وقت بازی

باشگاه مهندسان بازی های چند نفره • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

باشگاه مهندسان بازی های چند نفره

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

باشگاه مهندسان نامه تعدادی از بازیکن در بازی های متعدد برای دوستان و یا به جای پنگوئن به بازی با هم علاوه بر این فقط تکنفره آنهایی که

این بازی ها:

۱٫ به Mancala:

Mancala یک بازی با بازی پنگوئن است. این یک رقابت در اتاق کتاب انجام شده است.

۲٫ یافتن چهار:

این یکی از جالب ترین بازی ها در سایت و همچنین یکی از آنهایی که محبوب ترین است. در این بازی، بازیکنان و یا پنگوئن باید به جای تکه های خاصی و در ردیف های مختلف. در نهایت هدف این است که برای به دست آوردن چهار قطعه کامل در یک ردیف مستقیم. این بازی کاملا مانند بازی معروف اتصال چهار است. این بازی در هر یک از دو از الج اسکی و یا اتاق زیر شیروانی اسکی یافت نشد.

۳٫ سورتمه مسابقه:

نام بازی می گوید. در این، پنگوئن باید به مسابقه. آنها باید به مسابقه در سورتمه و پایین تپه. تپه پر از موانع است که برای حفظ اسلاید از یکی صاف. بازیکن باید پایین حرکت می کند و اجتناب از همه از این موانع است. چهار تپه وجود دارد: اسم حیوان دست اموز هیل، بازی Penguin Run، تپه اکسپرس و سوار اسکی کوهستان اجرای

۴٫ هاکی روی یخ:

این است که کاملا شبیه به هاکی روی یخ بازی کرد توسط انسان. تنها تفاوت در این است که در جهان باشگاه مهندسان، بازیکنان پنگوئن باید به آمار جن با راه رفتن بر روی آن و تنه زدن آن را مستقیما به هدف نهفته است. این بازی در سالن هاکی روی یخ بازی کرد.

۵٫ نبرد با گلوله برف زدن:

این یک بازی سرگرم کننده که در آن دو قلعه که در آن بازیکنان باید برای ضربه با توپ برف وجود دارد. آنها می توانید انتخاب کنید به آمار هر یک قلعه. این یک بازی تیمی است به طوری که بازیکنان را مجبور به انتخاب تیم و هدف در قلعه تیم های دیگر است. این است که در قلعه برف بازی کرد.

بازی شماره ۴ و ۵ بازی توسط بازی کردن که پنگوئن کسب هر نقطه نیست. سه که قبل از آن را انجام جایزه امتیاز هر چند، به طور کلی یک دهم نمره کل.