وقت بازی

آینده بازی های آندروید، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

آینده بازی های آندروید، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

بازی موبایل یک راه بسیار طولانی از زمان معرفی خام و ساده بازی ها مانند مار و پنگ که در تلفن های اولیه نوکیا در دسترس بود آمده است. پردازنده های تلفن همراه و گرافیک حال حاضر به عنوان قدرتمند به عنوان کامپیوترهای رومیزی فقط چند سال پیش بود. نسل قدیمی تر هنوز هم lugging اطراف یک پسر بازی و یا بازی دنده و التماس پدر و مادر خود برای یکی دیگر از بازی به یاد داشته باشید. نسل جدید به معنای واقعی کلمه دسترسی به ۱۰۰ از هزاران نفر از بازی در دستگاه تلفن همراه خود داشته باشند.

به طور خلاصه، بازی های موبایل در فقط چند سال زمان منفجر شد. در ماه ژوئیه ۲۰۱۶ شد ۶۳۱۰۰۰۰۰ بازی ها بازی دانلود و بازی در "استراتژی" دسته تولید ۱۹۵M $ درآمد وجود دارد. در یک مطالعه اخیر بیش از ۳۷ درصد از کاربران نرم افزار تلفن همراه با ۳۰ دقیقه از وقت آزاد انتخاب کنید به بازی بازی بیش از هر فعالیت دیگر. ما همه آن را دیده و ما همه آن را خودمان انجام می شود، چه انتظار آن برای یک قرار ملاقات و یا نشستن در فرودگاه، ما بیرون بکشد دستگاه تلفن همراه خود و پرش را به یک بازی سریع برای کشتن زمان.

پس چه همه این کار را برای آینده از بازی آندروید؟ برای شروع، حجم انبوهی از درآمد و علاقه کاربر در بازی های آندروید نوآوری مستمر و رقابت شدید در بازار جهانی تقویت کرده است. به عنوان مثال، ۱۲ ماه پیش، مدیران ارشد می گفتند که آنها هیچ مزیت عمده به واقعیت افزوده را نمی بینم. با انتشار عکس برو و برآورد با استناد به همان اندازه که ۵۰۰ میلیون $ درآمد در فقط ۶۰ روز، من فکر می کنم همه ما موافقیم واقعیت افزوده است که در اینجا به ماندن بگیرید.

واقعیت مجازی به منطقه دیگر است که برداشتن است بخار در ماه های اخیر. شما هم اکنون می توانید در ایستگاه های گاز محلی برای صرف ۳۰ $ خرید هدست واقعیت مجازی. و یا اگر شما در بودجه شما می توانید گوگل مقوا استفاده برای عنوان کمی به عنوان ۷٫۰۰ $ خریداری کنید. هنوز هم تنها تعداد محدودی از بازی VR فعال وجود دارد اما این تعداد است که روزانه به افزایش است. نه تنها این، به عنوان بیشتر و بیشتر مردم تجربه VR ما مطمئن برای دیدن نسخه پرفروش دیر یا زود است.

بیایید نگاهی به چند نمونه از زندگی واقعی بازی منتشر اخیر. سحر از تیتان که به تازگی در Google Play منتشر شد در توسعه بیش از ۲ سال بود. این شبیه به چرخه توسعه یک سطح متوسط ​​انتشار بازی PC در بخار است. ویژگی های بازی سربازان جرم کنترل، عناصر ساختمان جهان و گرافیک قابل ملاحظه است. چند سال پیش این را در نظر گرفته عرضه عمده برای پلت فرم آندروید. این روزها این فقط یکی دیگر از قطره در برکه گسترده است. با بیش از ۲٫۴ میلیون برنامه ها و بازی در حال حاضر در Google لیست بازی آن را سخت تر و سخت تر تبدیل به ایستادگی کردن. این است که در واقع خبر خوب برای علاقهمندان به بازی به عنوان توسعه دهندگان در حال کار سخت تر و سریعتر برای ایجاد عنوان ابتکاری جدید برای جذب کاربران.

من قویا معتقدم که هر دو واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) عنوان در حال رفتن به دست آوردن کشش بیشتر در ۲۰۱۷٫ توسعه دهندگان عمده که می تواند به بیرون پمپ سه گانه محتوا می در گرد و غبار نمی شود سمت چپ در حالی که توسعه دهندگان مستقل پمپ کردن AR و VR بازی را فعال کنید. آنها را به عنوان موجود پورت اجباری و آمده تا راه های هیجان انگیز جدید برای تعامل با دستگاه های تلفن همراه.

بسیاری از بازی های غلط انداز موجود است که استفاده از تلفن میکروفون، ژیروسکوپ، دوربین و شتاب سنج وجود دارد. با این حال، این سنسورها با AR و VR می تواند یک تجربه کاملا جدید را به گیمر به ارمغان بیاورد. تصور کنید قدم زدن در جهان ۳D دوباره است که نشان دهنده محله خود، غوطه ور در واقعیت مجازی کامل و با استفاده از گوشی خود به عنوان یک دستگاه هدف قرار دادن برای دفاع در برابر امواج از زامبی. این در حال حاضر ممکن است با فن آوری های موجود این است که، فقط نیاز به در راه کاربر پسند است که مردم می توانند لذت بردن از بسته بندی می شود.

ترکیب گرافیک دقیق با خوب فکر کردن تجربه واقعیت مجازی می باشد در واقع قابل ملاحظه است. اگر شما با کامپیوتر آشنا هستید مجازی نسخه ی نمایشی واقعیت را به شما می دانید که چگونه همهجانبه تجربه می تواند باشد. این تنها یک ماده از زمان قبل از این تجربه همان راه خود را به دستگاه های تلفن همراه ما یکهو. و فکر می کنم، تنها ۳۰ سال پیش ما بازی می کردند ماریو بر روی کنسول نینتندو عزیز ما. اجازه دهید حتی ذکر پسر مجازی که چشم خود را ۲ دقیقه از بازی تنیس بعد از به آتش کشیدند. بازی های آندروید و بازی های تلفن همراه به طور کلی در آن زمان به بعد آمده اند راه طولانی و آنها همچنان به فشار موانع و حتی بیشتر در آینده ای نزدیک.