وقت بازی

از کجا خرید بازی های ویدئویی در هنگ کنگ • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

از کجا خرید بازی های ویدئویی در هنگ کنگ

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

هنگامی که مسافران بازدید از هنگ کنگ، بیشتر شروع به فکر کردن در مورد آنچه آنها می خواهند برای خرید قبل از آنها حتی رسیدن به شهرستان. خرید در همه جا در هنگ کنگ، و اغلب قیمت از آنچه شما به دنبال ارزان تر در اینجا از در کشور خود است.

یکی از رایج ترین سوالات من در اینترنت را مشاهده کنید در مورد خرید هنگ کنگ است "از کجا می توانم خرید بازی های ویدئویی در هنگ کنگ؟" این یک سوال بسیار خوبی است، و من توضیح دهد که چرا.

اگر شما تا کنون به هنگ کنگ است که شما می دانید هیچ فروشگاه هایی مانند وال مارت و یا GAMESTOP که صفحه نمایش بزرگ از بازی های ویدئویی برای فروش وجود دارد. و اگر شما بازدید از یک مرکز بزرگ، مانند Cityplaza، اقیانوس آرام محل، و یا میدان تایمز، شما احتمالا یک فروشگاه فروش بازی های ویدئویی در آنجا پیدا کنید یا نه. شما ممکن است خوش شانس و پیدا کردن بازی در جایی مانند اسباب بازی R ما، اما آنها برای فروش در قیمت کامل بود.

پس از جستجو در اطراف برای مدتی، بازدید کنندگان ممکن است تعجب کنید که چگونه شهرستان معروف برای ارزان الکترونیک بسیار چند مکان برای خرید بازی های ویدئویی. حتی بازارهای خیابانی بازی های ویدئویی به فروش برسانند.

اگر شما به دنبال به خرید بازی های ویدئویی، کنسول، لوازم جانبی، و یا دستگاه های الکترونیکی در هنگ کنگ، شما می خواهید به بازدید از چای منطقه وان در جزیره هنگ کنگ. در اینجا شما یک مرکز به نام شرقی ۱۸۸ مرکز خرید.

مرکز خرید شرقی ۱۸۸ یک مرکز خرید اختصاص داده شده به بازی های ویدئویی، فیلم، انیمیشن، اسباب بازی، دستگاه های الکترونیکی، و همه نوع از دیگر موضوعات است.

این بازار به خودی خود کاملا کوچک است که شما آن را در مقایسه با دیگر مراکز در هنگ کنگ. راهرو باریک و مغازه ها را به فضای محدود کهنه در داخل. مغازه ها از صاحبان فروشگاه ها عمدتا مستقل که به فروش هر یک از موارد ذکر شده در بالا است. قیمت در داخل این مغازه ها ارزان تر از آنچه شما را در زنجیره ای فروشگاه های قطعات الکترونیکی مانند برادوی و قلعه را پیدا و قیمت ها برای بازی ارزان تر هستند در اینجا از آنچه شما می خواهم آنها را برای در فروشگاه ها در هنگ کنگ که فروش بازی های ویدئویی پیدا

چند چیز شما نیاز به دانستن در هنگام خرید بازی های ویدئویی در هنگ کنگ وجود دارد. و از آنجایی که بسیاری از صاحبان مغازه در مرکز خرید شرقی ۱۸۸ به زبان انگلیسی صحبت نمی کند، شما باید بدانید که این چیزها قبل از اینکه بری.

۱٫ برخی کنسول بازی های ویدئویی را قفل منطقه بر روی آنها. این معنی که شما می توانید بازی ها را از آسیا بازی بر روی یک کنسول بازی ویدئویی آمریکای شمالی و یا اروپا. این کنسول عبارتند از: رشته مهندسی نینتندو، نینتندو ۳DS، و ایکس باکس ۳۶۰٫

۲٫ کنسول های بازی بدون قفل و منطقه را بر روی آنها عبارتند از: پلی استیشن ۳، پلی استیشن ویتا، پلی استیشن قابل حمل، نینتندو DS. شما می توانید هر بازی برای این کنسول بدون توجه به جایی آن ساخته شده بود و یا که در آن کنسول خود را از بازی.

۳٫ رسیدن به مرکز خرید شرقی ۱۸۸ می تواند یک کمی دشوار از MTR کند هر نقطه در نزدیکی این مرکز خرید را متوقف کند. بهترین راه برای رسیدن به اینجا از اتوبوس است. یک اتوبوس که در ۲۹۸ هنسی جاده متوقف می شود نگاه کنید (در کونگ سانگ هنگ ساختمان) و یا وان چای جاده و شنیده خیابان.

۴٫ یک مرکز خرید کامپیوتر، به نام ۲۹۸ منطقه کامپیوتر است، در همان ساختمان به عنوان شرقی ۱۸۸ مرکز خرید در بر داشت. اگر شما به دنبال برای محصولات کامپیوتر، به ۲۹۸ کامپیوتر منطقه یک نگاه. شما نمی خواهد که به راه رفتن بسیار دور در همه.

۵٫ این مرکز با جوانان در تعطیلات آخر هفته بسته بندی شده. برو به ۱۸۸ در یک روز هفته برای جلوگیری از جمعیت زیادی از مردم.

این تنها برخی از اطلاعات من در مرکز خرید شرقی ۱۸۸ است. برای اطلاعات بیشتر در این مرکز خرید و دیگر مراکز خرید در هنگ کنگ اینجا را کلیک کنید.