قیمت می آید، به هشدارات پایدار نیاز دارید تا خواندن دقیق داشته باشید. من دوست دارم یک نمونه از تلاش خود را در یک مقیاس سنجش کنم. اگر شما در حال تلاش برای وخانوم خودتان هستید، در حال پریدن هستید، تقریبا قابل قبول هست که بتوانید خواندن دقیق داشته باشید. دقیقا همین قیمت بسته هست. این تغییرات هر بار که یک قاعده ی بالا و یا پایین تری ایجاد می شود و خواندن اکثر شاخص ها را تغییر می دهد و موجب نوسان زیاد و سیگنال های تجاری اشتباه می شود.

نسبتهای مبادله ی معاملاتی به حقایق غلط از روند بازار متکی هستند . بعضی از نمونه ها عبارتند از:

  • قیمت ها در یک نمودار تنها می توانند بالاتر از حد بالا باانجام گرفت.
  • قیمت ها در یک نمودار تنها می تواند پایین تر از حد پایین باانجام گرفت.
  • بازارهای ناقص دارای میله هایی هستند که درصد بالایی از همپوشانی دارند.

به عنوان یک معامله گر، معادلات تئوری انتقال، ابزار عالی برای حفظ معامله گران انضباط و پایبندی به اصول تجارت هست. به عنوان مثال، ما خواندن و نشانه ها را پوشش می دهیم Shift Ratios در ۳ نوع شرایط بازار قرار می دهد:

  • Choppy
  • بالا بردن
  • پایین روند

هنگامی که شرایط بازار خرد انجام گرفته هست، نسبت Inside Shift یک طرح هست که آن نوع شرایط بازار را اندازه گیری می کند. نسبت تراکم درونی، اندازه بار نوار فعلی هست که با نوار قبلی همپوشانی دارد. همه بازار های ناهموار دارای درصد بالایی از میله هایی هستند که با یکدیگر همپوشانی دارند. این آسان هست که در نمودار مشاهده کنید، اما اکثر شاخص ها به سادگی نمی توانند این نوع شرایط را اندازه گیری کنند، زیرا بر پایه قیمت بسته می شوند.

اگر بازار روند رو به رانجام گرفت هست، نسبت شیب بالا شاخصی هست که آن را اندازه گیری می کند نوع تغییر قیمت در بازار های متدنخست، میله ها در یک نمودار باید بالاتر از حد بالا باانجام گرفت و این واقعیت غیر قابل انکار در مورد بازارهای در حال حرکت در حال حرکت هست.

در پایین بازار، نسبت پایین تر، شاخصی هست که قدرت قیمتی را اندازه گیری می کند. این مجدد بر اساس واقعیت غیرقابل انکار هست که بازارهای پایینتر باید پایین تر از حد پایین باشند.

در پایان این تکنیک ها کار می کنند و اثبات آن در آزمایش عقب هست. مخفی کثیف زیادی از شاخص ها این هست که آنها واقعا کار نمی کنند و به همین دلیل هیچ کس مایل نیست که نتایج آزمایش های قبلی را نشان دهد. بنابراین اگر می خواهید بهترین شاخص معاملاتی FOREX را پیدا کنید، باید نگاهی به نسبت نظریه تغییر دهید. اگر می خواهید نتایج سازگار و اثبات انجام گرفته داشته باشید، باید به عنوان یک معامله گر، شما باید بر روی داده های حیاتی تمرکز کنید و هشداراتی را که مسئول صدای سیگنال و تاخیر هستند را نادیده بگیرید.