وقت بازی

ارزش آموزشی بازی و ورزشی • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

ارزش آموزشی بازی و ورزشی

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

ذهن سالم را می توان تنها در یک بدن سالم یافت می شود. در یک بدن ضعیف وجود دارد نمی تواند یک ذهن سالم و فعال است. و برای یک بدن سالم ورزش ضروری است. بدون ورزش، بدن ما ضعیف، بی حال و کسل کننده رشد خواهد کرد. هدف از آموزش و پرورش توسعه در تمام طول یک شخصیت است. آن نمی تواند به غفلت جنبه های فیزیکی از یک دانش آموز. توسعه ذهن و بدن به طور مساوی در هر آموزش و پرورش خوب مهم است.

از ورزش بدنی مناسب در قالب بازی ها و ورزش توسعه بسیاری از مشکلات روحی و روانی. عقلی صرف کافی نیست. بهداشت خوب و بدن سالم نیز باید به صورت چالش های زندگی هستند. بنابراین، بازی ها و ورزش ها بخشی جدایی ناپذیر از آموزش و پرورش مدرسه. آموزش و پرورش ناقص و بدون تربیت بدنی و ورزش باقی خواهد ماند. "همه کار و هیچ بازی را می سازد جک پسر کسل کننده" یک ضرب المثل معروف است. پس از مطالعات برخی از بچه ورزش، بازی و ورزش لازم است. تازه کردن بدن و ذهن و ارائه تفریح ​​و سرگرمی. یک بازی فوتبال و یا vallyball در هوای آزاد بسیار فرح بخش است. بازی هاکی یا یک مسابقه بدمینتون کمک خواهد کرد یک دانش آموز به دست آوردن مجدد انرژی ذهنی و جسمی از دست رفته خود. وجود خواهد داشت مصرف مقدار بیشتری از اکسیژن، گردش خون بهتر و هضم به دلیل این. در باز، که در آن بازی های انجام شده می باشد هوای تازه، باز بودن و حضور طبیعت وجود دارد. آنها نفوذ بسیار سالم در بازیکن داشته باشد. دویدن، پریدن، لگد زدن، شنا و غیره ارائه ورزش شدید به اندام ها و اندام های بدن ما است. آنها به ما آمادگی جسمانی، استقامت شجاعت، همکاری و روحیه تیم را فراهم کند. نام این بازیکنان در منظم تر و مناسب تر از دیگران هستند. ورزش و بازی همراه با آموزش ما آماده به ایستادن و چالش های زندگی مواجه هستند.

بازی و ورزش هستند به صورت ارزشمند آموزش و پرورش. آنها توسعه مهارت ها و توانایی های ما را به حداکثر. آنها آموزش نظم و انضباط، اطاعت و همکاری. هر بازی آن را قوانین و مقررات خود را دارد. آنها الزام آور بازیکنان است. همه بازیکنان باید به دنبال آنها. است مجازات در نقض آنها وجود دارد. هرگز نمی توان یک بازی را بدون دنبال قوانین بازی را برنده شوید. او به پیروی از قضاوت refree. این را می آموزد یک بازیکن چقدر مهم قوانین. این روشن می سازد که چقدر مهم است که به پیروی از قوانین و مقررات بازی ها و ورزش ما در تولید شهروندان بسیار منظم، رهبران و حرفه ای کمک کند. آنها میآموزد که چگونه به همکاری با یکدیگر و رسیدن به موفقیت. این یک زمین بازی و یا سالن ورزشی که در آن روحیه تیم، همکاری و استقامت را می توان بهترین تدریس، بازی آموزش بازیکنان چگونه به چشم پوشی از منافع فردی را به خاطر منافع بزرگتر از تیم و جامعه است. این آموزش از فداکاری است از منافع بزرگ اجتماعی و ملی است. بازی ها نیز بازی جوانمردانه و ایمان به برابری و عدالت یاد می دهد. آنها ما را قادر می سازد تا پیروزی و شکست در یک روح شاد.

بازی همچنین یک خروجی اجازه می دهد تا انرژی سرکوب است. این به ما کمک می کند تا در باقی مانده های صلح آمیز و غیر خشونت آمیز. هنگامی که انرژی ما سرکوب شده است ما را تبدیل به تحریکی، تندخو، چاقوکشی خشونت و اعمال بی قانونی است. بازی همچنین به ما بهترین استفاده را از اوقات فراغت فراهم می کند.

مشهور بازیکنان و ورزش افراد را اعتباری برای خود و کشور است. آنها معروف و محبوب هستند و به عنوان سفیران فرهنگی کشور کار می کنند. آنها روابط بین المللی تقویت می کند. آنها همچنین توسعه و ترویج میهن پرستی و انسجام ملی. اما بازی ها یک ابزار است نه یک پایان در خود است. آنها باید در هزینه های مطالعات تمرین نیست. بیش از همه چیز بد است. آنها باید بازی کرد و لذت تنها در اوقات فراغت. آنها مزیت واقعی و برکت هستند اگر به درستی و زیرکانه است.

هند نیاز بازیکنان خوب و بزرگ و افراد ورزشی. آنها در خواست بزرگ برای شرکت در رویدادهای ملی و بین المللی می باشد. رکورد هند در این رابطه بسیار ضعیف بوده است. دختران و پسران باید در سن بسیار جوان گرفتار و در بازی های مختلف و ورزش آموزش داده است. باید هیچ مدرسه بدون یک زمین بازی مناسب متصل به آن وجود داشته باشد. آموزش های صرفا ذهنی است استفاده از هیچ بدون تربیت بدنی. آنها باید دست در دست به عنوان بخش جدایی ناپذیر از آموزش و پرورش است. آنها

مکمل یکدیگر هستند.