وقت بازی

بازی قدیمی، بازی های جدید، تفاوت چیست؟ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

بازی قدیمی، بازی های جدید، تفاوت چیست؟

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

آیا شما به یاد بازی های قدیمی که به بازی مورد استفاده قرار گرفت؟ اگر ما به اندازه کافی طولانی زندگی می کردند، ما احتمالا می تواند به یاد داشته باشید در اطراف ایستاده در بازی های آرکید ویدئو آزادسازی چهارم جرم به بازی های ویدئویی.

ممکن است ما نیز قادر به یاد داشته باشید سیستم های بازی ویدئویی قدیمی، مانند آتاری و بازی های که ما را در آن بازی کند. بازی های ویدئویی بسیار پیچیده تر در حال حاضر و به نظر می رسد که بازی های پیچیده تر در حال بیرون آمدن تمام وقت. بسیاری از ما هنوز لذت بردن از بازی این بازی های قدیمی از زمان به زمان، با این حال، پس چه تفاوتی بین بازی های قدیمی و بازی های جدید است.

بازی های قدیمی تر واقعا در یک زمان که در آن تکنولوژی ویدئویی بسیار بود بازی می کردند جدید. حتی در زمان ویدئو خانه سیستم های بازی را بر روی بازار آمد، ما هنوز هم بسیار به بازی بازی های قدیمی مورد استفاده قرار گرفت و هیجان زده در عناوینی چون برک آوت یا مهاجمان فضایی.

من می توانم به یاد داشته باشید نشستن در دوستان من خانه و صرف مقدار بی حد و حصر از ساعت بازی کردن این بازی. آنها بسیار لذت بخش بود و انحراف عالی برای زندگی به طور کلی که می تواند از زمان به زمان پر تنش بود.

بازی همه چیز در مورد گرافیک و عمل هستند. بله، هنوز هم مقدار زیادی از بازی های کلمه و پازل را که مردم بازی وجود دارد اما سیستم های بازی جدیدتر با این فکر که مردم لذت بردن از بازی کردن بازی ها با تعداد زیادی که در آنها ساخته شده است. این درست است و شما قطعا می توانید بگویید که آن را به دلیل نوع بازی هایی که در حال بیرون آمدن wildly محبوب که است. حتی سیستم های بازی است که در حال بیرون آمدن هستند که تقریبا به صورت سالانه به روز شد. همانطور که تکنولوژی بازی های ویدئویی رشد می کند، بازی های نیاز به رشد همراه با آن.

مهم نیست که اگر شما مانند بازی های جدید و یا بازی های قدیمی، آن را همیشه خوب به بازی چیزی تازه است. بعضی از کاربران هرگز از بازی چیزی یکپارچهسازی با سیستمعامل، مانند آتاری فکر می کنم اما واقعیت این است که، برای کسانی از ما که بازی کرده اند هنگامی که ما جوان تر بود، آن را هنوز هم بسیاری از سرگرم کننده است. این سخت است برای پیدا کردن کسانی که بازی های قدیمی در فروشگاه دیگر اما شما هنوز هم می توانید آنها را در eBay بیابید پیدا در واقع، بسیاری از مردم را در eBay بیابید هر روز نگاه برای بازی های قدیمی تر و پیدا کردن که آنها می توانند بازی های جدیدتر کاملا تخفیف دریافت کنید. این یک راه عالی برای ساخت کتابخانه ویدیو بازی خود را بدون تخلیه تمام پول خود را