وقت بازی

بازی ویدیویی فناوری: تکامل • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

بازی ویدیویی فناوری: تکامل

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

در صنعت بازی های ویدئویی را تبدیل به یک دژ محکم، نه حتی یک اقتصاد فلج کننده می توانید پایین بیاورد. در ۶۴ میلیارد $ در فروش یک سال شما باید برای رفتن دیگری که در آن برای پیدا کردن یک اثر از اقتصاد امروز. بازی های ویدئویی از یک مد زودگذر به یک جانور ساخته شده است که جنگ با دیگر سرگرمی و سرگرمی برای تبدیل شدن به یک ضرورت در زندگی روزمره تبدیل شده است. سیاست و فن آوری های دیگر ساخته شده اند جنگ، اما هیچ کدام این اژدها قتل رسانده است. از آغاز غیر قابل پیش بینی لرزان از اولین سیستم خانه های تجاری را به این تکنولوژی تبدیل ماموت؛ بسیاری از محصولات آمده اند و رفته در طی ۴۰ سال بود. اما آنچه شیفتگی است؟

تخم ریزی از موشک دفاع از سال ۱۹۴۰ اولین بازی ویدیویی تعاملی در سال ۱۹۵۲ تولید شد به نام OXO. با استفاده از یک قلم نوری آن را شبیه به تیک تاک انگشت پا بود. رایانه های بزرگ دانشگاه که در آغاز مورد استفاده قرار گرفت و بسیاری از بازی توسط افراد به عنوان یک سرگرمی به این معنا که تولید حداقل بود و بازی های فراموش شده بودند اختراع شدند. تقریبا به طور همزمان سیستم بازی های آنلاین و کنسول خانگی آزاد شدند و آنها را معرفی استفاده از جوی استیک. در سال ۱۹۷۱ کهکشان بازی در یک اتحادیه دانشجویی در دانشگاه استنفورد نصب شد و در سال ۱۹۷۲٫ سیستمهای بازی سپس در نهایت رنگ به هشت بازی ها بازی گسترش در سال ۱۹۷۹ معرفی شدند و این بازی تجاری شد. ۱۹۷۲ سیستم خانه اودیسه مگناوکس در ایالات متحده، که کارتریج استفاده می شود (بعد از برنامه ریزی می شود) که ژاکت کش باف پشمی که سوئیچ های مختلف غیر فعال در داخل واحد فعال /، تغییر منطق مدار بازی تا چند می تواند در همان سیستم بازی استفاده می شود منتشر شد. ۱۹۷۶ بازی در تراشه های برنامه ریزی شده و قرار داده شده در کارتریج های پلاستیکی شد. حالا به جای داشتن بازی برنامه ریزی شده در سیستم می تواند یک کتابخانه از بازی وجود دارد.

پر رونق برای این فن آوری ترین ابداع و داشتن محبوب ترین بازی ها در حالی که هنوز سود به عملی است که به اثبات می شود سخت به بود حقه بازی. در سال ۱۹۷۷ آتاری ۲۶۰۰ (که شده آنچه که به عنوان کنسول نسل دوم شناخته می شود) توسط آتاری و در طول فصل تعطیلات منتشر شد این شرکت منتشر شد نه بازی که سوخت محبوبیت سیستم های کمک کرد. در سال ۱۹۸۰ ماتل دو Intellivision منتشر شد با این گرافیک فوق العاده این آغاز کسب و کار قاتل بازی های ویدئویی. ۱۹۸۲ کولکو به این دیگ جوش رقابت از این روند جدید آورده شد. در حالی که قفسه های فروشگاه که در آن با این انتخاب ها را پر صنعت به حال آن را سقوط دوم در سال ۱۹۸۳ به دلیل عدم آگاهی و دانش مصرف کننده و بیش از حد بسیاری از گزینه های. بسیاری از کنسول می آیند و می روند.

در ژاپن باز گشت در حال افزایش است توسط شرکت های بازی های ویدئویی بود. ۱۹۸۵ سیستم سرگرمی نینتندو (NES) همراه با برادران سوپر ماریو، منتشر شد. با یک کنترل دوباره طراحی شده که از D- پد استفاده می شود و زن و شوهر از دکمه های NES پایه و اساس برای کنسول های آینده بود. NES بود سلطنت ده ساله اما بازی های خواستار قدرت پردازش بیشتر برای گرافیک، بازی، و صرفه جویی در فضا مبارزه برای برتری خروشان است. در دوران سلطنت NES عوامل و اختراعات بسیاری از امید و عصبی به پارسه و توسعه دهندگان. در حالی که اینترنت راه به چند نفره بازی های آنلاین رو به این شرکت کنسول های خانگی تحقیق از آخرین قطعات برای سیستم های خود شدند. در سگا جنسیس اوایل سال ۱۹۹۰ منتشر شد و به آرامی نگه دارید از بازار صورت گرفت، اما در نهایت تاثیر ساخته شده است. ظهور طبقه بندی بازی ها به عنوان ژانرهای، به دلیل کتابخانه بزرگتر از بازی ها و گرافیک های ۳D، ساخته شده دادگاه گام و ادعا محتوای که توسط این شرکت توزیع شده است. شکایت خود را "بازی های بیش از حد خشن و نگاه بیش از حد واقعی" است. کمی به دادگاه مطمئن شوید آخرین نظر آنها چیزی است که ساخت پارسه گرسنه برای هر نسخه است. قوانین جدید با قرار دادن یک محدودیت سنی است که می تواند در بازی های خشونت آمیز خرید خنثی که مبارزه، اما این آخرین جنگ صنعت بازی های ویدئویی می مواجه نیست. ۱۹۹۱ نینتندو استدلال سوپر NES و سگا در برابر آن منتشر شد، حتی اگر آنها هر دو سیستم ۱۶ بیتی، این بود که سوپر NES بسیار کند بود. بنابراین، فرمول برای کنسول گرافیک عالی، پردازش، و بازی بازی کرد.

حال قابل حمل یکی دیگر از سوال مطرح شده توسط صنعت است که به هنگام تولد به سیستم دستی را داد. در سال ۱۹۸۰ ال سی دی دستی بیرون آمد، اما نه تا ۱۹۸۹ زمانی که نینتندو راه اندازی بازی پسر پس از آن دستی قابل حمل نگه گرفت. در حالی که سگا و نینتندو در یک مبارزه قدرت بودند پلی استیشن ساخته شده آن را اولین در بازار کنسول در سال ۱۹۹۵٫ پلی استیشن راه اندازی شد با استفاده از سی دی ها را به جای کارتریج که نقطه عطف دیگری و اساسی برای صنعت شد، اما پلی استیشن هنوز هم پشتیبانی در ندارد برخی بازارها و بازی شرکت تا زمانی که آنها متوجه سی دی اطلاعات بیشتری برگزار می شود و ارزان تر بودند. این منجر به مقابله با عمل با کنسول سی دی خود را. نینتندو ۶۴ یک موفقیت بود، اما هنوز هم با استفاده از کارتریج هزینه تحت فشار قرار دادند شرکت های بازی دور، و نینتندو آغاز شده از دست دادن عنوان بازی. نینتندو با کنسول آمد یک سیستم سی دی است، اما عدم بازی های بزرگسالان گرا و کوچک کتابخانه آن را به عنوان محبوب به عنوان پلی استیشن است. سگا مراحل در سال ۱۹۹۸ با یک مودم ساخته شده است در برای بازی آنلاین که پیشگام بازی های آنلاین با کنسول، اما شکست خورده را منتشر کرد.

پلی استیشن PS2 در سال ۱۹۹۸ هر چند با احساس داشتن یک رقیب قابل توجهی یک نظر که ساخته شده بود نه آزاد تغییر و سوق تکامل تکنولوژی بازی ویدیویی. "سیستم های بازی های ویدئویی هستند کامپیوتر بعدی" کمک ادغام کامپیوتر و بازی های ویدئویی کنسول هنوز نگه داشتن آنها را از هم جدا. احساس تهدید مدیر عامل شرکت مایکروسافت بیل گیتس، که یکی از ثروتمندترین مردان جهان است، از نرم افزار ویندوز خود شاخه به تولید ایکس باکس در اواخر سال ۲۰۰۱٫ هدف او این بود که به بهترین سیستم بازی و در هر وجه را متوقف کند. او امور مالی به تحقیق و توسعه بود. بیل فن آوری کامپیوتر خود را مانند پردازنده های اینتل و دیسک های سخت استفاده می شود، و آن را برای استفاده در ایکس باکس حتی اگر آن را از دست دادن برای مایکروسافت بود، اما که نام تجاری ویندوز خود را امن. با گرافیک ایکس باکس، عناوین بازی ضربه، و بازی آنلاین از طریق کنسول داشتن پول زیادی سرمایه گذاری در آنها شرکت های دیگر آیا بودجه کامپیوتر دیگر تهدید ندارد. احساس در سیستم خانه های نینتندو و پلی استیشن در گوشیهای دستی وجود دارد متمرکز بود. هر تکنولوژی منحصر به فرد خود را به نگه داشتن آنها را شناور و به طور مساوی همسان بود. نینتندو DS با صفحه نمایش لمسی وجود دارد رونق در حالی که PSP بر روی استفاده از چند فروخته می شود. PSP چنین گرافیک بالا که شما می توانید به تماشای فیلم و بازی بازی های بود. حتی اگر دستی به افزایش است بالا کنسول هنوز بازارهایی که در آنجا به دلیل قابل حمل بودن وجود دارد رشد وجود دارد. مایکروسافت ایکس باکس ۳۶۰ در ماه نوامبر سال ۲۰۰۵ منتشر حالی که PS3 به زودی پس از خودشان ضربه. هر دو تعیین استاندارد تکنولوژی برای سیستم های، هر دو برجسته گرافیکی با کیفیت بالا، بزرگ سخت ذخیره سازی ثانویه مبتنی بر هارد، شبکه یکپارچه، و همدم در خط گیم پلی و فروش پلت فرم. PS3 در هزینه به دلیل Blu-ray و فناوری Wi-Fi را بالاتر آغاز شد.

نینتندو با زور با معرفی رشته مهندسی اواخر سال ۲۰۰۶ به دلیل حرکت کنترل آمد حتی اگر منتقدان فکر شکست خواهد خورد. همچنین در مشخصات پایین تر بود، اما اختراع نوآورانه دیگر نینتندو در بازی نگه داشته شود. صنعت خودرو و تلفن همراه با توسعه بازی های ویدئویی حمله شد. ماشین از سیستم های سفارشی در به خارج از استاندارد کارخانه ساخته شده است داشتن رفت. تلفن همراه را از داشتن بازی پیش لود شده به اینکه قادر به دانلود از آنلاین است که یک تکه از پشتیبانی از کسب و کار های دستی و جو در زمان رفت. حتی با این اسباب بازی های جدید مردم در شوک به دلیل بازیکن تعامل نینتندو Wii را ترک شد، اما عمل چند نفره آنلاین ایکس باکس و PS 3 هنوز نگه بزرگ بود. در حالی که پلی استیشن سعی چرخ را دوباره اختراع خود را با کنترل حرکت خود را در پلی استیشن ۲۰۱۰٫ مایکروسافت با یک ضربه دست کشیدن از با انتشار کینکت برای ایکس باکس ۳۶۰٫ کینکت یک تکنولوژی سنسور حرکت که بدون استفاده از کنترل است رفت. این سیستم حرکت علاقه از نوجوانان و بزرگسالان جوان را به افراد مسن که نمی توانند از لحاظ جسمی در ورزش شرکت گسترش یافته است، این ژانرها در حال حاضر شامل تناسب اندام ورزش برای کسانی است که می تواند عضویت در ورزشگاه، مراکز ارشد و مراکز اجتماعی را ندارند. خیلی زود است که بگویم که چگونه موثر مایکروسافت و پلی استیشن می توانید در برابر نینتندو از دیدن ما تنها در دور ۳ در یک ۱۲ دور ۳ راه مبارزه هستند به نظر می رسد. ژانویه ۲۰۱۱ نشان می دهد که عالی حاکم به هنگام فروش از تعطیلات محاسبه می شود.

به نظر می رسد این صنعت تکامل می یابد که رمان علمی تخیلی پدربزرگ و مادربزرگ ما به عنوان خوانده می آیند به زندگی است. درست مانند شبیه سازی و سفر به فضا انسان تصور بود اما تا دهه شد متوجه نیست بعد، من تعجب می کنم اگر و وقتی که مناطق پیچ و تاب و یا جداسازی مولکولی معرفی که آن را کشف خواهید کرد. یک سوراخ کرم رفتن به حمل و نقل پارسه در آینده زمانی که آنها را به مبارزه واقعیت مجازی به چالش کشیده؟ یک چیز قطعی است و آن این است به مردم در درک محصولات خارج وجود دارد و بازی های که آنها را پشتیبانی کند. آن خو شد به یک موضوع مصرف کننده باعث ترساندن بازی های ویدئویی صنعت بعدی. این تکنولوژی که به طور مداوم در حال تغییر به نفع میلیون peeked است.