وقت بازی

بتسدا جزییاتی جدید از دهستان The Evil Within 2 را منتشر کـــرد • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

The Evil Within 2

گیم The Evil Within عنوانی در سبک ترسناک و دارای دهستانی جاه طلبانه و گاهی اوقات گیج کننده بود. حال پس از گذشت سه سال از انتشار گیم نسخه دوم آن در حال ساخت میباانجام گرفت و به نقل کرد ساخانومدگان برای فهم و درک خط دهستانی نیاز به تجربه نسخه نخست آن نخواهید داشت.

دهستان قسمت دوم گیم از کجا آغاز میشود؟

پس از گذراندن اتفاقات قسمت نخست گیم سبهستین در نهایت به دنیای واقعی باز میگردد اما آقام که تا مدتی پیش فکر میکـــردند که سبهستین آقاه و یا گمانجام گرفته هست به دهستان و صحبت های او توجه نمیکنند و فقط او را فردی خوش شانس میدانند. در نسخه دوم گیم سبهستین از کار خود اخراج خواهد انجام گرفت زیرا اطرافیان , او را فردی دیوانه میدانند.

جهان STEM در نخستین گیم نسخه ای پیچیده از منطقه Krimson بود. آیا The Evil Within 2 نیز همینطور هست؟

خیر , دنیای STEM نسخه دوم گیم تکمیلا جهانی جداگانه هست که از ذهن لیلی به عنوان هسته خود هستفاده میکند. گرچه لیلی در جهان STEM گمانجام گرفته هست (لیلی دختر گمانجام گرفته سبهستین هست). حال سبهستین باید او را پیدا کـــرده و نابود کند! جهان STEM نسخه دوم اتحاد نام دارد. در حالی که جهان نسخه نخست گیم با وجود پیچیدگی برای شخصیت گیم آشنا بود اما در نسخه دوم سبهستین هیچ گونه هشداراتی در مورد دنیای اتحاد ندارد. جهان قسمت دوم گیم از ذهن لیلی به عنوان هسته خود هستفاده میکند و با تکه تکه انجام گرفتن ذهن لیلی اتفاقات درون گیم به مرور افسار گسیخته تر خواهند انجام گرفت.

آیا شخصیت های آشنایی را ملاقات میکنیم؟

جهان قسمت دوم گیم تکمیلا جداگانه از جهان قسمت نخست میباانجام گرفت. جهان قسمت دوم توسط ذهن لیلی ساخته انجام گرفته هست. دختر بچه ای که هیچ خاطره و آگاهی از اتفاقات نسخه نخست ندارد. پس در این صورت شما با شخصیت های جدیدی ملاقات خواهید کـــرد که به دلایلی در جهان اتحاد حضور دارند.

پس این بدین معنهست که شخصیت های دیگری نیز در کنار ما خواهند بود؟

سبهستین آخرین فرستاده به دنیا اتحاد خواهد بود پس میتوانیم فرض کنیم که افراد دیگر منطقه که قبل از این وارد جهان اتحاد انجام گرفته اند در ماموریت خود ناموفق بوده اند. در نتیجه میتوانیم بگوییم که سبهستین امیدی برای جلوگیری از سقوط دنیا اتحاد میباانجام گرفت اما او به این دنیا اهمیتی نمیدهد و تنها به دنبال پیدا کـــردن دختر خود میباانجام گرفت. اما با تکه تکه انجام گرفتن ذهن لیلی اتفاقات درون دنیا گیم وحشتناک تر خواهند انجام گرفت حال سبهستین باید با زمان نیز مبارزه کند تا بتواند دختر خود را قبل از محو انجام گرفتن در درون جهان اتحاد نجات دهد. با گذشت زمان و جستجو در جهان گیم سبهستین هشدارات افزایشی از دنیا پیرامون خود بدست خواهد آورد. هم چنین گیم دارای ماموریت های جانبی نیز میباانجام گرفت که با تکمیل آنها آیتم ها و سلاح های جدیدی در اختیارتان قرار میگیرد.

در قسمت دوم نقش جولی کیدمن چیست؟

برخلاف گیم نخست کیدمن همراه سبهستین نخواهد بود اما با نوعی دستگاه ارتباطی میتواند از دنیای واقعی با سبهستین در تماس باانجام گرفت. او میتواند هشداراتی از جهان گیم , لیلی و دیگر عوامل موجود را در اختیار شخصیت سبهستین قرار دهد.

لازم به ذکر هست که گیم The Evil Within 2 در روز جمعه ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ (۲۱ مهر ۱۳۹۶) برای پلتفرم های Xbox One , PS4 و PC منتشر خواهد انجام گرفت.