وقت بازی

 بسکتبال تیراندازی آموزش برای یک نفر - 3 بزرگ انفرادی آموزش بسکتبال • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

بسکتبال دریل تیراندازی یک راه بسیار خوبی برای بهبود دقت تیراندازی خود و قابلیت اطمینان اما یک مشکل با بسیاری از آنها این است که آنها طراحی شده اند به در یک تیم انجام شود یا به صورت جفت یا سه. در این مقاله، من با شما به اشتراک خواهد شد برخی از دریل بسکتبال انفرادی بزرگ است که شما می توانید خود را تقریبا در هر نقطه انجام دهید.

دست انداز و حرکت

انتخاب ۵ لکه که فاصله خط ناپاک از حلقه. البته، نقطه مرکزی راست بر روی خط ناپاک خواهد بود اما دیگران در مقابل آن بسیار کمی به دلیل عکس های مورب به صورت خودکار طولانی تر است.

موافقت به دست آوردن یک صدای فش فش قبل از شما می توانید به نقطه بعدی حرکت می کند. این می تواند آزار دهنده که شما در حفظ و عدم به دست آوردن یک صدای فش فش اما این همه بخشی از فرآیند یادگیری است.

یک تلنگر دست

دروغ پشت در صندلی خمیده و یا در انتهای تخت. جایی که در آن شما هنوز هم می تواند گسترش دست خود را به یک فاصله کوچک پشت سر خود را.

در حال حاضر، پرتاب توپ به سمت بالا به صورت عمودی و گرفتن آن را دوباره در دست خود. این شما را بهتر به وزن توپ مناسب خواهد شد. این بسیار مهم است چرا که در موقعیت خوبی قرار است فقط در مورد هماهنگی دست و چشم است. آن هم در مورد دانستن اینکه دقیقا چه مقدار نیروی به کار چون شما می دانید ویژگی های توپ را به خوبی.

layup به پرتاب مته رایگان

این تمرین واقعا سرگرم کننده است زیرا مقدار زیادی از تنوع وجود دارد.

شروع در خط ناپاک و انجام ۵ layups با دست مورد علاقه خود را. پس از آن انجام ۵ layups با دست دیگر خود را. در نهایت، شلیک ۱۰ به طور منظم پرتاب آزاد. شما باید حداقل ۷ تا از آنها نمره و یا دیگری به شما خواهد باید برای شروع همه را دوباره و دوباره.

این تمرین عالی برای شبیه سازی شرایط واقعی و نیز گرفتن شما برای تبدیل شدن به طبیعی تر با دست غیر غالب خود را است. خیلی از بازیکنان تنها یک دست هستند. اگر شما توانایی خود را به ساقه تقریبا به عنوان به خوبی با دست دیگر خود را توسعه پس از آن شما خواهد بود یک دارایی بزرگ برای هر تیمی.