وقت بازی

بازی سرگرم کننده بازی با کودکان، 10 بازی خود به خود به غنی سازی زندگی آنها • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

۱٫ دستبند طبیعت

برای سنین: ۱-۵

شما می توانید اکتشاف و قدردانی از طبیعت کوچک خود را با این بازی ساخت یک دستبند پوشش طبیعت نوار شروع می شود. آنها سپس همه رنگ و شکل تغییرات دوست داشتنی در گلبرگ و برگ وجود دارد توجه و زینت مچ دست خود را با زیبایی

مواد:

پوشش نوار

برگ و گلبرگ گل

جهت:

قرار دادن یک قطعه از نوار پوشش در اطراف مچ دست فرزند خود را، سمت چسبنده، و سپس رفتن به کاوش را پیدا برگ فوق العاده، گلبرگ گل زیبا و چیزهای جالب دیگر به پیوست به دستبند .

قبل از خواب، صدای تیک تیک دستبند کردن و ضمیمه آن در کنار تخت خود و یا در جایی در نظر بنابراین او می تواند کار خود را تحسین و به یاد داشته باشید هم سرگرم کننده است.

۲٫ حلقه ای از STRING

برای سنین: ۳-۱۰ سال

در این بازی، کودکان را تشویق به واقعا نگاه از نزدیک در یک نقطه و دیدن همه است برای دیدن وجود دارد. است بسیاری از لذت از توجه به شگفتی های کوچک از طبیعت است که در حیاط پشت خود ما به حال وجود دارد

مواد:

رشته

ذره بین یا شیشه با آب در آن (اختیاری)

جهت:

یک دایره ی کوچک بر روی زمین با رشته. با دقت نگاه کنید منطقه محصور در خشکی با کودک خود و متوجه آنچه در حال رشد است وجود دارد. نگه دار، از یک علف هرز و یا تیغه علف و ببینید که چه ریشه نظر می رسد. آیا seedpod در منطقه وجود دارد؟ چه در داخل؟

فشار با نوک انگشت یک سوراخ و ببینید که اگر هر حشرات اطراف وجود دارد. آنها چه هستند؟ آنها چه کار می کنند؟ استفاده از یک ذره بین یا یک شیشه با آب در آن و در چیزهای مختلف از نزدیک نگاه کنید.

جمع آوری چیزهای کوچک به بررسی و جمع آوری به عنوان pinecones، بذرها، گلبرگ، دانه ها، پوست، برگ و سنگریزه زیبا.

۳٫ کانون توجه در تاریکی

برای سنین ۱-۵ سال

بچه ها مجذوب با هر چیزی جدید است. این سرگرم کننده برای ما به با یک کمی باشد هنگامی که او در چیزی برای اولین بار.

یک یا دو چراغ قوه

جهت:: در این بازی آن لذت از یک چراغ قوه در

مواد تاریک است

نگه داشتن چراغ خاموش در اتاق است که شما در آن هستید و اسکن اتاق با یک چراغ قوه، spotlighting چیزهای مختلف آشنا. "نگاه این تلویزیون وجود دارد. در اینجا جدول است و صندلی بالا شما وجود دارد."

شما می دانید یک کمی خود را در حال رفتن به خواهید یک شانس به نگه داشتن چراغ قوه. اجازه دهید او. او می تواند آن درخشش هر جا که او می خواهد و یا او برای پیدا کردن، با چراغ قوه او، یک شی شما است.

او مسن تر و هماهنگ تر می شود، این بازی ادامه دهد، اما این بار شما هر دو دارای چراغ قوه و شما را تشویق او را به "گرفتن" کانون توجه خود را. شما کانون توجه خود را حرکت در اطراف اتاق و او را به او پس از آن "جلب" شما حرکت می کند با پوشش کانون توجه خود را با او.

به نوبه خود شما را به تعقیب بعدی.

۴٫ بازی ضربه زدن

برای: همه سنین

گوش دادن به و شناسایی صداهای مختلف اشیاء را زمانی که شما در آنها دست کشیدن یک بازی است که می تواند در هر زمان بازی است. هنگامی که شما می خواهید به تغییر تمرکز از fussing در کودکان، سعی کنید گفت: "سلام، اجازه دهید بازی یک بازی چشمانت را ببند و ببینید اگر شما می توانید بگویید چه من ضربه زدن بر روی اجمالی غیرفعال".

مواد:

اشیاء مشترک در اطراف خانه

جهت پیدا شده است:

پخش خود را بپرسید به چشم او را ببندید و روشن کنید و او به شما. سپس ببینید که آیا او می تواند جسم شما در حال ضربه زدن با مشت خود را (یا یک قاشق) حدس بزنید. شروع با همه چیز را آسان مانند یک میز و یک پنجره، و کار به سمت تلفن های موبایل که سخت تر برای شناسایی، مانند ضربه زدن بر روی یک کتاب یا لامپ.

به نوبت بودن شناسه و "کوبنده".

۵٫ خلال دندان ART

برای: همه سنین

راه های بسیاری برای تدریس به دست به ظرافت بیشتر وجود دارد.

دندانپزشکی، ساده و یا رنگی

جهت::

را طراحی انتزاعی توسط تخمگذار این یکی از آنها که شما می توانید با هم بازی

مواد است. دندانپزشکی در یک جدول و یا کف، با هر بازیکن اضافه کردن خلال دندان خود را به طراحی. پخش برای اولین بار قرار می دهد یک خلال دندان. بازیکن بعدی می افزاید: او فقط در زاویه ای که به او خشنود به نظر می رسد. شخصی که در کنار آن آنهاست اضافه می کند که طراحی و غیره و غیره تا یک طراحی جالب تشکیل شده است.

به جای طراحی انتزاعی، شما می توانید یک صحنه خاص. به عنوان مثال، یک خانه با یک حصار دستک و درختان.

آن طول می کشد غلظت را انتخاب کنید تا یک خلال دندان لاغر و تصمیم بگیرید که بهترین مکان برای قرار دادن آن. قرار دادن هر خلال دندان پایین دقت و تلاش برای اهسته تکان دادن طراحی را تشویق می کند آگاهی از حرکات دست است.

آن را نیز توسعه درک گیره، عضلات کوچک است که کنترل انگشت اشاره و شست.

اما به طور عمده ، آن را سرگرم کننده را به هنر با هم.

۶٫ TOE پله

برای: همه سنین

در اینجا یک بازی احمقانه سرگرم کننده و که نیاز به تمرکز و حرکت سریع است. سعی کنید آن را مدتی در یک گردهمایی جشن تولد، زمانی که می خواهید به تغییر مسیر انرژی اضافی و یا زمانی که بچه ها خسته می شوند و می خواهید چیزی سریع و جدید برای انجام

مواد:

جز فانتزی رفت و آمد

جهت:

دو نفر، هر دو پابرهنه یا پا جوراب، چهره یکدیگر و دست نگه دارید. هر فرد تلاش می کند تا گام بر روی انگشتان پا دیگران در حالی که در همان زمان حفظ انگشتان پای خود را از قدم در.

شما ممکن بازیکنان یادآوری به مرحله آرامی بر روی انگشتان یکدیگر به طوری که دیگران همان را به شما انجام خواهد داد. به عبارت دیگر، به دنبال قانون طلایی این بازی: مرحله به دیگران به عنوان شما می خواهید می شود در پا

تمرکز بر هر دو حفظ از راه و رفتن برای هدف یک جلسه دادرسی با آتش است. فشار که به پای آنها اجازه می دهد تا آنها را زمانی که آنها شد به اندازه کافی توجه نمی کند!

۷٫ بالون بیس بال

برای سنین: ۱-۵

بیس بال ممکن است سرگرم کننده اما آن توپ می تواند صدمه دیده و سخت به ضربه. برای آنهایی که جوان، استفاده از یک بالون

مواد:

بالون

بت: یک خفاش از هر چیزی مفید، مانند لوله مقوایی داخل یک رول حوله کاغذی

: و یا یک بخش نورد روزنامه دیروز را با نوار چسب

جهت تضمین شده است. به خفاش به پخش خود را و پرتاب بالون به او. جنبش آهسته از یک بالن معلق در سمت خود را به او می دهد مقدار زیادی از زمان به خط تا خفاش او، در "توپ نوسان" و گرفتن رضایت از "اتصال".

در صورتی که فقط دو نفر از شما وجود دارد، به نوبت بودن پارچ / شکارچی و خمیر.

اگر بازیکنان دیگر، که شغل آنها ابتلا به "توپ" را به عنوان آن را فراغت شناور پایین که تا کنون جلب می توان آن را در نوبت بعدی در پنبه حلاجی شده اند و یا به وجود آن را به کسی که نوبت به اندازه کافی نداشته است.

پس از هر کس می شود همه نوبت آنها می خواهند، شما می توانید این بازی را به "گلف" را تغییر دهید. استفاده از جعبه در دو طرف خود به عنوان "حفره" تبدیل شده و ببینید که چگونه بازیکنان بسیاری از سکته مغزی آن طول می کشد برای ضربه زدن به بالون را در کادر

۸ تماس نوشتن

برای سنین:.. ۵-۱۲ سال

نوشتن نامه های نامرئی در پشت یک کودک سرگرم کننده راه برای ارسال یک پیام مخفی

مواد:

مقاله

مداد

جهت:

یک نفر با پشت خود را به دیگری و یک پد از کاغذ و مداد در مقابل او نشسته است.

شخص دیگر، با استفاده از انگشت خود را، "تساوی" نامه ای بر روی پشت فرد.

در همان زمان، آن شخص تساوی در این مقاله آنچه که او فکر است که در پشت او کشیده شده است.

در حفظ و نوشتن حرف به حرف تا یک پیام طیف داده شده است. پیام می تواند یک سرنخ به که در آن یک درمان پنهان است!

به نوبت بنابراین هر دو نویسنده و فرد نوشته شده بر روی وادار به تجربه آنچه در آن مانند احساس می کند.

آیا یک کودک بزرگتر بازی این بازی با یک خواهر و برادر جوان به عنوان یک راه سرگرم کننده برای کمک به او نامه های خود را یاد بگیرند.

۹٫ پرتره از خود

برای سنین: نوجوانان

بسیاری از نوجوانان از طریق یک مرحله که در آن تبدیل شدن آنها به مجذوب با انعکاس خود را در آینه بروید، به خصوص در دوره ای که چهره خود را که تغییر از یک کودک به یک نوجوانان

در این فعالیت، شما و فرزندتان در حال تغییر خود می توانید استفاده از این شیفتگی را با رسم انعکاس آینه خود را

مواد را:

آینه

فلت نشانگر نوک

کاغذ (اختیاری)

جهت:.

هر دو از شما یک آینه روبرو نشسته و رسم بازتاب خود را به طور مستقیم در آینه با استفاده از نشانگر احساس نوک

شما همچنین می توانید هر دیگر بر روی کاغذ رسم اما در مقاله نگاه کنید تا زمانی که طراحی و انجام شده است. این اغلب می دهد یک نوع پیکاسو نگاه به کار

۱۰٫ کفش MOUNTAIN

برای: همه سنین

هنگامی که بچه ها بی حوصله اما نمایشی عصبانی با انرژی، در اینجا یک چیزی که بسرعت انجام است که تضمین شده به نفع خود قلب در تمام سنین است. دوازده سال خود را L خواهد قدیمی است فقط به عنوان هیجان زده به بازی این بازی به عنوان قدیمی خود را دو سال

مواد:

کفش

مسیرها

شمع همه کفش های شما به آسانی می توانید در یک شمع در یک فضای بزرگ پاک کردن در اتاق را پیدا بچه ها بگویید که این یک توده ای از کفش (احمقانه آنها را به فکر می کنم که!) نیست، بلکه در واقع یک کوه بزرگ و آنها باید از یک فاصله شروع به دور و اجرا به سمت کوه و سپس با یک جهش خارق العاده، آن را بیش از بالای کوه به طرف دیگر

آن را به هیجان می افزاید اگر دیگران ارائه یک رول درام – آن زمان که قطراتش دست خود را بر روی زمین یا روی میز یا بر روی زانو خود را به عنوان Leaper بعدی را می سازد اجرا خود را و پس از آن هنگامی که آن شخص در هوا است، تماس نام او!