وقت بازی

آشپزی Master Boy • وقت بازی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

آشپزی Master Boy

دسته بندی : مرجع بازی تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶

من به یاد داشته باشید پس از تماشای این انیمیشن ژاپنی که در کانال کابل نشان داده انجام گرفته هست. این در مورد این پسر ساده بود که به خاطر "دست طلایی" هستعداد آشپزی دارد. این دست طلایی کانال های انرژی و قدرت هست که آن را به ارمغان می آورد بهترین طعم های خاص viand یا یک غذای خاص. او سپس به تلاش خود در سراسر کشور ادامه داد تا بتواند مهارت های آشپزی خود را بهبود بخانجام گرفت و حتی به مسابقات پخت و پز پیوست که او را در برابر بهترین هستادان پخت و پز کشورش نابود کـــرد. لذت تماشای آن بود زیرا این مسابقات پخت و پز مانند مسابقات هنرهای رزمی طراحی انجام گرفته هست. مکالمه چیزی شبیه آنچه شما در یک فیلم کونگ فو آسیایی قدیمی می شنوید اجرا می شود. شما می دانید که فیلم هایی که بروس لی، جت لی و جکی چان را در دهه های ۷۰ و ۸۰ بکار بردند؟ نمی دانی چطور صدای آن را می شنوید؟ خب، اجازه بدهید نمونه ای برای شما بفرستم: "شما با پسر من آشنا نیستید، من از تکنیک قاشق زدن مخلوط مخفی بودا می دانم". یا "شما می خواهید برای تست مهارت های آشپزی من؟ شما پشیمان خواهد انجام گرفت تا زمانی که دانستن قبیله هویج!" یا "من از ترس گوسفندهای گوشت خوک از ناحیه تپه ترسناک هست!" این را امتحان کنید: "خشم اژدها شمع خورده را احساس کنید"

خطوط وحشتناک و شیک هستند، درست هست؟ اما هیچکس انتظار ندارد که با بحث و بررسی کارتونها، بحثهای فکری داشته باانجام گرفت. شما نمیتوانید مسائل مربوط به گرمایش جهانی و گرسنگی جهانی و رکود اقتصادی جهانی را در هنگام تماشای آن پیدا کنید. آشپزی Master Boy یک انیمیشن هست که همه چیز سرگرم کننده با زیادی از قلب هست. چیز نیکوی در مورد این هست که شما برخی از درس های ابتدایی را در مورد وفاداری، دوستی و شجاعت دریافت خواهید کـــرد. از عنوان، ما می توانیم درخشان که پسر یک هستاد آشپزی ساخته انجام گرفته هست. این قلب گرم انجام گرفتن هست که می بینیم که کار دشوار و عزم پس از همه به پاداش می رسد و همواره نیکو هست که پیروزی بر بد هست.

اکنون که من در مورد آشپز کارشناسی ارانجام گرفت پسر صحبت کـــرده ام، شروع به تعجب کـــردم که دلیل قطار من فکر کـــردم به هر حال به انیمه دوران کودکیم پریدم اجازه بدهید کمی به عقب برگردم من احساس می کنم واقعا واقعا پیر انجام گرفته ام. من به یاد دارم پخت و پز پسر بزرگ، زیرا من در مورد آشپزی فکر کـــردم. من درباره آشپزی فکر کـــردم چون امروز صبح گیم های پخت و پز گیم می کـــردم! آه، بله، گیم های پخت و پز. حالا من در آشپزخانه به طور تکمیل بی کفایت هستم خانواده ام می دانند که من آنجا هستم، زیرا این مکان چرنوبیل هست. به طرز عجیب و غریب، من عاشق آشپزی هستم، اما پخت و پز با من موافق نیست، بنابراین من باید راهی برای انجام این کار پیدا کنم بدون سوزاندن خانه و این که در آن گیم های پخت و پز می آیند. گیم های آشپزی شبیه سازی برخی از روش های پخت و پز نخستیه در یک وب سایت. من آموختم که کلوچه های یخ زده و برخی از کیک ها را با هستفاده از این گیم ها بخورم. آسمان آشپزخانه مجازی این سایت هست. من خوشحالم که گیم های پخت و پز را کشف کـــرده ام. من زیادی از مسائل را از فاجعه های ناگواری فردا که من آزمایش های آشپزی من را من رهبری می کنند، نجات دادم.