وقت بازی

بالا بردن شما بازی بولینگ میانگین - آمار به ثمر رساند و عجایب • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

آمار اخیر نشان می دهد به طور متوسط ​​بولینگ متوسط ​​برای همه پرتاب کنندگان در ایالات متحده در جایی بین ۱۵۰ و ۱۵۵ در هر بازی. بولینگ در این سطح را می توان با تبدیل حدود ۵۰ درصد از قطعات خود را انجام. با این حال بسیاری پرتاب کنندگان نیز ۱ یا ۲ ضربه در هر بازی را پرتاب.

بالا بردن که متوسط ​​را به سطح ۱۷۵-۱۹۰ تنها مستلزم آن است که شما شروع به پرتاب ۳ تا ۴ اعتصابات یک بازی و تبدیل حدود ۶۰ درصد از قطعات خود را. این را می توان با بسیاری از پرتاب کنندگان تفریحی با تمرین و برخی از آموزش در برداشتن قطعات یدکی خود را انجام می شود.

میانگین متحرک خود را در بالا ۱۹۰ و تا به ۲۰۰ نیاز خواهد آلیاژها ۴/۶ ضربه در هر بازی و تبدیل حدود ۹۰ درصد از قطعات یدکی خود را. اگر شما می خواهید یک بازی بیش از ۲۰۰ کسانی که حملات باید حداقل یک از دو (۲ اعتصاب در یک ردیف) می باشد.

از بالای آن آسان است برای دیدن است که می تواند به طور متوسط ​​سریعترین خود را با یادگیری انتخاب کنید تا یک افزایش درصد بیشتری از قطعات خود را. البته از آن هرگز لطمه می زند یک ترکیب خوب از حملات است.

در زیر برخی از حقایق جالب و عجیب در مورد بازی بولینگ نمرات هستند.

چقدر سخت است که آن را به پرتاب یک ۳۰۰، و یا بازی کامل ؟ تخمین زده می شود که ۴ میلیون به علاوه پرتاب کنندگان مشتاق در ایالات متحده وجود دارد، اگر هر یک از این پرتاب کنندگان، کاسه متوسط ​​۲۰ بازی در سال (که می تواند یک برآورد بسیار محافظه کار) که بدان معنی است که حداقل ۸۰ میلیون بازی دگرگون در آن وجود دارد آمریکا در هر سال. در یک سال معمولی وجود خواهد بین ۴۰۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ از بازی های کامل دگرگون توجه به USBC، دروازه بان رسمی آمار سالانه بازی تحریم شود. بنابراین انجام یک ریاضی کمی نشان می دهد که .۰۰۰۵-.۰۰۰۶ درصد از همه از بازی های دگرگون در یک سال معمولی ممکن است یک بازی ۳۰۰٫

آیا آن را سخت تر به کاسه ۸۰۰ سری از آن است که به کاسه یک بازی ۳۰۰؟ به کاسه ۸۰۰ سری شما باید به طور متوسط ​​بیش از ۲۶۶ برای ۳ بازی های خود را. بنا به آمار USBC یک سال معمولی خواهد ۱۱،۰۰۰ به ۱۵،۰۰۰ ۸۰۰ سری عملکرد. بنابراین، بله آن یک سری ۸۰۰ در حدود ۴ تا ۵ برابر سخت تر به کاسه، از آن است که به کاسه یک بازی ۳۰۰٫

اگر شخصی ارائه می دهد برای تدریس و یا شما نشان دهد که چگونه به کاسه ۳۰۰ در هر زمان، و یا به طور متوسط ​​بیش از ۲۶۰، از آمار بالا فکر می کنم، و زمان و یا پول خود را هدر ندهید.

بازی ۲۷۹ نیاز به ۱۰ یا ۱۱ اعتصاب و می تواند توسط بولینگ ۱۱ اعتصاب و یک تعداد ۹ پین یدکی در هر نقطه از دوم به ثمر رساند به قاب نهم. همچنین می تواند با داشتن یک تعداد ۹ پین و تبدیل یدکی در هر یک از ۱ و ۲ قاب و پس از آن قابل توجه تمام عکس های باقی مانده، و یا با داشتن حملات در هر یک از ۹ فریم اول، تعداد ۹ بر روی توپ برای اولین بار در دگرگون شود دهم، تبدیل که یدکی و پس از آن حمله به آخرین توپ.

کمیاب ترین نمره در بولینگ یک بازی ۲۹۲، که نیاز به ۱۱ اعتصاب در یک ردیف به دنبال یک تعداد ۲ در آخرین توپ است، و تنها در حدود ۲۰ بار انجام می شود.