وقت بازی

بازی سال 2015 • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

بازی سال ۲۰۱۵

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

۲۰۱۵ یک سال بزرگ برای جامعه بازی بود. این شاهد افزایش واقعی تجربه جهان باز بزرگ است که ارائه تجارب فوق العاده، در حالی که همچنین به ما تجربیات کوچکتر ارزش حتی توجه پرنیان هاردکور ترین است. ما در این سال به همراه چند stinkers در برخی از بازی های فوق العاده و این مقاله قصد دارد به پوشش دادن همه از آن. قبل از شروع من می خواهم اجازه دهید همه بدانند که من هر بازی که امسال منتشر شد بازی نمی کند، بنابراین اگر بازی های مورد علاقه خود را با سر اشاره می کنید، آن را چون من به سادگی آن را بازی نمی کند. سه بازی بزرگ من به این سال نیست در حال مرگ بودند نور، متال گیر V جامد، و اخیرا فقط چون ۳٫ من نیز تنها صاحب یک PS4 و ایکس باکس یکی، بنابراین انحصاری PC نخواهد بود مربوط به این مقاله .

بیایید برخی از نا امیدی از راه. بسیاری از بازی هایی که پس از آزادی شکسته شد و یا برخی از مسائل، در حالی که دیگران فقط نومیدی شکست کامل وجود دارد. این من ۳ بازی ناامید کننده ترین سال ۲۰۱۵٫

۳ هستند. تکامل – بله، تکامل بیرون آمد در اوایل ۲۰۱۵ و یک بازی بسیار پیش بینی که می خواست به تمرکز بر روی بازی تعاونی بود. آن را در حالت، اسلحه، شخصیت ها، و نقشه ها بسیار محدود بود. ساخته شده است که آن را آسان قرار داده کنترل و حرکت به بازی بعدی. من همه علاقه به حدود یک هفته از دست داده و به همین ترتیب بقیه جهان. خیلی جالب خواهد بود تا ببینید که چه توسعه با عاقبت اجتناب ناپذیر انجام خواهد داد.

۲٫ بازی Batman: Arkham نایت – چهارم و ورود نهایی در سری اکشن / ماجراجویی فوق العاده Rocksteady به یک زمان سرگرم کننده در دوزهای کوچک بود، اما در نهایت در آوردن بتمن را به نسل جدید در راه است که انتظارات منفجر شکست خورده است. به نظر می رسید مانند بازی اول سه همه با هم با گرافیک بهتر و تلاش کثیف در اضافه کردن Batmobile را قرار داد. در حالی که بازی است که قطعا بد نیست، آن را ترک یک دسته به دلخواه.

۱٫ سفارش ۱۸۸۶ – یکی از پیش بینی ترین پلی استیشن ۴ بازی که چند سال پیش اعلام شد با ناله و شکایت را منتشر کرد. سوم شخص تیرانداز دوره قطعه به پایان رسید تا بهترین بازی به دنبال سال که شما به سختی انجام میشود. تجربه چهار ساعت بیشتر از یک cutscene با گیم پلی پراکنده در از راه دیگری در اطراف

۱۰ بود.

حالا اجازه دهید به بهترین بازی سال را دریافت کنید!. لیگ موشک – این یک بازی کوچک است که از هیچ جا و من ساعت unexpecting را در آن غرق آمد است. این یک بازی سرگرم کننده را به نشستن و بازی در جلسات طولانی و یا در پشت سر هم سریع است. این لذت را به بازی بود و هنوز هم فوق العاده از چند ماه از پایین خط.

۹٫ دیوانه ۱۶ – خوب، پس این بازی لذت گناه در یک مفهوم است. من عاشق فوتبال است و من عاشق دیوانه. من حق رای دادن در هر سال یک بازی قرار داده و در صدها ساعت به آن است. این یک گام دیگر

بود بالا سلف آن قرار می دهد و بلوک های ساختمان برای قسمت بعدی. ۸٫ بازی Halo 5 – اولین بازی Halo در جدید ایکس باکس ارائه یک تجربه بزرگ با یک بازیکن سرگرم کننده و چند نفره بسیار رقابتی است. در حالی که خط داستان واقعی یک underwhelming است، گیم پلی به هیچ یک دوم است. چند نفره است که هنوز هم قوی و من خودم از بازگشت هر چند روز به بازی چند بازی.

۷٫ جنگ ستارگان Battlefront – در حالی که من کمی نا امید با casualness از بازی و فقدان محتوا بود، جبهه نبرد شادی مطلق به بازی است. این یکی از بهترین بازی ها من تا کنون دیده ام و زمینهساز برای عاقبت بهتر است.

۶٫ رنگین کمان شش: محاصره – محاصره خارش چند نفره جدی من این بود که توسط میدان جنگ متوسط ​​تندرو را انجام نمی داد. این بسیار تاکتیکی و بازی می کند terrifically هر مسابقه. این واقعا طول می کشد درک بازی به خوبی در آن و من نمی توانم که به اندازه کافی دوست دارم.

۵٫ تا سپیده دم – شاید بزرگترین شگفتی سال، سونی حتی نمی دانند که آنچه را که با این بازی بود. این یک بازی زیبا به دنبال می کند که مانند خود را اجرا کنید از داستان های ترسناک آسیاب نوجوان است، اما با پیچ و تاب اواسط راه بسیار خوبی را از طریق. تصمیم گیری می کنند در واقع تحت تاثیر قرار دهد بازی، واقعا.

۴٫ ظهور توم ریدر – این عاقبت را بهبود می بخشد در راه اندازی مجدد بازی Tomb Raider در هر راه است و فقط یک نفس هوای تازه به بازی داستان محور تجربه تا حدودی خطی. اگر چه من آرزو می کنم داستان کمی بهتر بود، آن را یک بازی سرگرم کننده با این وجود.

۳٫ خرید اینترنتی ۴ – ورود چهارم در این حق رای دادن بزرگ تا حدود شش ماه پیش وجود ندارد که آن را به طور ناگهانی اعلام شد و پس از آن در ماه نوامبر منتشر شده است. این یک بازی بزرگ است که بیشتر از همان است. حتی اگر آن را از دست بخار آن را در مورد سی ساعت به آن، آن را به یک جهنم از یک تجربه است که باید در قفسه همه می شود است.

۲٫ عنوان The Witcher 3 – Wild Hunt در یک بازی شگفت انگیز نیست که به یک دسته از چیزهای به درجات مختلفی از موفقیت است. مبارزه و جنبش خواهد بود بزرگترین گله من از بازی، اما آن را بسیار آسان به چشم پوشی هنگامی که شما به این بازی عظیم با امکانات بی پایان.

۱٫ خونی – نه تنها خون در بازی من از سال، آن را نیز بزرگترین شگفتی من از سال است. در حالی که من بازی کرده اند بازی های روح، من هرگز واقعا به آنها را، اما Bloodborne به طور کامل به من گرفتار شده است. در حالی که داستان آن باعث می شود کار برای آن و در نهایت مربوط نیست، آن است که گیم پلی که به من نگه داشته به آینده را به بازی است. من نمی تواند متوقف کردن فکر و بازی این بازی. این چالش کامل است و اگر خود را به انواع مختلف بازی باز، من ۱۰۰٪ توصیه چیدن Bloodborne به.