وقت بازی

بازی رابطه برای زوج - سوالات جنسی (اینتیمیت) به مطلع یکدیگر صحبت • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

ارتباطات در یک رابطه عاشقانه بسیار مهم است. صحبت کردن و گوش دادن به یکدیگر بسیار مهم است که برای اولین بار قدمت هستید و زمانی که شما با هر یک از دیگر زندگی می کنند. بدون آن زوج به معنای واقعی کلمه می تواند بی اراده از هم جدا احساسی و پس از آن از نظر جسمی.

اگر شما فقط از شروع و یا تلاش برای به یک رابطه جدید، گاهی اوقات آن را روی حیله و تزویر به مطرح کردن موضوعات حساس به خصوص در مورد رابطه جنسی. اما این دقیقا زمانی که شما نیاز به فکر کردن و صحبت کردن در مورد تمام جنبه های زندگی جنسی خود را – همه دوست داشتن خود را، دوست نداشتن، خواسته ها و انتظارات است. یادگیری در مورد هر یک از دیگر اولویت های جنسی و دیدگاه های رابطه خود را بسیار بیشتر انجام خواهد شد. همچنین شما را قادر به دریافت ایده بهتری اگر رابطه شما می خواهید برای توسعه بیشتر است یا نه.

و اگر شما در یک رابطه طولانی مدت هستند، حفظ ارتباط خوب است حتی مهم تر است. شما ممکن است فکر شما همسر خود می دانم نسبتا خوب اما همه ما تغییر به عنوان ما رشد می کنند. این فرض که شما می دانید و درک یکدیگر ممکن است نگه داشتن شما را از ایجاد یک اتصال حتی قوی تر با شخصی که شما را دوست دارم. منافع و خواسته های ما تکامل و ما یادگیری و تجربه بیشتر در مورد جهان و خودمان. شریک زندگی خود را ممکن است باورهای محدود کننده و یا موانع را روشن سازد. آنها حتی ممکن است بیشتر به ماجراهای وابسته به عشق شهوانی و لذت جنسی باز می شود در ابتدا خودداری کرد – فعالیت های شما حتی ممکن است در مورد هنوز هم خیال بافی

گاهی اوقات آن را سخت برای پیدا کردن چیزهایی به بحث در مورد و یا راه را برای آوردن افراد خاصی.. بازی های رابطه برای زوج می تواند کمک به تنظیم خلق و خوی، انتظارات و دستورالعمل برای بحث در مورد سوالات صمیمی ما می خواهیم پاسخ به. بازی های رابطه برای زوج های کمک به معرفی پرسش صمیمی به مکالمه خود را. به صورت تصادفی انتخاب موضوعات را از یک لیست گسترده می سازد آن را آسان تر به شامل افراد شدید با آنهایی که کمتر حساس است. در اینجا چند بازی سریع و آسان است که شما می توانید در هر زمان بازی عبارتند از:

  • درخواست شریک زندگی خود را به با چیدن یک حرف A-Z شروع می شود. بعد از آن شما یک کلمه یا عبارت آغاز از آن نامه را انتخاب کنید. شریک زندگی شما پس از شما می خواهد هر گونه سوال مربوط به آن کلمه که به شما پاسخ دهد. سپس تغییر دهید. برو از طریق شروع الفبای را به پایان برساند اگر می خواهید (هر بازیکن می کند همان نامه یک بار).
  • هر فرد می نویسد یک لیست از سوالات در کارت های کسب و کار و یا ورقه کاغذ. آنها را در یک کاسه و انتخاب آنها به طور تصادفی. شما می توانید یک زمان هر روز به درخواست هر یک دیگر می گویند قبل از رفتن به رختخواب و یا پس از عشق. اضافه کردن به کاسه از سوالات هر زمان که شما از یک ایده جدید فکر می کنم.
  • هر یک از شما مخفیانه نوشتن یک لیست شماره (۲-۱۲) از ۱۱ کلمات رابطه یا رابطه جنسی گرا. در نوبت هر بازیکن، دو بار رول دو تاس و استفاده از اعداد برای انتخاب کلمات از هر یک از لیست. بعد از آن شما یک سوال که با استفاده از دو واژه برای شریک زندگی خود را برای پاسخ به است. ترکیب می تواند بسیار عجیب و غریب – اگر آرایش لازم دو سوال یکی برای هر کلمه
  • انتخاب یک کتاب رابطه و یا راهنمای جنسی و شریک زندگی خود را بپرسید به انتخاب یک عدد بین ۱ و تعداد صفحات کتاب. به سرعت صفحه را اسکن و پیدا کردن یک بخش از علاقه است که شما می توانید یک سوال در مورد بپرسید. خواندن بخش به شریک زندگی خود را و سپس این سوال را بپرسید.

این زوج بازی به خوبی برای رابطه راه دور زمانی که شما فقط می توانید از طریق ایمیل، پیام متنی و یا تماس تلفنی ارتباط برقرار مناسب است. آنها بیش از حد بسیار عالی برای دوستیابی آنلاین می باشد. اگر شما به ایده های گفتگو گیر یا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد یک شریک بالقوه، سعی کنید این بازی رابطه و درک بهتر از شخص شما ممکن است تصمیم به ملاقات در گوشت.

این کنجکاو است که بسیاری از مردم پیدا آن را آسان تر به داشتن رابطه جنسی از در مورد آن صحبت کنید. صمیمیت عاطفی شما ایجاد هنگامی که شما را از زمان برای به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات در حالی که گوش دادن به شریک زندگی خود را در بازگشت بی بها است. لذت بردن از بازی بازی با هم زوج و قوی نگه داشتن ارتباط نزدیک خود را.