وقت بازی

 ایده های هدیه بزرگ برای پرتاب کنندگان • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

 ایده های هدیه بزرگ برای پرتاب کنندگان

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

یه پرتاب کننده را در فهرست خود؟ این که آیا آن & # 39؛ تولد، کریسمس و یا هر رویداد دیگری که برگ شما نیاز به پیدا کردن یک هدیه بزرگ برای کسی که فرنگی، در اینجا ۵ ایده های هدیه بزرگ برای کاسه به شما آغاز شده است.

طلا و جواهر، بولینگ

طلا و جواهر بولینگ احتمالا گزینه هدیه ای بهتر برای یک پرتاب کننده زن از یک پرتاب کننده مرد، اگر چه طراحی طلا و جواهر برای مردان نیز وجود دارد. شما می توانید گوشواره بزرگ، گردنبند و دستبند به طور خاص به سمت پرتاب کنندگان که از ویژگی های پین، توپ بولینگ و سایر موارد مربوط بولینگ بشود پیدا کنید. یکی از چیزهایی که در مورد جواهرات بولینگ است که می تواند در هر نقطه از ناز به ظریف محدوده بسته به سبک که اجازه می دهد تا به شما برای انتخاب یک آیتم است که کاملا متناسب با سبک و شخصیت شخص شما برای خرید. اگر شما به برای یک مرد چگونه در مورد برخی دکمه سر دست بولینگ خرید؟

دستی بازی بولینگ بازی

هک، اگر کسی را دوست دارد به کاسه آنها & # 39؛ LL احتمالا هم دوست دارم به بازی کوچک بازی بولینگ دستی است. تن از بازی های مختلف بولینگ دستی در خارج وجود دارد اعم از کم فن آوری "مدرسه قدیمی" بولینگ بازی تمام راه را تا از طریق تکنولوژی بالا بازی بولینگ الکترونیکی وجود دارد. گرفتن کسی یک بازی بولینگ یک راه عالی برای اجازه دهید آنها لذت ببرید با بولینگ حتی زمانی که آنها نمی توانند در خطوط است.

بولینگ لباس

پرتاب کنندگان جان سخت را دوست دارم نشان دادن بازی خود را در بولینگ مضمون لباس. یه مرد خاص قبل از خرید برای. چرا یک کراوات بولینگ را امتحان کنید؟ خنده دار بولینگ تی شرت هستند بسیاری از سرگرم کننده و را هدیه بزرگ. شما حتی می توانید جوراب با عبارات بولینگ و یا تصاویر روی آنها و یا کیف پول زیبا درست مثل بولینگ کیسه های بیش از حد شکل است.

بولینگ کیسه

صحبت از کیسه های بولینگ، چرا آنها را یک کیسه فانتزی برای توپ بولینگ خود را دریافت کنند؟ شما می توانید کیسه های بولینگ در یک طیف عظیمی از سبک ها و رنگ پیدا کردن و آنها را به یک هدیه بزرگ برای هر پرتاب کننده. چیزی است که متناسب با شخصیت خود را انتخاب کنید و که شما آنها & # 39 فکر می کنم؛ D عشق را به به خطوط با آنها. پرتاب کنندگان محافظه کار ممکن است یک کیف چرم، در حالی که دوست کسی است که کمی بیشتر خروجی یک کیسه چاپ پلنگ را دوست دارم!

بولینگ نیک Knacks

شما می توانید فقط در مورد هر نوع استعداد نیک در یک موضوع بولینگ پیدا اگر شما نگاه کنید به اندازه کافی سخت. چه در مورد نمک و فلفل شیکر، خودکار، زیور آلات، قاب عکس، ثابت، ساعت، ساعت، درپوش شراب و هر چیز دیگری شما می توانید از در یک موضوع بولینگ فکر می کنم. چگونه در مورد هر دو ساخت یا خرید یک لامپ ساخته شده از یک پین بولینگ؟ مطمئنا ممکن است آن را به یک کلیشه کمی است، اما بسته به پرتاب کننده آن ممکن کاملا با دکور خود کار می کنند.

و به یاد داشته باشید، مهم نیست چه هدیه شما برای پرتاب کننده در زندگی خود انجام پیتزا را فراموش نکنید انتخاب کنید!