وقت بازی

 اجازه دهید آن را سرگرم کننده • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

 اجازه دهید آن را سرگرم کننده

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶

کودکان دوست دارم از آن لذت ببرید. به همین دلیل آنها عاشق کامپیوتر و گیم های ویدئویی هستند. آنها سرگرم کننده هستند به همین دلیل آنها دوست دارند تماشای تلویزیون و فیلمها را تماشا کنند.

اگر شما به کلمه "ورزش" اشاره می کنید، همه افکار سرگرم کننده از ذهنشان ناپدید می شوند. ورزش فشار دادن و پریدن جک هست. تمرین بی وقفه در حال چرخش در یک راه بیضی شکل هست. به عبارت دیگر، آن خسته کننده هست.

لازم نیست که باانجام گرفت. این زمانی نبود که ما بچه بودیم. به صورت حتم ما پایان ابزارهای جالب بچه ها را نداشتیم، بنابراین ما مجبور بودیم چیزی برای انجام این کار پیدا کنیم که سرگرم کننده بود. اکثر گیم های در فضای باز ما در طبیعت زیاد واضح بودیم. آنها هنوز هم هستند، آنها فقط به عنوان اغلب گیم نمی کنند.

آن را سرگرم کننده می کند : دوچرخه را به پارک برسانید و بچه ها را بر روی راهها سوار کنید. تا زمانی که آنها مودبانه به واکر هستند، این راهها به همان اندازه مفید هستند و بچه ها بی نهایت ایمن تر از سواری در خیابان ها هستند.

یک تیم ورزشی سازمان یافته ای را پیدا کنید که بچه ها علاقه مند هستند. ناحیه ما بیس بال، سافتبال و پولو آب ارائه می دهد. مدارس به والیبال، بسکتبال و فوتبال اضافه می کنند. این کار زیاد از انجام تمرین انجام خواهد داد، به روحیه تیم و گیم عادلانه تعلیم خواهد داد.

خاطراتی که من از آن لذت می برم افزایش زمانی که به این موضوع می آید زمانی هست که اعضای خانواده بزرگسالان در گیم ها پیوستند. والدین من گاهی اوقات گیم می کنند و پسر عموی بزرگتر هم هستند. من هنوز می توانم مادرم را فریاد بخانومم: "آیا گوجه فرنگی های من را نمی ریزید!" هنگامی که ما به یک مسابقه اسب سواری می رویم. (گودال درست در کنار بخشی از باغ بود.)

درگیری کمک می کند خانواده را به هم نزدیکتر کند. آن را می آموزد که بزرگسالان مایل به داشتن سرگرم کننده و این نوع از چیز طول عمر هست. آن را به نیکوی به ارزش زمان هست.