وقت بازی

آیپد پرو ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی از حافظه رم ۴ گیگابایتی بهره می‌برند توما: • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

اپل نسل جدید تبلت‌های آیپد پرو خود را در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگانش رونمایی کرد.

به نقل توما، به نقل از دیجی رو،در WWDC 2017 از دو آیپد پرو ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی رونمایی کرد که هر دو نسخه با تراشه ی A10X همراه شده اند. بنچمارک های جدید انجام شده روی هر دو نسخه ی آیپد پرو جدیدنشان از این دارند که حافظه ی رم این تبلت ها ۴ گیگابایت اســت. در ادامه با فیسیت همراه باشید.

آیپد پرو ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی با بهره‌گیری از حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی و همچنین تراشه‌ی A10X، قدرت سخت‌افزاری بسیار بالایی دارند. با نگاهی به امتیاز بنچمارک این تبلت‌ها می‌توان به‌طریقهنی به این نکته پی برد که نه‌تنها در دنیای تبلت‌ها برای قدرت پردازشی آیپد پروهای جدید رقیبی وجود ندارد، بلکه این تبلت به‌راحتی شماری از لپ‌تاپ‌های مجهز به پردازنده‌ی Core i اینتل را نیز پشت سر می‌گذارد. امتیاز گیک‌بنچ آیپد پرو در حالت تک‌هسته‌ای نشان از امتیاز ۳۹۱۵ دارد، حال آنکه این تراشه در حالت چندهسته‌ای امتیاز ۹۳۸۷ کسب کرده که بسیار فوق‌العاده اســت.

هر دو ایپد جدید به پردازندهA10X مجهز هستند که نسبت به نسل قبلی خود ۳۰ نسبت عملکرد بهتری دارند. دو ایپد جدید به زودی عرضه می‌شوند، قیمت ایپد پرو ۱۰٫۵ اینچی از ۶۴۹ دلار و قیمت ایپد پرو ۱۲٫۹ اینچی از ۷۹۹ دلار آغاز می‌شود.

با توجه به اینکه iOS 11 نیز با قابلیت‌های جدید مالتی تسک جدید همراه شده اســت، به نظر می‌رسدمیزان رم را به این دلیل افزایش داده اســت تا تجربه‌ی اســتفاده از آیپد پرو در حالت مالتی تسک بهتر از پیش باشد.

apple 1 1497680498 آیپد پرو 10.5 و 12.9 اینچی از حافظه رم 4 گیگابایتی بهره می‌برند توما:

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته آیپد پرو ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی از حافظه رم ۴ گیگابایتی بهره می‌برند توما: اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.